Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 61 - 62 - 63 ... 200 - 201 - 202

Fandor PW
27 września 2014, 18:46
Witchking wziął się za jednostki, ależ na to czekałem :3, jak powstanie def, to będzie moja ulubiona jednostka :). Co do strzelca, kiedyś pisałem, że według mnie ulepszenia elfa i maga powinny być czymś, między elfem i strzelcem oraz między magiem i czarodziejem, by mod był spójny z kampaniami. W tej chwili ulepszenie elfa wygląda jak lepsza wersja strzelca lub jak ktoś wyżej zwrócił uwagę arktycznego strzelca, więc jak to mówią w mam talent jestem na nie ;) (o ile mam coś do powiedzenia xD).

Kuririn PW
29 września 2014, 13:22
Fandorze masz możne swój pomysł na ul elfa??

A to sklejana własnej roboty... mam nadzieje ze udana jak na razie, zostało mi 9 klatek z animacji 3ch ataków fizycznych :) no i animacja "shoot", ale to już jazda na sankach będzie :P



Co sądzicie o tym marnym sklejaniu??

AmiDaDeer PW
29 września 2014, 16:16
Właściwie to Fandor ma rację - jednostka powinna wyglądać bardziej jak elf, a nie jak ulepszenie ulepszenia elfa. Ja rozumiem że to ma być elita elit, jeno obecnie ulepszanie do strzelców przez Gelu będzie wyglądać słabiej niż zwykłe ulepszenie dostępne w miastach.

Morglin PW
29 września 2014, 17:25
Jeśli w grze mają pozostać oryginalni strzelcy, to proponuję, by drugie ulepszenie elfów nie miało żadnego z ich elementów.

Oto moja propozycja, czyli wysoki elf z bardziej pozłacaną zbroją i pelerynką od rozbójnika:



Bez pelerynki:


Fandor PW
29 września 2014, 18:07
Hmm, a może downgrade? Podnieść statystyki elfów dostępnych w grze i oczywiście przenieść wyżej, a dać jakiegoś elfika nędznie odzianego? Można by też zaryzykować elfa z nożem, a dopiero następne były by z łukiem. Ostatnia propozycja, w modzie Hero of Light jest łucznik, przekolorowany na zielono mógłby pasować, ale decyzja należy do Ciebie.

Kuririn PW
1 października 2014, 22:01
Hmm.. propozycja (jak wiele innych moich MARNYCH propozycji)

Serafin:

1)
2)

A co do ul elfa to już nie wiem ...

voncur PW
1 października 2014, 23:20
Faktycznie, badziew.
Coś lepszego poproszę :)

Nephretes PW
2 października 2014, 00:38
Panu wyżej przydałoby się nabrać trochę szacunku dla czyjejś pracy i pojęcie sensu konstruktywnej krytyki.

Wolę wersję drugą, może rozświetlenie jest nieco za mocne, ale wygląda potężnie i prędzej sugeruje, że to ulepszenie niż propozycja pierwsza. Zasugerowałbym, żeby zrobić coś z mieczem, czy to poświata czy coś innego.

Ode mnie mała prośba, nie podkreślaj, że Twe propozycje są "marne", robisz kawał dobrej roboty i konsekwentnie realizujesz duży i ambitny projekt, którego się podjąłeś.

voncur PW
2 października 2014, 01:20
Jeśli ktoś się natrudzi, a i tak marnie wygląda, to co?
Mam przyklaskiwać, bo coś "wyszedło"?

Czy raczej stwierdzić fakt i zachęcić do spłodzenia czegoś lepszego?
Bo wg Ciebie @Nephretes wszystko, co ktoś stworzy, nie ważne jak liche, to trzeba się cieszyć?

W takim układzie, nie szczypmy się i wrzućmy jednostki Mad Hattera do H3, bo są( co prawda on tworzy swoją grę i zarąbiście mu wychodzi ale nijak ma się do h3).

Ech, dobija mnie hypowanie byle kupy, bo ktoś to zrobił i nie jest 'tylko' kolorowaną ale też 'sklejką' + coś tam dodane.

Jasne że nie potrafię zrobić czegoś, ale potrafię stwierdzić co jest spoko, a co kaszanką.

Ofc nie jestem gramanazi co stwierdzają czy coś jest w kanonie, bądź nie M&M, tylko czy pasuje do stylu H3...

Nephretes PW
2 października 2014, 01:39
Nie zrozumiałeś sensu mojego wcześniejszego posta. Autorzy publikują tutaj swoją pracę, żeby uzyskać konstruktywną krytykę od osób, które lepiej się na tym znają, a także fanów, którzy będą mogli później cieszyć się tym w grze.

To oznacza, że jak coś jest źle to warto skrytykować to na poziomie i doradzić jak poprawić aktualny stan rzeczy, żeby zmienił się na lepsze.

Określenia, które stosujesz:

"marnie", "kijowo", "badziew" nie stymulują twórcy do spłodzenia czegoś lepszego, jak Ci się może wydawać, a wręcz przeciwnie: podcinają skrzydła.

Nikt nie płaci nam za próbę rozwijania gry i masa czasu wolnego, który poświęcamy wymaga jakiegokolwiek szacunku co nie równa się też z drugiej strony bezrefleksyjnym przyklaskiwaniem byle "kupie", jak raczyłeś to określić.

Edit: Nie twierdzę także, że prawo krytykowania mają tylko osoby, które czymś się zajmują, bo nie każdy musi jeśli nie ma na to ochoty. Mnie tylko mierzwi taki stosunek do czyjejś pracy.

/Przepraszam za offtopa i gadkę moralizatorską nie w temacie.

voncur PW
2 października 2014, 02:00
Czyli co, mam napisać że hełm jest niedorzeczny jak również sukienka dla Anioła, który jest wyraźnie męski?
Już lepsza aureola byłaby xD

Dość konstruktywne?

Nephretes PW
2 października 2014, 02:13
Brawo, szybko się uczysz:

Taki komentarz daje sygnał autorowi, że
1) Trzeba zastanowić się czy to sukienka, czy autor chciał bardziej uzyskać przepaskę biodrową (swoją drogą jeśli o to chodziło to faktycznie wycięcie po boku może nie wystarczyć). Co do poziomu testosteronu archanioła, to jednostka nieulepszona ma podobnego rodzaju ciuszek , który mógłby to tłumaczyć. Poza tym heroes 3 to nie pobojowiko o "zły dżender" i można mu wybaczyć takie preferencje :>
2) Z hełmem się zgodzę, przyjrzałem się bliżej i wygląda trochę jak siedząca na kamieniu traszka :D
3) Pojawiła się sugestia co zrobić, aby ulepszyć model: czyli aureola, która wydaje mi się ciekawym pomysłem, a rozpatrzy to już autor.

Reasumując przypadek ulepszenia archanioła. Myślę, że z "sukienki" warto zrobić przepaskę, hełm trzeba poprawić- może sam szyszak (?), a ja bym pokombinował jeszcze z mieczem i dodał poświatę.



voncur PW
2 października 2014, 02:19
tfy miało być Archonioła, --wypalone--

HobbitHobbitOstrzeżenie: takie słownictwo nie jest tutaj tolerowane.


Jak to co z mieczem?
Dać Mu dwa miecze, tudzież topór bądź berdysz.
Kobinacji jest dowolna ilość, mogę sypać jak z rękawa, ale co z tego, skoro swoich słów nie mogę w czyn wprowadzić bo jestem leniwy i brak mi umiejetności?

ps. ciekawe czy ta boska istota dorobi się kiedyś butów???

Fandor PW
2 października 2014, 13:23
Suknia nie pasuje. Proponuje by był bardziej jak grecki hoplita niż rzymski legionista. Czyli przekolorować zbroje na złotą, dół do połowy uda złote płytki się nakładające by dobrze wyglądały. Powiększ skrzydła, dodaj odcień czerwony/pomarańczowy. Teraz ogromna okrągła tarcza daje większą obronę i wytrzymałość lub zastąpić tarcze drugim mieczem i dać podwójny atak lub 2 jednostek równocześnie.

MinosKing PW
2 października 2014, 17:19
Szczerze mówiąc Kuririnie, to żadna z obecnie pokazanych wersji Serafina nie wygląda za bardzo na ulepszoną formę dla Anioła, no ale same ich projekty są jak zawsze ładnie zrobione.

Lecz ja osobiście stoję za tym Serafinem z Woga. No ale dobrze że ktokolwiek pomyślał o tym by niektóre jednostki troszkę odświeżyć, bądź zrobić kompletnie inne ich modele dla wprowadzenia czegoś nowego do gry;)

Kuririn PW
2 października 2014, 17:22
Fandorze, mógłbyś pokazać mi to wszystko chociaż na 1 klatce archanioła? Dodam również, archanioła nikt nie stworzył jakiejś dobrej repliki, tylko parę kolorowanek, ta jednostka to jedna z lepszych jednostek w grze NIE DO PODROBIENIA :> :P

Minosking, ja jestem uparty, hmm... WoGowego mam dość, chce czegoś nowego, na bazie oryginału :)

voncur PW
2 października 2014, 18:47
Acid DragonAcid DragonTreść usunięto. Przyznano klątwę za zachowanie poniżej poziomu przedszkola

Fandor PW
2 października 2014, 20:49
Kuririnie zdaje sobie sprawę, że piszę zawile a nawet gdybym nie pisał każdy może sobie coś innego wyobrazić, po weekendzie mój komputer będzie w 100% sprawny wiec spróbuję wesprzeć moda, grafikami moich pomysłów chociaż jakiejś pomocy większej obiecać nie mogę.

mr_R PW
2 października 2014, 20:52
Zauważyliście, że archanioł dzierży niektóre z elementów zestawu miecza anielskiego sojuszu? może dać mu kolejne sandały, zbroje, tarcze? ja najbardziej jestem za hełmem. najbardziej odróżnia go od pierwotnej wersji.

Fandor PW
2 października 2014, 20:57
Zdaje mi się, że to przypadek, a gdyby każdy archanioł miał na sobie anielski sojusz w pełni było by to przesadzone, nawet jeżeli nie miało by dać za posiadanie ich w armii tych samych bonusów. Poza tym, ten hełm mi nigdy się nie podobał, kiepsko wygląda ale to kwestia gustu, a ostateczna decyzja należy do Kuririna.
strona: 1 - 2 - 3 ... 61 - 62 - 63 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel