Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 38 - 39 - 40 ... 200 - 201 - 202

Aayren PW
30 listopada 2013, 13:11
Wow! Te budynki Twierdzy wyglądają bombowo! Znaczy widzę tylko ulepszone roki i behemoty, ale te dwa budynki wyglądają po prostu idealnie!

Kuririn PW
30 listopada 2013, 13:45
Dodam również że... animacje ptaka burzy (błyski) zrobił jeden ze strażników /bdb grafik Trith. Za co dziękuje raz jeszcze.

Pointer PW
1 grudnia 2013, 09:58
Kuririnie, a może by tak zmienić kolor wnętrza legowiska behemotów na bardziej "upiorny"? W końcu to Ghost Behemoth ma być tam rekrutowany ;) A siedlisko ptaków burzy doskonałe, nic dodać, nic ująć.

Lyokoheros PW
8 grudnia 2013, 14:42
Aayren, ale przecież ulepszenie budynku ogrów jest mocno wyraźne... inne mury i ten płomień na szczycie...
Wiem, może to nieco późno...
A tak po za tym to te nowe budynki w twierdzy mi się mocno podobają, choć nie jestem do końca przekonany do tych ciemnych murów.
I choć to może też stara sprawa, to pomysł TheDooma na siedlisko smoków w lochu mi się bardzo podoba, choć faktycznie przydałoby się wygładzić krawędzie.
A i mam też propozycję na ulepszenie czempiona, choć to tylko statystyki/koncepcja, bez żadnych animacji/defa.
Husarz - w założeniu jednostka niezwykle droga, ale też potężna, nastawiona głównie na atak, jak miałby wyglądać opisywać chyba nie muszę.
Statystyki(czasem nie byłem pewien więc dałem dwie możliwości, w nawiasie bonus względem czempiona)
atak:18(+2)/19(+3)
obrona:16/17(+1)
życie:100
obrażenia:20-30(+5 do maksymalnych)
szybkość 10(+1)/11(+2)
koszt:1500(+300) do 1750(+550)
zdolności: +zawsze pod wpływem mistrzowskiego pogromcy i/lub zaawansowanej modlitwy(lub szansy na rzucenie na początku na siebie zaawansowanej/mistrzowskiej)i/lub obniżanie obrony atakowanego wroga(o około 10-20%)
Oczywiście cena w zależności od tego o ile będzie miał być lepszy od czempiona. I wiem, może nawet przegięty... no ale to w końcu husarz, więc chciałem by była to jednostka dopieszczona. Z drugiej jednak strony poprawia się tylko pod względem ofensywy, życia i obrony(po za jednym punkcikiem w jednym z wariantów) nie przybywa mu wcale.
I tak w sumie to jak idą/czy w ogóle trwają prace nad modem?
Bo jak dla mnie zapowiada się bardzo obiecująco.

J. M. Sower PW
8 grudnia 2013, 17:23
Może ktoś reuploadować mod?

HobbitHobbitBez apostrofu, błagam. Apostrof tylko wtedy, jeśli litera przed nim ma być przy odmianie bezdźwięczna - np. "Johnny'ego".

mitlandy PW
8 grudnia 2013, 18:26
Kuririn robi ciągle swój mod tylko nie pokazuje screnów. A i oczywiście poprawiona wersja Behemota "bardziej upiorna".
https://www.dropbox.com/s/rbht7tfx3mwa75z/21.bmp

MinosKing PW
8 grudnia 2013, 19:41
Mitlandy no teraz to wygląda nieco lepiej;)

mitlandy PW
8 grudnia 2013, 19:55
Rzeczy, które zmieniłem przede chwilą.
-Widać zmieniony klasztor chociaż trochę mi nie wyszedł.
-i jednostki
https://www.dropbox.com/s/8xpluv0e0ykqgsc/Heroes.bmp

rtx PW
8 grudnia 2013, 20:08
Klasztor taki se w porównaniu do tego z normalnego moda.
Ale jednostki... cUd i miód! Moje zastrzeżenia - fanatyk ma kiepską animację [widać, że to Frankenshtein] i najwazniejsze - paladyn [czy jak mu tam] jest złoty. Jakim cudem ktokolwiek mógłby mieć złotą zbroję? Świeci się jak psu oczy, złoto jest bardzo ciężkie i miękkie oraz najważniejsze - wygląda beznadziejnie.

MinosKing PW
8 grudnia 2013, 20:36
Rtx jeśli tobie się on nie podoba to zawsze możesz wymienić jego def na jakiś inny.

Mitlandy nieźle się spisałeś wygląda to bardzo dobrze;)

AmiDaDeer PW
8 grudnia 2013, 20:44
MinosKing:
Rtx jeśli tobie się on nie podoba to zawsze możesz wymienić jego def na jakiś inny.
Wspominałem już, jak bardzo debilne jest takie rozumowanie? :3

Lyokoheros PW
8 grudnia 2013, 20:46
Fanatyk nie jest jeszcze taki zły... ale złoty czempion to chyba faktycznie nie trafiony pomysł(chyba, że zakładamy iż to jakiś magiczny metal, ale wtedy powinno mieć to jakieś odzwierciedlenie w jego umiejętnościach(jak choćby oślepienie przy ataku swoim blaskiem))...
Ale czemu ulepszenie kusznika i halabardnika jest czerwone? Ni powinno raczej zostać niebieskie, zgodnie z kolorystyką frakcji?(Bo w wypadku gryfa, czy kapłana wojny to jeszcze to rozumiem, ale w tym wypadku?)
I nowy klasztor nie jest zły, aczkolwiek to co miało być witrażami(chyba) wygląda raczej na jakąś świetlistą mgiełkę - no chyba, że taki był zamiar, ale wydaje mi się, że witraże by lepiej pasowały.

MinosKing PW
8 grudnia 2013, 20:47
Tak wiem ale nie lubię takiego zachowania wobec cudzej pracy.

Mitlandy pewnie wpakował w to trochę czasu a takie krytyki tylko mogą psuć zapał takich osób jak on:<

AmiDaDeer PW
8 grudnia 2013, 20:53
Cudza praca nie jest wstawiona na forum publiczne po to, by ją tylko wychwalać, i każdy powinien się z tym liczyć.

MinosKing PW
8 grudnia 2013, 20:56
Hobbicie nie chcę się z tobą kłócić więc przyznam tobie rację. I okej sorki troszeczkę mnie poniosło;p

Xelacient PW
8 grudnia 2013, 21:17
Zbroja może być pozłacana, trochę to kosztuje, ale wtedy takiego pancerza korozja nie ruszy, co nie zmienia faktu, że strasznie wali po oczach (może zwyczajnie przyciemnienie by pomogło?).

Osobiście podoba mi się zmiana palety kolorystycznej jednostek na czerwoną, ale w takim razie dobrze byłoby zmienić kolor... tych wszystkich sztandarów w mieście oraz samego namiotu.

rtx PW
8 grudnia 2013, 21:27
Ja zrobię namiot. :)
Edit: zapomniałem, że w Gimpie nie da się przekolorować tych obrazów, które pochodzą z defa. Ktoś wie jak to naprawić?

edeksumo PW
8 grudnia 2013, 21:30
A nie lepiej zmienić na czerwoną jak wszystkie inne mają czerwone zbroje tylko on taki złoty.

Alistair PW
8 grudnia 2013, 22:16
Co do złota... wytłumaczcie to projektantom tworzącym jednostki do H6 ;)

HobbitHobbitJuż nie tworzącym. ;P

Trith PW
8 grudnia 2013, 22:28
rtx:
zapomniałem, że w Gimpie nie da się przekolorować tych obrazów, które pochodzą z defa

Grafiki wyciągane z plików *.def są to 16-bitowe (256-kolorowe), indeksowane (z ograniczoną paletą kolorów) *.bmp. By dało się je edytować w sposób jaki byś chciał, powinny one być przekonwertowane na 24-bitowe *.bmp. Można to zrobić nawet otwierając je w zwykłym paincie i zapisując jako 24-bitowe *.bmp.
strona: 1 - 2 - 3 ... 38 - 39 - 40 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel