Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
27 stycznia 2014, 21:28
Sorki, to z mojej winy, Teraz powinno działać dobrze. Mi działa :)

Hayven PW
28 stycznia 2014, 09:54
Wygląda dosyć ciekawie, tylko czy taka budowla nie powinna być symetryczna?

Kuririn PW
28 stycznia 2014, 10:05
A mógłbyś zaprezentować taki budynek dworu?

Hayven PW
28 stycznia 2014, 11:10
No nie, tylko pytam, bo wygląda znakomicie, po prostu wcześniej o ile dobrze pamiętam, Dwór miał symetryczną budowę, a tak ni stąd, ni zowąd jedna strona wyższa, druga niższa ;)

A tak W oGóle, to już od dłuższego czasu obserwuję Twój projekt i wydaje mi się on być jednym z ciekawszych rozwinięć H3 :) Robisz kawał dobrej roboty!

Pointer PW
28 stycznia 2014, 18:11
@Grz240

Traktowałbym to jak literówkę ;) U siebie po ściągnięciu moda poprawiłem cenę na 125 i całkiem dobrze teraz oddaje właściwą wartość tej jednostki.

Kuririn PW
28 stycznia 2014, 18:13
Pointer nie wszyscy potrafią to zmienić :)

Pointer PW
28 stycznia 2014, 18:22
Ok, wiem, może rzeczywiście źle to ująłem. Ale chodziło mi tylko o to, że nie było Twoim celowym zamiarem dać Kościanemu Łucznikowi ceny 1250.

Kuririn PW
28 stycznia 2014, 21:44
Hmm..

Patrząc na defy u Drwala w banku stworów, znalazłem (jak na mój gust) enta z większymi konarami... Niestety napotkałem się już nie raz na niedopracowanie, albo usuniecie kilku klatek z owej animacji w takowym defie.

Postanowiłem zrobić enta na moje możliwości, a zarazem propozycje na Ul. enta na prastarego enta, bądź na enta wiedzy(to jeszcze nie wiadomo)

Małe porównanie.

Ent z banku stworów, autor niestety nieznany.



A tutaj moje wypociny, kolor brwi zaproponował mi Hobbit, za co raz jeszcze WIELKIE DZIĘKI.



Fandor PW
28 stycznia 2014, 22:29
No Kuririnie coraz lepiej Ci to wychodzi, nie wiem jak inni, ale ja jestem zdania, że sklejanie jednostek jeżeli jest dobrze zrobione wciąż ma swój urok i takie jednostki spokojnie mogą się równać tym tworzonym w 3D, jednak jak mówiłem, trzeba się nad nimi także postarać, bardzo dobrze wychodziło to wg. mnie Chadowi, a teraz z każdym kolejnym projektem i tobie.

jarojj10 PW
28 stycznia 2014, 22:55
Moim zdaniem ten prastary "czy jak mu tam" ent wyszedł bardzo fajnie. Co więcej twierdzę że sklejanie jednostek na nowe ulepszenia jest lepsze od tworzenie ich od początku bo zachowujemy ten sam styl. Warunkiem musi być dokładność i przemyślenie czyli dokładnie tak jak w tym przypadku :P

EDIT:
Kuririn- A co myślisz nad dodaniem większej ilości liści czy coś? :)

Kuririn PW
30 stycznia 2014, 12:58
jarojj10:
Kuririn- A co myślisz nad dodaniem większej ilości liści czy coś?

Myślę że było by za dożo tych liści, ewentualnie możesz spróbować jak to wyjdzie z powyższymi klatkami. Jak dla mnie pasuje idealnie.


mitlandy PW
30 stycznia 2014, 14:29
Moja propozycja ulepszenia enta:

Drwal PW
30 stycznia 2014, 15:13
Obydwie wersje bardzo dobre, ciężko byłoby mi się zdecydować którego wybrać. Niemniej widziałbym tego enta mniej zielonego, a bardziej jesiennego, z np pomarańczowymi liśćmi.

MinosKing PW
30 stycznia 2014, 15:47
Bardzo ładnie Kuririn to się zapowiada ale Mitlandyteż też podał ciekawego Enta;]

mitlandy PW
30 stycznia 2014, 18:23
Jesienny tak... Dam trzy propozycje entów.

AmiDaDeer PW
30 stycznia 2014, 18:25
Kuririn coś wspominał że pomarańczowy ent z Hoty będzie jako standardowy upgrade, więc na double upgrade przydałby się inny kolor. Jestem za białym.

Drwal PW
30 stycznia 2014, 18:25
Mi wersja zielona bardziej przypadła do gustu. Ogólnie prezentują się bardzo dobrze, mam nadzieje że przynajmniej jeden z nich doczeka się swojego defa. :)

Daractive PW
30 stycznia 2014, 19:46
Ja osobiście zielonego widziałbym jako drugi upgrade, a jesiennego/siwego jako trzeci. Ewentualnie prastaremu można by dać jeszcze więcej mchu i jakąś brodę (i grzybki :D) lub wziąć enta z Gaju (aczkolwiek ten chyba nieszczególnie podejdzie).

AmiDaDeer PW
30 stycznia 2014, 19:51
Daractive:
Ja osobiście zielonego widziałbym jako drugi upgrade, a jesiennego/siwego jako trzeci.
Trzy upgrade'y? Nie za dużo trochę? o.O

Kammer PW
30 stycznia 2014, 19:59
@Hobbit: Powstanie coś w rodzaju drzewka z Disciples 2 :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel