Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 48 - 49 - 50 ... 200 - 201 - 202

Irhak PW
17 lutego 2014, 12:57
Gogi - dobuduj wieżę na tym moście może.
Czarty - po najmniejszej linii oporu - drugi pentagram :D

Aayren PW
17 lutego 2014, 14:41
Co do 2lvl może by zmienić ten mały strumyczek płynącej magmy na wielki i rozszalały?
Co do lvl 3 to może porozrzucać po okolicy stosy kości i czaszek?
Co do lvl 5, to proponuję (o ile to możliwe) zmienić te poszarpane brzegi dołu na koło ozdobione jakimiś znakami/runami. Roboty zdaje się dużo, ale efekt byłby miły dla oka.

Poza tym fajnie, fajnie, pozytywnie, po prostu czekam na tego moda!

Kuririn PW
17 lutego 2014, 19:35
w miedzy czasie ....

fort ogrów:

1)
2)

Aayren PW
17 lutego 2014, 19:45
A może na szczycie wieży dodać ten ogień z budynku występującego w wersji roboczej?

Irhak PW
17 lutego 2014, 19:50
Nr 2 lepsze

Kuririn PW
17 lutego 2014, 19:54
Cytat:
A może na szczycie wieży dodać ten ogień z budynku występującego w wersji roboczej?

W sumie można tylko do którego? :D

Cytat:
Nr 2 lepsze

No tak oryginalne kolory to oryginalne :) z H4 ciężko dobrać kolorystycznie, a jak już ma być, to trzeba trochę posiedzieć nad tym aby wyszło :)

Aayren PW
17 lutego 2014, 20:15
A no mi się pierwszy bardziej podoba.

Kuririn PW
17 lutego 2014, 20:18
Jeżeli chcesz aby był w grze, to będzie, a jak masz chęci i chcesz to dodaj ogień do tego 1 siedliska :)

Aayren PW
17 lutego 2014, 22:15
Niestety, nie mam pojęcia jak, a moje zdolności plastyczne/graficzne to po prostu koszmar :) Jedynie literki czasami zdarza mi się ładnie złożyć... Dlatego też ograniczam się do sugestii, bo do niewiele więcej jestem zdolny.

Serd PW
17 lutego 2014, 22:39
Kilka propozycji dotyczących miasta Inferno:

1. Poziom 5: Może można by zastąpić tę jamę w siedlisku czartów ognistą lawą, taką jak w siedlisku Ifrytów? Oraz dodać nad pentagramem dwa płonące ognie, takie jak np. te w kuźni?

2. Poziom 6: Zaproponowałbym, jeśli można, zaproponować żeby zrezygnować z tej najmniejszej wieżyczki a zamiast tego zrobić tę największą z dwiema tymi średnimi po bokach.

3. Poziom 7: Tu mam dwie propozycje. Pierwsza to by NIE DODAWAĆ żadnych kominów ani niczego takiego, a zamiast tego dodać płonące ognie na szczycie każdego z diabelskich rogów widocznych w tym siedlisku. Druga propozycja natomiast to by również NIC NIE DODAWAĆ a zamiast tego zrobić cały budynek pokryty płonącym ogniem, tak jak jest to w przypadku budynku Graala w mieście Inferno.

Co Ty na to, Kuririnie?

Kuririn PW
20 lutego 2014, 20:21
Cytat:
1. Poziom 5: Może można by zastąpić tę jamę w siedlisku czartów ognistą lawą, taką jak w siedlisku Ifrytów? Oraz dodać nad pentagramem dwa płonące ognie, takie jak np. te w kuźni?

Ogień nad pentagramem nie będzie pasował? I lawy nie chce dublować...

Cytat:
2. Poziom 6: Zaproponowałbym, jeśli można, zaproponować żeby zrezygnować z tej najmniejszej wieżyczki a zamiast tego zrobić tę największą z dwiema tymi średnimi po bokach.

Pewnie że by się dało, tylko jest małe ale :D nie chce zakrywać rzeki ognia, które dodaje siedlisko Gogów.


Cytat:
3. Poziom 7: Tu mam dwie propozycje. Pierwsza to by NIE DODAWAĆ żadnych kominów ani niczego takiego, a zamiast tego dodać płonące ognie na szczycie każdego z diabelskich rogów widocznych w tym siedlisku. Druga propozycja natomiast to by również NIC NIE DODAWAĆ a zamiast tego zrobić cały budynek pokryty płonącym ogniem, tak jak jest to w przypadku budynku Graala w mieście Inferno.

Przyznam szczerze ze pierwsza propozycja wydaje się dość ciekawa, dodam również ze ciężko dobrać ogień do tego miasta.. Druga wersja odpada, niestety nie dam rady czegoś takiego wykonać...

Twierdza raz jeszcze, bla bla bla...


Drwal PW
20 lutego 2014, 20:56
Siedlisko cyklopów kapitalne. Miła niespodzianka, gdyż wcześniejsze wersje nie przypadły do gustu.

Wiem, wiem jednostki teraz mniej istotne, ale będę nalegać że ten wilczek będzie lepszy:



Kuririn PW
20 lutego 2014, 21:00
Jeżeli poprawisz "to coś czarne, dorysowane na miejscu jeźdźca" to się zgodzę:) A jednostkę robiłem od nowa jeszcze raz...

mitlandy PW
20 lutego 2014, 21:22
Twierdza piękna choć szkoda, że behemoty są tak mało zmienione.

Fandor PW
20 lutego 2014, 22:22
Co powiesz na zielone lub niebieskie ognie (bądź jakiś inny kolor, nie czerwony żeby wprowadzić różnicę) przy ogólnie budynkach ulepszonych? Wiem, że sugestia pada dość późno, ale naszło mnie więc się dzielę :). Ostatecznie nie wszędzie ogień tylko jakieś elementy dodatkowe w tym kolorze, z tym że o ile zielone ognie na rogach nie wydają się gryźć z budynkiem o tyle zielona wieżyczka już mogła by być problemem.

Pointer PW
21 lutego 2014, 00:07
Twierdza jest teraz super. Co do behemotow... A moze by tak zmienic kolor wnetrza z niebieskiego na taka upiorna zielen? Ewentualnie dac po prostu jakies opary czy mgly przy grocie?

Drwal PW
21 lutego 2014, 10:22
Kuririn:
Jeżeli poprawisz "to coś czarne, dorysowane na miejscu jeźdźca" to się zgodzę:) A jednostkę robiłem od nowa jeszcze raz...

Tu trochę obrazek obrzydza jednostkę, nie wiem czy widziałeś cały def ale to "czarne" nie rzuca się w oczy na tyle by powodowało, że całość jest gorsza od defa który ty wybrałeś. Możesz też wybrać wilczka ciemniejszego:



Tu mniej się to wrzuca w oczy.

Jaką jednostkę robiłeś jeszcze raz, bo nie rozumiem?

Andruids PW
21 lutego 2014, 12:08
Proponowałbym poprawkę Ogra maga. Z tym jasno-zielonym kubraczkiem tworzy straszny kontrast z resztą jednostek (i nowych i oryginalnych). Zarówno czerwony i żółty to wg mnie lepsze alternatywy, ale też powinny być takie... ciemniejsze, no wiecie odpowiednio "brudne". Takie tylko moje zdanie : )

Drwal PW
21 lutego 2014, 12:29
Ta jednostka z tego co wiem jest ultra tymczasowa. Zostawienie jej do oficjalnej wersji byłoby samobójstwem. Myślę, że Kuririn to potwierdzi. Obecnie nawet przeszukując dokładnie swoje zasoby jednostek nie znalazłam nic ciekawszego. No chyba że znowu chcemy oglądać trolla jako ulepszenie ogra. :P

Kuririn PW
21 lutego 2014, 12:33
Cytat:
Jaką jednostkę robiłeś jeszcze raz, bo nie rozumiem?

Robiłem od nowa wilka z mm7.

Cytat:
Tu mniej się to wrzuca w oczy.

Przyjrzyj się całej animacji, a nie zapodałeś tutaj jedną klatkę :P (to widać jak czarne na białym).

Ogrów jest kilka bodajże 3 w mm, można je dodać jako neutralne jednostki... ale o takim czymś jeszcze nie myślę. Zgadza się jednostkami bardziej zajmę się po zrobieniu każdego siedliska, będzie rozmowa o tym(mam nadzieje ze już niedługo):P
strona: 1 - 2 - 3 ... 48 - 49 - 50 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel