Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 55 - 56 - 57 ... 200 - 201 - 202

Fandor PW
14 marca 2014, 20:13
Jednostka która w tej chwili jest neutralna, Lord Hawk ją dodał. Takie czarne ifryty :P. Tak jak wcześniej wspominałem mogło by się ciekawie wkomponować w Inferno, gdyby dodać mu mrocznego klimatu trochę, np. czarny ogień etc.

Kastore PW
14 marca 2014, 20:28
A rzeczywiście, żywiołaki purpury ciemności. Ale żeby taka kolorowa rewolucja nie wyglądała słabo, zwłaszcza w Infernie gdzie wszystkie jednostki prócz jednej są czerwone, trzeba by ją zrobić na trochę większą skalę niż dwa ostatnie potwory. Ja bym jednak zostawił tę czerń w spokoju tam, gdzie jej miejsce, w Nekropolii, a tu zajął się kolorem czerwonym.

Kuririn PW
14 marca 2014, 20:39
Może wyrażę się źle, albo mało zrozumiale to proszę poprawcie mnie.
Mod powstawał chyba każdy wie... Jakoś tak wyszło, miały być wprowadzone tylko siedliska te, z nowych ulepszeń które robił ACID DRAGON i inni. Ale jak widać nie wyszło i jest inaczej. Staram się 3mać styl trójeczki, może mi wychodzi albo i nie. Jestem Fanem tej gry która jest, była i będzie żywa, wymagam od siebie, rzeczy niemożliwych ;) których wczesnej nie potrafiłem. Chciałbym aby coś zostało zrobione przeze mnie w tej KWASOWEJ GROCIE. Co do oryginalnych jednostek, jest bardzo ciężko je zrobić. Nie chce dodawać Np podanych przez Fandora tego ifryta, który zupełnie nie pasuje mi do inferna, gdzie jest żar, lawa ogień i dym. Wydaje mi się że, to nie tędy droga. Zapytałem o POZIOM jednostki 7. Jeżeli jest coś nie tak pisać! Nie chce być nie miły, ale co do tych ifrytów to niestety nie...

xardas33 PW
14 marca 2014, 21:40
Hmmm generalnie dobry jest ten który jest już w grze Baron, jednakże ja byłbym ewentualnie za dodaniem tego którego podałeś pod swoją propozycją nr 1 :)

Dodanie czegoś w rodzaju mrocznych ifrytów do inferna to tak jakbyś dodał Drzewce do Zamku, albo nie wiem, Cyklopy do wrót żywiołów.

Kuririnie, tak zapytam z ciekawości. Czy jednostki będą balansowane w taki sposób że 2nd ulepszenie jednostki będzie wybalansowane tak, by pasowało do danego poziomu jednostki czy jednostka 2nd ulepszenia będzie przeskokiem jednostki o poziom w górę, jeżeli chodzi o statystyki, umiejętności itp.


Komuś się podoba?

Kuririn PW
18 marca 2014, 10:44
xardas, Twój pegaz mocno razi w oczy :/ szczególnie miecz...

Luzina propozycja ul impa :)



Również inne propozycje w tym kierunku (impa) mile widziane :)


glokku PW
18 marca 2014, 12:36
Ulepszenie Impa według mnie lepsze by było jak by miał 3 ogony. Nie wiem czemu, ale jakoś mam takie przeczucie.

Matheo PW
18 marca 2014, 12:51
Twój jest bardzo dobry. Ewentualnie można zmienić końcówkę ogona, żeby bardziej się odróżniał, lub dodać jeszcze jeden ogon.

Garett PW
18 marca 2014, 14:16
Ten imp świetnie ci wyszedł, przypomina mi trochę kreegan ze skrzydłami z MM6 co jest na + ;p.

xardas33 PW
20 kwietnia 2014, 14:01
Czyżby projekt upadł ?

mitlandy PW
20 kwietnia 2014, 14:35
Nikt nie mówił, że projekt upadł tylko cisza.

xardas33 PW
25 kwietnia 2014, 21:38
Jeżeli to kogoś interesuje to po długim czasie tworzenia kolejnego zamku taki oto uzyskałem efekt, niespecjalnie może dobry graficznie.
Wszelkie podobieństwa z prezentowanymi wcześniej budynkami oznaczają zaczerpnięcie koncepcji na wykonanie budynku i jego własna realizacja a nie kopiowanie na żywca :)

Rok PW
26 kwietnia 2014, 00:16
Na pierwszy rzut oka nie zauważyłem żadnej różnicy oprócz statui owiniętej w złotą folię:P
xardas33:
Wszelkie podobieństwa z prezentowanymi wcześniej budynkami oznaczają zaczerpnięcie koncepcji na wykonanie budynku i jego własna realizacja a nie kopiowanie na żywca :)
Czy nie lepiej skopiować wysiłki czyjejś pracy i zająć się czymś nowym, twórczym? Na screenie umieściłeś ikonkę inszego srebrnego pegaza - nie mam pojęcia, czy to tylko projekt, tak czy inaczej parę stron wcześniej umieściłem trzecie ulepszenie pegaza mojego autorstwa. Poświęciłem sporo sił i czasu aby podzielić się ze społecznością gry czymś wartościowym, tymczasem większość osób nawet nie zadaje sobie trudu, aby przeczytać cały wątek w którym usiłują się udzielać. Jeśli każdy będzie wychodził z założenia "dorzucę cokolwiek, byle było ode mnie", to żaden projekt nigdy nie ruszy z miejsca. Pozdrawiam.

xardas33 PW
26 kwietnia 2014, 06:39
Hmm wiesz poprostu mnie ciekawi czy komukolwiek podoba się to co robię. Właśnie pod tym kątem staram się to robić aby wszystko było zrobione odemnie, a co do Twojego ulepszenia pegaza naprawdę robi wrażenie i zastanawiam się jak wy wszyscy robicie takie wspaniałe grafiki, bo mi aż tak dobrze nie wyjdzie.

Jeżeli chodzi o ten projekt to napewno go skończę ale minie jeszcze dużo czasu... Ale dzięki że wyraziłeś swoją opinię.

Jeżeli chodzi o tego pegaza, którego ja zrobiłem i wrzuciłem to stronkę albo 2 stronki wcześniej zamieściłem jego mały screen. To właśnie takiego mam.

Niestety, jeżeli chodzi o grafikę to muszę naprawdę dużo się jeszcze nauczyć, a jakoś słabo uśmiecha mi sie kopiować dzieła innych twórców :P

witchking PW
26 kwietnia 2014, 14:24
Po co odkrywać Ameryka po raz drugi? Robisz dokładnie to co Twój poprzednik. Gdybyś miał inną wizje to jeszcze bym rozumiał. Lepiej kontynuować dzieło zamiast je kopiować.

xardas33 PW
26 kwietnia 2014, 18:25
Najlepiej to by było gdyby dobry grafik kończył te dodatkowe ulepszenia...

Kuririn PW
26 kwietnia 2014, 20:23
Xardas dobry grafik aby kończył ulepszenia XD Hmm to jest dobre ;) a co do moda którego ja dziobie już rok :P pomału idzie ku końcowi "małymi kroczkami":)(siedliska) mam, trochę dłuższą (obowiązki) i dlatego zaniedbałem hirków. Mam nadzieje że skończę to co zacząłem. Na forum cicho :) zauważyłem tylko chłopaki coś dłubią przy forge, a tak puchy... Jak wspomniał Witchking dublowanie :)

Xardas możne masz chęć pomóc przy jednostkach jakoś kiedyś? (tak ogólnie pytam, może ktoś ma chęć pomoc?)

xardas33 PW
26 kwietnia 2014, 22:12
Aaa wróciłeś super :) Tak, na ile to możliwe spróbuje pomóc. Coś tam się może wymyśli i zrealizuje :)

Dlatego dobrzy graficy potrzebują przerw i wracają do pracy później

TopFunny525 PW
26 kwietnia 2014, 22:48
(Tak schodząc z tematu dotyczącego Bastionu aka Rampart)

Odnośnie jednostek w Castle, z miłą chęcią chciałbym tam zauważyć tą/tę panią :




Oryginalnie zwie się Geist Honored Monk (Wiem, zalatuje tutaj sporo z MTG - Kammer, nie waż się nic mówić xD) i mi się wydaje, że całkiem fajnie by się wpasowała w zamek, jako trzecie ulepszenie mnicha.

AmiDaDeer PW
26 kwietnia 2014, 22:55
Trzecie ulepszenia mnicha? Po co aż trzecie ulepszenie i dlaczego miałoby się tak bardzo różnić od oryginału?

TopFunny525 PW
26 kwietnia 2014, 23:00
Niziołek:
Trzecie ulepszenia mnicha? Po co aż trzecie ulepszenie

Temat jest odnośnie dodatkowych ulepszeń stworów, związku z tym to tylko propozycja ze strony mojej skromnej osoby.

Niziołek dalej:
...i dlaczego miałoby się tak bardzo różnić od oryginału?

Bardzo mi tutaj pasowało i na samą myśl o tej karcie wpadł mi pomysł odnośnie dodatkowego ulepszenia mnichów, ew. osobnej jednostki. Z zróżnicowanymi statami (tak jak np.: Czerwony Kapłan).
strona: 1 - 2 - 3 ... 55 - 56 - 57 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel