Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 200 - 201 - 202

Ratonhnhaké:ton PW
21 sierpnia 2014, 16:07
To w jakimś programie nie da się przesunąć? Masz już jakieś propzycje na wampira?

Drwal PW
21 sierpnia 2014, 16:11
Cytat:
Masz już jakieś propzycje na wampira?

Nie chciałbyś tego zobaczyć.:D To akurat jedna z tych jednostek, z która jest wielki kłopot. Wszelkie propozycje mile widziane.

Ratonhnhaké:ton PW
21 sierpnia 2014, 16:19
Moją propozycją jest wampir z Banku Stworzeń(4 rząd od dołu, 2 od lewej, ten świetlisty, Nekropolia I). Oczywiście zmienić kaptur i wydłużyć mu te pazurki.

StrzELEc PW
23 sierpnia 2014, 13:32
Moją propozycją jest wampir z Heroes V. Z małymi zmianami.

Andruids PW
23 sierpnia 2014, 15:43
@StrzELEc O ile jestem przeciwny wkładaniem designów i pomysłów z H3 do H3, to może nie jest do końca zły pomysł. Może dałoby się zrobić coś w stylu wampirzego templariusza?

MinosKing PW
23 sierpnia 2014, 19:17
ANcientDRuids :
@StrzELEc O ile jestem przeciwny wkładaniem designów i pomysłów z H3 do H3, to może nie jest do końca zły pomysł. Może dałoby się zrobić coś w stylu wampirzego templariusza?

Hm chyba miałeś na myśli z H4 do H3 drogi Druidzie;p

A tak a propos Wampira, ja raczej bym zaproponował Nosferatu jako Księcia Wampirów. Wygląd hm jakiś gustowny jak na tamte czasy płaszcz no i peleryna jak na władcę wampirów przystało.

Czy aby by nie przypominał tego Wampira z H4 pewnie ktoś zapyta? Hm możliwa, ale nikt nie mówi o replikowaniu akurat tego samego Wampira którego tam znajdziemy, a kompletnie nowy model;]

Drwal PW
24 sierpnia 2014, 11:38
MinosKing:
Hm chyba miałeś na myśli z H4 do H3 drogi Druidzie;p

Jeśli taka była myśl, to problem wydaje mi się rozwiązany, gdyż nawet istnieje jednostka wampira bezpośrednio zaczerpnięta z Heroes IV, zresztą stworzona także przez Kuririna:



Wydaje mi się jednak, że chodziło o Heroes V:



Umówmy się, w takiej formie ani jeden ani drugi nie nadają się do Heroes III, nie mniej można się rzeczywiście oprzeć na ich grafice. Pytanie tylko, czy z naszego sklejania (głównie Kuririna) uda się zrobić coś godnego uwagi. :D


Kuririn PW
24 sierpnia 2014, 11:44
Drwalu wątpię w to... a rip jak sam autor, do niczego ;p

StrzELEc PW
7 września 2014, 10:57
Tem temat jeszecze żyje ???

Drwal PW
7 września 2014, 11:03
Ostatni post z 24 sierpnia więc chyba nie tak dawno. Po prostu na razie nie ma o czym dyskutować.

Eternal PW
7 września 2014, 18:50
Kuririn raczej by ostrzegł, gdyby przerwał pracę. I mówię to jako osoba, która nie śledzi tematu regularnie.
Zdaje się, że mamy następcę snajpera.

Kuririn PW
8 września 2014, 12:32
Takie pytanko do wszystkich. Czy owa sklejanka przyjęłaby się do świata hmm3?


Proszę o konkretne opinie.

MinosKing PW
8 września 2014, 13:10
A ha ha przepraszam Kuririnie za mój śmiech, ale chyba troszeczkę za bardzo go upodobniłeś do tego Ogra z Homm IV:P

W sumie do twarzy mu w tym stroju, ale te włosy raczej nie pasują dla tego ulepszenia, może dało by radę zrobić je szare by podkreślić jego wyższość nad wcześniejszą odmianą. Oczywiście to tylko sugestia;]

Acid Dragon PW
8 września 2014, 14:39
Względem stylistyki - tak, pasuje. Prawdę mówiąc, nie widzę nawet z czego to jest sklejone, poza ogrzym magiem.

Względem personalnej opinii - nie podoba mi się. Przypomina bardziej ogrzą cygankę niż ulepszenie. Poza tym należy pamiętać, że ogrzy mag ciągle był potężnym wojownikiem. A jego "ulepszenie" miałoby się o sukienkę potykać?

MinosKing PW
8 września 2014, 15:37
Po głębszym przemyśleniu zgadzam się z opinią Acida. A nie chcemy chyba żeby Ogr powybijał sobie wszystkie zęby przy problemie z sukienką;P

Dodam że nadal uważam by drugie ulepszenie Ogra miało szare włosy dla podkreślenia jego wyższość nad wcześniejszą odmianą jak i różnił się czymś innym po za strojem.

Edit: Może zamiast bawić się w Ogrzych Magów i Szamanów po prostu zrobić Ogrzego Wodza? Był by najwyższym mędrcem wśród Ogrów:d

Opis: Zdobiona szata oczywiście bez tego sukna, Różdżka ta sama którą miał Ogrzy Mag, zdobiona Korona bądź Opaska z np. piórem Ptaka Rocka.

Dodatkowo mógł by rzucać Klątwę na wrogie jednostki bądź przyśpieszenie na sojusznicze:?

Kuririn PW
11 września 2014, 23:23
Lochy raz jeszcze :




MinosKing PW
12 września 2014, 10:49
No całkiem ładnie to wygląda Kuririnie, ale co do groty Mantykor to jakoś mam negatywne odczucia.

Matheo PW
12 września 2014, 13:05
Brak komentarzy świadczy chyba o tym, że ekran prezentuje się świetnie. Po prostu nie ma się do czego przyczepić. Wszystkie "budowle" pasują do H3 a zarazem sprawiają, że ekran jest znacznie bardziej atrakcyjny.

AmiDaDeer PW
12 września 2014, 13:19
Nie jestem pewien tych harpii. Wyglądają jakby nie do końca pasowały do reszty.

A brak komentarzy świadczy o wczesnej porze. :P

MinosKing PW
12 września 2014, 14:21
Tak faktycznie to gniazdo wygląda troszeczkę dziwnie z tymi Harpiami przy nim:P

Hm a co do tych jajeczek czy kokonów u Obserwatorów:? No wygląda to już lepiej niż w przypadku Harpiego Gniazda.



Widzę niewielką różnicę w siedlisku Troglodytów, zaś ten rozszerzony Labirynt u Minotaurów wygląda dobrze. Dalej yhm siedlisko Meduz wygląda ciekawie, a na koniec Smocza Jaskinia powiem że jest w porządku;) nie mam zastrzeżeń co do niej.

Edit: Przepraszam za wprowadzenie w błąd co do siedliska Troglodytów pomyliłem je z budynkiem Hordy:<

strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel