Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 58 - 59 - 60 ... 200 - 201 - 202

The Doom PW
6 lipca 2014, 23:11
Odejść i wrócić, jak to Kuirin, czy odejść „odejść”, tak definitywnie :/ ?

Cholernie zła wiadomość. Cholernie zła.

Irhak PW
7 lipca 2014, 09:42
Cytat:
Odejść i wrócić, jak to Kuirin, czy odejść 'odejść', tak definitywnie :/ ?
Z moich danych wynika, że robi sobie tylko wakacyjną przerwę ;)

A co do siedliska - IMO pasuje ;)

Kuririn PW
13 sierpnia 2014, 09:11
Heh.. No to jeszcze raz, co jest, a czego nie ma(co brakuje, i nie zostało zrobione) w tym nieszczęsnym modzie.

Zamek:

1)Siedliska - komplet
2)Jednostki - komplet

Rampart:

1)Siedliska - komplet
2)Jednostki - komplet

Forteca:

1)Siedliska - komplet
2)Jednostki - komplet

Inferno:

1)Siedliska - komplet
2)Jednostki - Brakuje lvl 1,2,3, O demonie z banku stworów była mowa lecz, zmieniłbym go.. - brak pomysłów

Necropolis:

1)Siedliska - komplet
2)Jednostki - Tutaj brakuje tylko wampira

Lochy:

1)Siedliska - brak siedliska lvl 1,2,3 - do poprawy, 5 - do poprawy i 6 brak pomysłu.

2)Jednostki - brak, lvl 1,2

Twierdza:

1)Siedliska - komplet
2)Jednostki - brakuje nieszczęsnego jednookiego willego :P

Cytadela - Screen:



Tak wiem ubogie to wszystko, ni jak gustu nie mam... Może jakieś konkretne pomysły miłośników cytadeli?

2)Jednostki - brak 1 lvl ...

Wrota:



1)Siedliska - Lvl 3,4, i 5 - brak
2)Jednostki - żywiołak lvl.3 i lvl.6 - brak

Na deser dłubałem trochę przy siedliskach na mapie lvl 8.
Screen:




Wasze pomysły,(zmiany, poprawki) mile widziane. Pozdrawiam maniaków H3 - Kuririn

Pointer PW
13 sierpnia 2014, 10:25
No, teraz przynajmniej wiadomo co jest, a czego nie ma ;) Najbardziej razi mnie ten posąg rdzawego smoka na siedlisku hydr... Rozumiem, że wspólna cecha plucia kwasem, ale to się ma mniej więcej tak samo, jakby na siedlisku Ptaków Gromu postawić Lorda Piorunów...

Co do Confluxa, to dodałbym trochę wyraźniejsze wyładowania nad siedliskiem 4. poziomu. W końcu to żywiołaki elektryczności mają być. Level 3 ewidentnie niedopracowany. Czymkolwiek ma być ta niebieska materia między kolumnami, nie wygląda dobrze. Reszta całkiem do rzeczy, oby tak dalej.

IMO, przydałoby się żebyś wypuścił jakąś alfa czy beta wersję zawierającą komplet obecnie zrobionych rzeczy. Łatwiej byłoby wyszukać jakieś niedociągnięcia niż na screenach, tym bardziej, że na screenach nie ma jednostek z animacją.

P.S. Na 6. poziom Confluxa podsyłałem Ci chyba kiedyś żywiołaka własnej "przeróbki", tego żółto-fioletowego. Nie nadałby się?

Nerevar PW
13 sierpnia 2014, 14:57
Cytat:
Najbardziej razi mnie ten posąg rdzawego smoka na siedlisku hydr... Rozumiem, że wspólna cecha plucia kwasem, ale to się ma mniej więcej tak samo, jakby na siedlisku Ptaków Gromu postawić Lorda Piorunów...
Cechą wspólną jest to, że hydry miały się zmutować dzięki pewnemu rdzawemu smokowi. Najedź sobie na obrazek hydry i poczytaj ;)

Drwal PW
20 sierpnia 2014, 17:46
Jako, że mamy spore problemy z ulepszonym siedliskiem krzyżowców prosimy o radę, która wersja najlepsza:


Warmonger PW
20 sierpnia 2014, 18:00
Czym różni się 1. od 3?

Drwal PW
20 sierpnia 2014, 18:09
Oj niestety 3 gdzieś mi zaginał i pomyliłem się przy wklejaniu. Proszę więc wybierać z tych dwóch, chyba że coś jeszcze dodamy w razie negatywnych opinii.

Kammer PW
20 sierpnia 2014, 18:13
Pierwszy.

Warmonger PW
20 sierpnia 2014, 18:21
Popieram 1. Drugi za bardzo naćkany.

Aayren PW
20 sierpnia 2014, 19:50
Zdecydowanie 1. Bardzo ładnie się prezentuje.

Mad Hatter PW
21 sierpnia 2014, 08:26
Mnie się podoba druga wersja ze względu że na murze coś jest.

Może dodacie ten element do 1?

Drwal PW
21 sierpnia 2014, 11:11
Niewykluczone, że to dodamy, jeszcze zobaczę jak wygląda ten element na tle całego miasta. Tymczasem poprawiona trochę pierwsza grafika już z tłem:


Kuririn PW
21 sierpnia 2014, 13:53
Budynki budynkami, Wciąż są poprawki, nowe pomysły i dlatego się to tak zmienia, wlecze itp.

Ul Kościeja mojej produkcji...



A ten ktory jest w banku stworów nie ma wszystkich klatek, nie ma animacji oryginalnych Mouse over i 1 klatkę w animacji standing, gdzie właśnie na animacje standing kładę mocny nacisk "ma być kropka i kropencja"[kropka]

Co myślicie o takowej sklejance?

Powstał również imp, tzn jego ulepszenie..



Zmiana koloru, "majtaski" i większe skrzydła.

Również proszę o sugestie...(sklejanka jak sklejanka)

Dzięki użytkownikowi WALL z Heroes Community ktory udostępnił paczkę nowych grafik zyskaliśmy 2 nowe jednostki mniej hirolsowe a mianowicie:

Mantykore:


oraz mrocznego jezdzca:




Ratonhnhaké:ton PW
21 sierpnia 2014, 14:07
Ta propozycja ul. Kościeja jest według mnie idealna. Zaś ul. Impa jest do wymiany, jedynymi zmianami to ciemniejszy kolor i majtaski:D. Może by rogi dodać, cokolwiek, ale nie to. Mantykora nie jest zła, a Mroczny jeździec hmm... sam jeździec spoko, tylko koń do wymiany. Czemu ma zielone zamiast czerwonych oczu i uboższą zbroję, przynajmniej przy głowie i raczej winien być czarny, a nie brązowy. Ale to tylko moja opinia. Jestem na tak.

Edit:Wpraw w ruch dolną część nieumarlaka jakby co.

Andruids PW
21 sierpnia 2014, 14:36
Indianin:
Edit:Wpraw w ruch dolną część nieumarlaka jakby co.

Też mi się to rzuciło w oczy. Strasznie razi bezruchem.

Ratonhnhaké:ton PW
21 sierpnia 2014, 14:57
@ANcientDRuid tak jakby nekromanta pomylił części składowe umarłych i górna część należała do ul. Kościeja, a dolna do lisza :D.

Kuririn PW
21 sierpnia 2014, 15:42
Przyjrzyjcie się dokladnie oryginalnym grafikom lisza jak i kościeja - " jak u umarlaka przystało (dolna część) jest bez ruchu" :P

Ratonhnhaké:ton PW
21 sierpnia 2014, 15:52
Kuririnie chodzi mi o to(nie wiem jak to ująć w słowa), że model trzeba poprawić, bo zbroja "odsuwa się" od pasa. Przyjrzyj się.

Kuririn PW
21 sierpnia 2014, 15:59
Wiem o tym doskonale, ale na chwilę obecną, nie jestem wstanie nic z tym zrobić...
A to rożni lisza od koscieja, ze ksociej jest trochę zgarbiony, i tu miałem problem z dobrym wpasowaniem gaci...
strona: 1 - 2 - 3 ... 58 - 59 - 60 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel