Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 200 - 201 - 202

Zibi17k PW
5 maja 2013, 10:31
zmudziak podoba mi się twoja propozycja, ale bez:
/Pegaz - Srebrny Pegaz - Czarodziejka?
/Gog - Magog - Wulkaniczny Strzelec (?)
/Pies - Cerber - Wilkołak lub Demon - Rogaty Demon - Wilkołak (ewentualnie wilkołak, ale ja go widzę w innym zupełnie zamku Roman Town jakbym chciał, żeby taki wyszedł ;p)
/Piekielny Rumak i Koszmar alternatywa dla Czartów/Ifrytów (opcja alternatywy mi się nie podoba przez według to był wielki minus IV)
/Wulkaniczny Strzelec za Oko lub Meduzę (?)
/Ogr - Ogr Szaman - Troll


Drwal PW
5 maja 2013, 10:40
Już nie robi takiego wrażenie jak Portal Chwały, ale ogólnie może dlatego, że ekran miasta Nekropolii średnio mi się podoba. Napaćkane w nim za dużo, budynki zwłaszcza w dolnej części leżą tak blisko siebie, przy tym zlewają się ze sobą, są trochę nieczytelne. No i też może inaczej wyobrażałem sobie smoczy grobowiec czy cmentarz.
A co do konkretnie waszego projektu to lepsza jest chyba wersja Tritha. Nie wiem, te znicze(?) u Kuririna przy smoczym grobowcu są innego zupełnie koloru niż budynek i to rzuca się w oczy. Poza tym są za duże, ja bym je zmniejszył i przekolorwał na to coś podobnego na czym stoją. No i mam nadzieje w grze bardziej widać te krew niż na screanie:D U Tritha fajnie wyglądają pochlapane schody krwią, u Kuririna są jakby czyste.
Ogólnie dobra robota. :)

Kuririn PW
5 maja 2013, 11:15
Castle: Portal Pochwały w wykonaniu Tritha.



Nic dodać nic ując :P


Drwal PW
5 maja 2013, 11:25
Aż się będzie chciało grać ty miastem. Portal chwały nowy genialny, klasztor też świetny. :) Zdecydowanie najlepiej wygląda ze wszystkich miast, nie ma się do czego przyczepić po prostu.

Nerevar PW
5 maja 2013, 12:29
Cytat:
zmudziak podoba mi się twoja propozycja, ale bez:
Ja bym jeszcze wykreślił z listy wysłanników - raz, że armia będzie bardziej monotonna gdy idzie o wygląd, dwa, że z 2 strzelców i latacza zrobiłoby się 3 piechurów...

Irhak PW
5 maja 2013, 12:44
Cytat:
nie ma się do czego przyczepić po prostu.
To spójrz parę postów wzwyż i zobacz do czego się doczepiłem przy monastyrze :P

jarojj10 PW
5 maja 2013, 14:03
Zamek będzie mieć zdecydowanie najładniejsze grafiki nowych budynków, ale jeśli nie zmodyfikuje się odpowiednio statystyk stworzeń ulepszonych, będzie mieć on najsłabsze ulepszenia.

Kuririn PW
5 maja 2013, 14:41
Ja dodam jeszcze ze nekropolia i zamek zrobione są od nowa. Również od nowa będę robił pozostałe zamki :) Więc wszystko możne się zdarzyć ;)

****

Edit:

Tower raz jeszcze...



Myślę ze brak jest jakiejś chmury, bądź błyskawicy (animowanej) jakieś inne pomysły itp... itd...

Proszę pisać!


Drwal PW
9 maja 2013, 14:35
Całkiem całkiem, jakby mi ktoś wcześniej powiedział, że tytani będą stali przed wejściem do budynku, to bym go chyba wyśmiał. A wyszło Ci bardzo porządnie. Mogą być zastrzeżenia co do logiczności takiego pomysłu, bo w sumie budynku nie zmieniasz tylko dodajesz straż (chyba że czegoś nie zauważyłem).
Może na tej kopule nad budynkiem dodać jakieś błyskawice, lub zmienić jej kolo ze złotego na srebrny z animacja piorunów.
Ogólnie nie jest źle.

witchking PW
9 maja 2013, 14:38
Dla mnie to nie straż a posągi;) Tak więc ozdobnik przy budynku podkreślający jego wagę:)

Zibi17k PW
9 maja 2013, 15:16
świetnie wygląda i bym zostawił to w takiej postaci ;)

Fandor PW
9 maja 2013, 18:09
Niestety nie mogę zobaczyć :( mógłbyś udostępniać w postaci linków? Było by znacznie wygodniej.

superzgred PW
9 maja 2013, 19:40
Fandor, tu masz link http://www.pl.image-share.com/upload/195/188.jpg

Nerevar PW
9 maja 2013, 19:52
Mam wrażenie, że przydałby się inny hosting dla obrazków - ten załadował mi się dopiero za którąś próbą.

A co do samego budynku - też mam wrażenie, że czegoś brakuje na tej kopule... Może wstaw tam Piorun Tytana (tak, ten miecz) :D

AmiDaDeer PW
9 maja 2013, 20:36
Popieram zmianę hostingu - u mnie również nic się nie ładuje.

Nerevar PW
9 maja 2013, 21:00
Pozwoliłem sobie na reupload:

Kuririn PW
10 maja 2013, 09:20
Wczoraj miałem problemy z internetem, ale dziś już działa.

Zrobiłem jeszcze jeden budynek tytana :)


Zibi17k PW
10 maja 2013, 11:06
IMO wcześniejszy lepszy ;)

Fandor PW
10 maja 2013, 12:31
Zgadzam się pierwsza wersja wygląda lepiej. Czekam niecierpliwię na premierę "dodatku" :D.

AmiDaDeer PW
10 maja 2013, 15:54
kuririn:
Wczoraj miałem problemy z internetem, ale dziś już działa.
Nie jestem pewien, ile twoje problemy z internetem mają wspólnego z kiepskim hostingiem. Znajdź jakiś lepszy serwer, o ile możesz - ostatniego obrazka znowu nie widzę. :(
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel