Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 53 - 54 - 55 ... 200 - 201 - 202

Daractive PW
1 marca 2014, 00:37
Ta wersja ifryciarni zdecydowanie bije na głowę poprzednie, które moim zdaniem były po prostu kiepskie. Tylko jakoś nie mogę się przekonać do tych organów na siedlisku diabłów...

PS A może by siedlisku czartów po prostu dodać wybuchający co pewien czas kłąb siarki albo cos w tym rodzaju?

glokku PW
1 marca 2014, 02:40
Ifryty bardzo ładnie pasuje do reszty i nareszcie nie razi po oczach.
Co do czartów może zwiększyć znak co stoi obok tej dziury albo przerobić go na budynek, tam pod tym pentagramem zmieściły by się drzwi :P
Bo tak na doba sprawę co można zmieniać w dziurze a w ulepszeniu ze zwykłego pojawia się ten znak. Więc według mnie tędy droga :P

AmiDaDeer PW
1 marca 2014, 07:04
Ifryty są teraz gut. Approved.

xardas33 PW
1 marca 2014, 16:10
Hmm, świetna robota, lepiej być nie może z tym siedliskiem :) pytanie co można wymyślić na ulepszenie lvlu 2 (magogów) ?

Aayren PW
1 marca 2014, 16:36
Faktycznie na tle miasta budynek wygląda znakomicie. Szczerze mówiąc, zanim go na tym tle zobaczyłem był co najmniej średni w moim odczuciu. Cenna lekcja - patrzeć na budynek przez pryzmat panoramy miasta na której zostanie umieszczony ;)

MinosKing PW
1 marca 2014, 16:38
Hm co do nowych budynków z ulepszeniami dla Inferno bardzo ładnie wykonana robota Kuririnie;]

A co do drugiego ulepszenia Magogów? hm pierwszą jaką zaproponuję nazwę to Demigogi, zaś druga propozycja to po prostu Demonolodzy lub Kultyści:d

AmiDaDeer PW
1 marca 2014, 17:40
Najbardziej zgodny z MM7 byłby downgrade goga, czyli Gogling. :P

Saki PW
1 marca 2014, 18:08
W jaki sposób w zasadzie przemiana Magoga w Demigoga miałaby być ulepszeniem? Kultyści i Demonolodzy też nie wydają mi się być zbytnio powiązanymi z postacią stwora ciskającego ognistymi kulami.

Kuririn PW
1 marca 2014, 19:38
Tylko luźna propozycja siedliska gogów, jakieś porady? Bo to jest cholerna budowla której nie mogę ni jak ugryźć ;p


xardas33 PW
1 marca 2014, 19:41
to może nieco mur podwyższyć i wstawić bramę tam gdzie przepływa rzeczka ;p

Garett PW
1 marca 2014, 20:43
A może tak po najmniejszej linii oporu i dodać drugi zbiornik z lawą?

Kastore PW
1 marca 2014, 21:00
Garett:
po najmniejszej linii oporu
[offtopic] Nie chodziło Ci może o "po linii najmniejszego oporu"? :P [/offtopic]

witchking PW
1 marca 2014, 21:26
Moim zdaniem to jest to. Siedlisko gogów w końcu wygląda ciekawie.

Lili The Dragon PW
2 marca 2014, 00:07
Cóż kratka jest nienachalna i pasująca do całości, mi się podoba jak najbardziej.

Lili

Fandor PW
2 marca 2014, 00:15
Proponowałbym podwyższyć siedlisko gogów o jedno piętro, przedłużając po prostu boczne ściany w dół. Mam na myśli podniesienie całej budowli w górę i dodanie czegoś na czym będzie stała. Krata była by w tedy bardziej widoczna, a i można by pokombinować z tym co będzie ulepszeniem itd.

Lili The Dragon PW
2 marca 2014, 00:22
@fandor510
Zachodzi obawa że tak zmienione siedlisko zasłoni wrota wymiarów, które są bardzo ładne i szkoda je przesłaniać. Poza tym mogłoby to utrudnić dostęp gracza do nich, bo jak pamiętam trzeba na nie kliknąć aby z nich skorzystać.

Lili


Agon PW
2 marca 2014, 00:33
Widmowe Behemoty w Twierdzy to jakiś śmiech na sali moim zdaniem. Twierdza to miasto siły fizycznej, typowo materialne stwory tam powinny być. Duchy to do nekrosów pasują.

Według mnie ostatecznym ulepszeniem behemota powinien być jeszcze bardziej umięśniony behemot - Behemot Męskotur.

Fandor PW
2 marca 2014, 01:06
Nie wiem czemu przyszedł mi wcześniej na myśl kwasowy/trujący behemot.
Co do wrót wymiarów, ma to sens, wg. mnie one już teraz są w pewnym sensie przysłonione, mianowicie gogi bardziej się w oczy rzucają ze swoim siedliskiem. Gdyby ktoś chciał nad tym popracować, i wyprowadzić wrota wymiarów w lewą stroną ekranu, trochę w górę i dorobić jakąś drużkę mogło by to poprawić ekran miasta, i mój pomysł na ulepszenie by nie przeszkadzał. Ostatecznie obniżyć trochę baniak można na siedlisku.

Kuririn PW
2 marca 2014, 10:15
Cytat:
A może tak po najmniejszej linii oporu i dodać drugi zbiornik z lawą?
Nie idę na łatwiznę, nawet prywatnie :)

Cytat:
Proponowałbym podwyższyć siedlisko gogów o jedno piętro
Nie, ponieważ zasłonięte będą wrota wymiarów, a widok miasta jest poprawiony przez "HotA" i nie chce aby poprawka poszła do piachu :P

...to chyba tyle.


Gravius PW
2 marca 2014, 20:54
ewentualnie jest trochę przestrzeni na jakąś przybudówkę na lewo od wylotu przepuszczającego lawę...
strona: 1 - 2 - 3 ... 53 - 54 - 55 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel