Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
14 czerwca 2014, 10:38
Tak są animowane ;)

Kuririn PW
16 czerwca 2014, 15:40
Mam takie pytanie, małe lecz bardzo ważne. Chodzi o gorgony, jakieś informacje o tej jednostce są mi potrzebne, dlaczego są w grze, skąd się wzięły, gdzie żyją itp. Ja osobiście znalazłem 1 materiał na temat gorgon, ale nie wiele z niego wynika... Proszę o pomoc.

Alamar PW
16 czerwca 2014, 17:19
Pierwowzór gorgon pochodzi z mitologii greckiej, z mitu o Jazonie i Argonautach. Tam też wspomniano o dwóch bykach z brązu/ze spiżu, które ziały ogniem/trującymi oparami.
Jeśli chodzi o samo H3, to zbyt wiele informacji o nich nie ma. Są "naturalnymi" mieszkańcami Tatalii, ale jako że Tatalia przez wieki była pod rządami innych państw (Bracaduun, "pre-Krewlod" Tarnuma, Erathia), to ciężko powiedzieć, kto właściwie odpowiada za powstanie tych kreatur.

W MM8 masz gorgony z: mosiądzu, brązu i żelaza podejrzewam więc, że te stwory zostały stworzone i ożywione przez jakiegoś maga, stawiałbym na któregoś z króli-czarodziei z Bracaduun.


I jeszcze pewien cytat:
kampania Adrianny z H3AB:
Baltron wpada do twego namiotu, budząc cię z niezmiernie głębokiego snu. "Adrienne! Mamy kłopoty z ludźmi! Chodź szybko!" Pośpiesznie i po omacku narzucając na siebie ubranie wychodzisz na zewnątrz, prosto w środek zamętu. Tatalianie i Erathianie biją się, zaciekła walka na pięści ogarnęła cały obóz!
"Przestać natychmiast!" - niesie się twój mocny głos, lecz nikt go nie słucha. Krzyczysz jeszcze raz - na próżno. Wiedząc, że kolejny okrzyk doprowadzi jedynie do bólu gardła, z głębi swego umysłu przyzywasz gniew potrzebny do wyzwolenia potęgi ognia.
Gdy całe niebo staje w płomieniach, twoi ludzie szybko rozbiegają się w poszukiwaniu kryjówek. Gdy przemierzasz obóz w poszukiwaniu winnych, żołnierze przezornie trzymają się od ciebie z dala, czekając, aż ochłoniesz z gniewu. Nietrudno znaleźć podżegaczy. Już dwukrotnie karałaś dwóch gorącogłowych kawalerzystów za obrazę potężnych gorgon walczących w twojej armii - próbowali ich dosiadać. Teraz jeden z awanturników leży martwy - odkrył, dlaczego nie należy patrzeć prosto w oczy potężnej gorgonie. Mierząc zimnym spojrzeniem drugiego kawalerzystę, bez słowa podnosisz go jedną ręką za gardło.

Alistair PW
16 czerwca 2014, 19:00
Alamar:
W MM8 masz gorgony z: mosiażu

Z czego?

AlamarAlamarAlt przy złej literze plus klawiatura była głodna. :P
Poprawione

Kuririn PW
17 czerwca 2014, 09:42
Dzięki Almarze. Btw Jest ktoś chętny przy sklejaniu jednostek?

Edit:

Propozycja, rzekomo marna ale...

Lvl 4 inferno:


Jakieś inne pomysły możne ktoś ma :P

Edit2:

Jednostka nekropolii lvl7, nie ukończona. Coś brak, lecz nie wiem co, proszę o jakieś pomysły...


Kastore PW
18 czerwca 2014, 17:39
Kuririn:
Propozycja, rzekomo marna ale...
Mnie tam się podoba. Chociaż, prawda, wygląda kiczowato.

Kuririn PW
18 czerwca 2014, 17:45
A mnie to razi....

Kastore PW
18 czerwca 2014, 17:59
To skąd "rzekomo"? :P

Irhak PW
18 czerwca 2014, 19:45
Cytat:
Jakieś inne pomysły możne ktoś ma :P
Po co cudować ze skrzydełkami... zwykły stwór z Banku Stworzeń starczy (tak, ten w czerwonej zbroi :P)

Kuririn PW
19 czerwca 2014, 13:52
Driada: // propozycja


Hayven PW
19 czerwca 2014, 15:32
Wygląda na wzorowaną na Heroes 5 ;P Ale w porządku, ogólnie :)

Drwal PW
19 czerwca 2014, 16:53
Trochę chyba ten kwiat(?) za uchem zbyt duży. Wielkością jest zbliżony do głowy. Co do tych ptaszków wokół to pomysł fajny, ale nie podejmuje się oceny póki nie zobaczę animacji. :D

Kolorystyka samej jednostki bardzo dobra.

zmudziak22 PW
19 czerwca 2014, 17:13
Co do smoka Nekropolii uważam że ten smok http://www.wog.acidcave.net/defs/czarna%20dusza%20smoka%20-%20nieznany.rar pasuje jako 2-gi upgrade.

Kuririn PW
19 czerwca 2014, 17:27
Ja użyłem defa Docenta Pikolana. Ten krwawy :)

Drwal PW
19 czerwca 2014, 17:28
Faktycznie def jest bardzo ładny. Mam tylko wątpliwości czy pasuje jako ulepszenie duszy smoka i nie jest zbyt ciemny w stosunku do już i tak ciemnego miasta.

Co do nazwy to może coś takiego związanego z ciemna stroną duszy, upadkiem duszy, związanego ze złem. Coś co by pasowało bardziej jako ulepszenie duchowego/upiornego smoka niż krwawy smok. Nie powtarzałbym już pomysłu z Woga, gdyż wg mnie nie jest za dobry. Jakieś pomysły?

zmudziak22 PW
20 czerwca 2014, 16:22
Wydaje mi się, że ten ciemny smok pasuje do nekropolii, nawet w H5 masz smoka w kolorze czarnym.

Warmonger PW
20 czerwca 2014, 17:44
Cytat:
ten ciemny smok pasuje do nekropolii, nawet w H5 masz smoka w kolorze czarnym.
Takiego? :P

mitlandy PW
20 czerwca 2014, 18:28
Chyba ten.:D

Aayren PW
20 czerwca 2014, 18:48
Bardzo miłym smaczkiem, byłoby dodanie jakiegoś spójnego motywu kolorystycznego wszystkim jednostkom danej frakcji. Dla nekropolii proponowałbym krwistą czerwień, ujawniającą się między innymi, w oczkach stowrów, elementach zbroi czy ozdobach. U szkieleta oczy i godło na tarczy, u zombiaka oczy i coś w obraniu itd itp. Oczywiście gdy mamy już jakiegoś defa to jest sprawa drugorzędna, ale jeśli tworzymy go od początku, taki kolorystyczny znacznik bardzo by dobrze wyglądał. I nawiązuje teraz także do już istniejących frakcji, gdzie motywy kolorystyczne były, chociaż nie zawsze tak wyraźne i z odstępstwami. Co w sumie jest dobrym pomysłem, jeśli mielibyśmy taki element wstawiać na siłę. food for thoughts. for you.

mitlandy PW
6 lipca 2014, 22:38
Kuririn postanowił odejść i pozostawić mod mi. Kuririn bardzo dużo zrobił w nowych ulepszeniach ja kontynuuje mod o to ulepszenie Hydry...

A tutaj bazyliszki nie udane ale cóż sami oceńcie.

Ps:Jeśli macie jakieś pomysły na budowle piszcie w komentarzach...
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel