Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 200 - 201 - 202

Hayven PW
30 stycznia 2014, 20:46
Hobbit:
Trzy upgrade'y? Nie za dużo trochę? o.O

Jemu chodziło zapewne o ulepszenie i drugie ulepszenia, tylko wyszło takie przejęzyczenie, coś w stylu skrótu myślowego (druga wersja/trzecia wersja).

Kuririn PW
30 stycznia 2014, 21:34
Drwal:
Czemu ikony budynków obok nowych stworzeń mają avatary nieulepszonych budynków?

Miały do tej pory, lecz tylko w Kapitolu. Został usprawniony "hallSlots" warto było czekać :)

Daractive PW
31 stycznia 2014, 00:53
Tak, chodziło mi o podmiankę klasycznego Enta. Po prostu zawsze uważałem że to ulepszenie prawie nic nie zmienia. Przepraszam jeśli wyraziłem się niejasno.

AmiDaDeer PW
31 stycznia 2014, 01:05
Enta najchętniej bym podmienił na tego z Hoty, a ulepszenie dałbym takie jakie proponuje Kirin. Zielony -> pomarańczowy -> biały najbardziej naturalne i widoczne mi się wydaje. Ewentualnie czarny. :P

Kuririn PW
31 stycznia 2014, 09:55
Hobb, jezeli zmienisz z białego na czarny nie widzę problemu:P

Jak wspominałem:


rtx PW
31 stycznia 2014, 11:21
Te białe brwi mi się nie podobają - jeśli to miała być siwizna, to ani nie pasuje do enta, ani nie wyszła.
@Hobbit - a czym się różni ent z Hoty od tego z normalnego H3?

AmiDaDeer PW
31 stycznia 2014, 11:34
Kolorami.

mitlandy PW
31 stycznia 2014, 12:15
To dalej mącimy z tymi ulepszeniami entów:

Daractive PW
31 stycznia 2014, 12:20
Luźny pomysł: może by mu sieknąć taką bródkę jak tu, tylko porosty zmienić na jakąś jasna zieleń/biało-zielony?
http://celtictree.pl/wp-content/uploads/2013/11/Ent.jpg

PS Moglibyście również rozważyć ostatniego enta z Banku Stworów (nie bardzo wiem jak go tu wstawić).

Irhak PW
31 stycznia 2014, 12:23
Mitlandy - ja chcę takiego Prastarego Enta! ^^

zmudziak22 PW
31 stycznia 2014, 12:24
A Ent z HOTA nie byłbym lepszym rozwiązaniem. W Hordach mamy Żółto-Czerwonego Enta oraz Niebiesko-Zielonego.

mitlandy PW
31 stycznia 2014, 12:31
A broda macie i to jest chyba moja ostatnia propozycja:

Daractive PW
31 stycznia 2014, 12:38
Co ty człeku życia nie masz? :D
(no w sumie ja też ale ciii...)
Daractive aproves. Mi chyba najbardziej ten trzeci podchodzi.

AmiDaDeer PW
31 stycznia 2014, 15:32
Przekombinowane, propozycja Kuririna wciąż lepsza. Poza tym pokazywać jedną klatkę to można, ale w przypadku sklejanek czy przeróbek najbardziej się liczy jakość animacji.

Kammer PW
31 stycznia 2014, 15:55
Kuririnie, czemu nagle zacząłeś przejmować się jednostkami? Wcześniej pisałeś, że priorytetem są budynki, dopiero po ich ukończeniu zaczniesz szukać jednostek.

Hayven PW
31 stycznia 2014, 16:43
IMO lepszym pomysłem jest właśnie wybieranie najpierw jednostek, a potem dorabianie im budynków, bo daje to możliwość dopasowania siedlisk do ich mieszkańców.

Kuririn PW
31 stycznia 2014, 16:45
Drażnił mnie mocno ten (drzewobrody) autorstwa "k1nga" jak dobrze pamiętam (a jak nie to niech mnie ktoś poprawi). Nie zawsze mam wenę na robienie budynków. i wyszedł (mam nadzieje) prastary ent. Ale faktycznie budynki stawiam na pierwszym miejscu.

Edit:

Troszkę mnie ubiegłeś :P

Cytat:
IMO lepszym pomysłem jest właśnie wybieranie najpierw jednostek, a potem dorabianie im budynków

Rampart powstał, ale pierwsze były budynki, dużo i długo nad nim pracowałem, efekt jest jaki jest, każdy chyba widział. Las wiedzy mam nadzieje (jest trafiony), będzie budynkiem specjalnym, który być możne w przyszłości doda 1 do wiedzy bohatera, który odwiedzi miasto. Ale to tylko taka moja wizja jest, być możne nie dokona trafna ale cóż... (pożyjemy zobaczymy) :P

Arszonto PW
1 lutego 2014, 18:08
Ostatnio bawiłem się trochę VCMI i wymodziłem coś takiego. Co myślicie?
http://img.pl/Ljxf.jpg - Stosunkowo duża grafika (1,47mb). Da się przybliżać.
Statystki były modyfikowane, nie tylko trzecim ulepszeniom, ale również standardowym jednostkom.

Edit: Nie ma polskich znaków w nazwach. Jest to związane z tym, że VCMI nie obsługuje polskich czcionek? Czy może zostało już to zaimplementowane i powód jest inny?

Shin0bi PW
1 lutego 2014, 18:24
Fajnie dobrane grafiki, ale dwie uwagi:
- po pierwsze grafiki nie do końca pasują kolorystycznie - Pikinier i Łucznik są OK, ale Arcykapłan, Krzyżowiec i Paladyn niezbyt. Wszystko powinno być w miarę niebiesko/białe na potrzeby spójności, podczas gdy to spory miks - są jednostki niebieskie, pomarańczowe, szare i żółte.
- po drugie niezbyt zbalansowane :P

Arszonto PW
1 lutego 2014, 18:30
Co do grafik, to starałem się szukać takich, które będą odzwierciedlały nazwę. Ciężkozbrojny wojownik jest w pełnej płytowej zbroi, paladyn skąpany w złocie, arcykapłan...Owszem troszkę nie pasuje, ale widać w tej jednostce majestat, w porównaniu do mnicha, od razu uwidacznia się to, że to ktoś ważniejszy, znacznie wyżej w hierarchii zakonów.

Jeśli chodzi o statystyki to są w pewnych wypadkach nieco przegięte, chociaż nie do końca. Przecież jeszcze nie zostały ustalone statystyki dla ulepszeń innych miast, prawda? ;) Jeśli tamte będą równie silne to jakiś balans pozostanie zachowany. Starałem się, żeby jednym ulepszeniom dawać ciekawe umiejętności, a innym - odpowiednie statystyki rekompensujące brak nowych zdolności.

Poszukuję ciekawej grafiki dla gryfa. Sam bym coś chętnie wymodelował, ale modele dynamiczne wychodzą mi cóż... Żeby nie łamać konstytucji poprzez używanie niecenzuralnych słów, powiem, że nie najlepiej.

EDIT: Aha, statystyki w nawiasach to oczywiście dzięki bohaterowi. Nie robiłem screenów w mieście, tylko w armii bohatera, mój błąd.
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel