Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51 ... 200 - 201 - 202

MinosKing PW
21 lutego 2014, 18:13
Ten drugi Wilczek co go podał Drwal wygląda ciekawiej niż ten ze screenu Kuririna;]

Fandor PW
21 lutego 2014, 19:29
Tak wracając do mojej propozycji kolorowych płomyków, to może u ifrytów dać coś czarnego i użyć jako ulepszenie mrocznego ifryta?

Aayren PW
21 lutego 2014, 20:12
Ifryt z założenia powinien być ognisty, a nie mroczny jakiś... Ja bym poszedł dalej w jeszcze gorętszy ogień po prostu :)

Kuririn PW
21 lutego 2014, 20:23
Nie potrafię "blenderować" niestety, mam pomysł na siedlisko ifrytów ale gorzej u mnie ze zrobieniem takiej dużej animacji(chce dodać aby ta lawa "jeziorko ifrytów" było animowane) podchodziłem kilkakroć do tego i Lipa, ale mo(R)ze mi się w końcu uda :D

Edit:

Wersja z ogniem, budynku Ogrów magów.


Aayren PW
21 lutego 2014, 21:24
Like it! Co prawda te dwie mniejsze wieżyczki troszkę sprawiają wrażenie "wciśniętych" za tą palisadę, ale jak dla mnie ta wersja absolutnie może zostać :)

Fandor PW
21 lutego 2014, 21:40
Cóż, to siedlisko akurat według mnie jest najgorsze ze wszystkich dotychczasowych, znaczy nie mówię o propozycjach siedliska ogrów tylko z modu, myślę, że powinieneś całkowicie zmienić zamysł siedliska.
Może np. magiczna krypta? Przekolorować, dodać magiczny pyłek wokół albo efekt siedliska jak u ptaków? To tylko luźna propozycja ale według mnie z powiększenia fortu o więcej wieżyczek, czy powiększenie tej wieżyczki to nic ciekawego.

Irhak PW
21 lutego 2014, 21:42
Cytat:
myślę, że powinieneś całkowicie zmienić zamysł siedliska.
Może np. magiczna krypta? Przekolorować, dodać magiczny pyłek wokół albo efekt siedliska jak u ptaków?
A może od razu wybudować palisadę w stylu kotka z piekła (Hell-o Kitty)? :P Ja kolorowankom i "magicznym pyłkom" mówię nie!

Kuririn PW
21 lutego 2014, 21:47
Pyłki i zamek barbarzyńców :D Nie, nie, nie!

Behemot i zgniła zieleń :P


Pointer PW
22 lutego 2014, 00:01
Behemoty perfekcyjne! O to mi wlasnie chodzilo! Co do ogrow, to najlepsze jest moim zdaniem to co dales na ostatnio wrzuconym screenie calego miasta. Bez dodatkowych kombinacji z ogniem. Ogry+zapalki=pozar :P

Gravius PW
22 lutego 2014, 01:21
A co powiecie, ażeby w drugim ul. budynku po prostu już nie była drewniana palisada, tylko kamienny mur?

xardas33 PW
22 lutego 2014, 09:53
Inferno i twierdza prezentują się fajnie, a co do siedliska behemotów to genialnie wyszło ;) tylko nie widać chyba nigdzie tutaj siedliska 2 poziomu w twierdzy (???)

Co do inferna do 5 lvlu możesz uzupełnić ten przedsionek lawą, a 2 lvl to możesz jakieś np pochodnie czy ogień dodać

Drwal PW
22 lutego 2014, 13:00
Cytat:
Inferno i twierdza prezentują się fajnie, a co do siedliska behemotów to genialnie wyszło ;) tylko nie widać chyba nigdzie tutaj siedliska 2 poziomu w twierdzy (???)

Jak najbardziej radze się jeszcze raz przyznać bo jest ono. :)

MinosKing PW
22 lutego 2014, 16:50
Kuririni jak zawsze nowe budowle wyszły tobie genialnie xD

Ten ul. Fort Ogrów jest niesamowity a ta Jaskinia Behemota ze zgniłą zielenią wygląda ekstra;]

Warmonger PW
22 lutego 2014, 16:52
Niestety, moim zdaniem kolor siedliska Behemotów jest paskudny. Mógłby być ciemniejszy, jaśniejszy, bardziej intensywny albo bardziej szary - byle nie taki! Wygląda, jakby ktoś wytarł oryginalny obrazek gumką.

Kuririn PW
22 lutego 2014, 19:03
Moja marna propozycja siedliska 1 lvl...



i budynek hordy.



Proszę o jakieś wskazówki, propozycje w tym kierunku.

Aayren PW
22 lutego 2014, 19:09
Może by wypuścić ten płotek do góry tworząc taką "prowizoryczno-goblińską" palisadę? To w końcu gobliny, czego się spodziewać po ich szkoleniu? Tylko stawianie palisad i kopanie latryn jest efektywnym rozwiązaniem ;)

Drwal PW
22 lutego 2014, 19:10
Poziom 7 - siedlisko behemotów:

Troszkę zgadzam się z Warmongerem, może nie tak krytycznie ale myślę że jesteś w stanie zrobić to lepiej. O ile sama jama wygląda świetnie, to góry mam wrażenie że są jakieś pikselowe. Wyglądają jakby były po nieudanej zmianie palety.

Co do "marnej" propozycji, to chyba Twoja wrodzona skromność. :P Wyszło w porządku, nie ma tu co kombinować za bardzo.

Nerevar PW
22 lutego 2014, 19:19
Cytat:
Może by wypuścić ten płotek do góry tworząc taką "prowizoryczno-goblińską" palisadę?
Jeśli ulepszeniem zostanie goblin na dziku, to pasowałoby przesunięcie płotka do przodu (wraz z jego podniesieniem) i zrobienie prowizorycznej zagrody dla wierzchowców.

Drwal PW
22 lutego 2014, 19:21
No dokładnie, zgadzam się Nerevarem. Obok siedliska postawić po prostu chlew, płot poszerzyć tak by "podwórko" wydawało się większe. Zadbać o jakiś mały detal, na przykład ledwo widoczne koryto. Można też udekorować siedlisko kłami.

Kuririn PW
22 lutego 2014, 19:49
Myślałem w ten sposób, chlewnia odpada, bo porostu nie ma gdzie tego wdusić, na dawniejszych screenach, nikt niczego nie zauważył. Podwyższyłem plotek, rozszerzyłem nieco dach, i powiększyłem okna :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel