Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 37 - 38 - 39 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
28 października 2013, 17:34
Cytat:
ładnie wygląda

Te słowa chodzą za mną jakieś pól roku :P
Nie będę komentował kto to mówił, ale tak miałem zawsze ;P (Chyba jakieś efekty widać?)

Co do Frakcji Lochów, zostawiłem sobie tę frakcje na sam koniec, ze względu (w przeszłości brak pomysłów, lecz z postępami prac nad modem pomysły tworzą się szybko, albo bardzo powoli. I tak mam z ta frakcja.) Parę pomysłów mam, lecz muszę skończyć pozostałe zamki.

ŁADNIE TO WYGLĄDA(Ć) BĘDZIE :P

Pointer:
mam problem z Towerem

link - Mój błąd.

Shael PW
28 października 2013, 20:45
Niebieski, bo siarka na taki kolor się pali ;). O to chodziło.

AmiDaDeer PW
28 października 2013, 21:37
Niebieski nie będzie wyglądał dobrze w tym otoczeniu. :P

MinosKing PW
29 października 2013, 17:21
No bez przesady Oryginalny jest dobry nie wiem po co go zmieniać na inny:?

The Doom PW
29 października 2013, 17:34
MinosKing:
No bez przesady Oryginalny jest dobry nie wiem po co go zmieniać na inny:?

Idąc dalej tym tokiem myślenia - 'oryginalne HoMMIII jest idealne, po cholerę w ogóle jakiekolwiek zmiany?'

Po prostu ludzie potrzebują innowacji, zmian, powiewu świeżości. Chcemy, żeby coś było pokazane w nowym świetle, by było 'inne' i wyróżniało się na tle wcześniejszego, ale również mu dorównywało - stąd też pomysł na czerwony ogień. Przecież wygląd siedlisk nie musiałby się w ogóle zmieniać, prawda...? Przecież są one dobre takie, jakie są, wystarczyłoby dodać nowe ulepszenia... Heh... Po prostu ja posunąłem się o ten krok dalej ;) ...
.
.
.
I tak, wiem, był kiedyś taki temat 'dlaczego autor nie powinien bronić swego dzieła' (gdyby komuś zechciało się przytaczać i wygłaszać mi kazania na ten temat ;) ). Ja nie bronię, bo jestem w stanie nanieść poprawki - to oczywiste i nie jest to dla mnie żadną osobistą 'katastrofą' ;P - ja po prostu tłumaczę i wyjaśniam, dlaczego zrobiłem to tak, a nie inaczej ;) ...

@Down
Rozumiem, MinosKingu, rozumiem... I na marginesie przyłączam się do prośby Shin0biego - osobiście strasznie nienawidzę, gdy ktoś kaleczy język ;)

MinosKing PW
30 października 2013, 17:41
The Doom to nie miało nic wspólnego z twoją wypowiedzią tylko z Shaela o niebieskim ogniu to napisałem że wolał bym już oryginalny no może nie aż tak dosłownie.

Twój pomysł i mitlandyego brzmi ciekawiej z resztą jak każdy wyrażam tylko swoje zdanie na ten czy inny temat;]

Shin0bi PW
30 października 2013, 17:49
@MinosKing
Proszę, zacznij używać znaków interpunkcyjnych i schludniej pisać posty, bo strasznie ciężko się je czyta.

HobbitHobbitJako moderator przychylam się do prośby.

Kuririn PW
30 października 2013, 18:25
Pytanie z innej beczki. Chodzi o stocznie w castle, - wyświetlanie(mruganie), i dom rady miasta, jest nieco niżej jak ratusz i Kapitol. Mógłby się ktoś podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Ratonhnhaké:ton PW
6 listopada 2013, 15:47
Ostatnio w temacie ucichło, nareszcie Tower działa, ale jest pewien nie do zniesienia problem, mianowicie przyrost Gremlinołajów wynosi 1 i są bardzo drogie, mianowicie koszt tej 1 jednostki wynosi 200, a pierwsze ulepszenie kosztuje 40 złota, więc różnica jest. Co do innych jednostek Tower nie wiem, ponieważ nie grałem. I na mapie, gdy jest szkielet-łucznik jego liczba zawsze wynosi 1. Nie chce się narzucać i WoGóle, ale sam tego nie potrafie narazie zrobić, więc prosze o naprawę błędu.

EDIT:Zapomniałem dodać, że Gremlinołaje nie potrafią strzelać, więc jest dziwne, że podstawowa nie strzela, ulepszona strzela, i drugie ulepszenie już nie strzela.

Kuririn PW
13 listopada 2013, 20:30
Problemy występują, bo jak zauważyłeś mod nie jest skończony :)
Może to pomoże...

Ratonhnhaké:ton PW
13 listopada 2013, 20:50
Przynajmiej nie ma problemu, ale nie ma animacjii rzucania czaru, i proszę Cię zmień 2nd ulepszenie nagi na inną, po prostu to takie dziwne. Jakby poszły do solarium. Jaki zamek teraz masz w planie? Może Cytadelę? Bardzo lubię to miasto i chciałbym efekt zobaczyć.

Kuririn PW
13 listopada 2013, 22:27
Jednostki istniejące w modzie, będą zmieniane na 100% ale do tego długa droga (PISAŁEM TO WCZEŚNIEJ) :P

Zaś Cytadela :D również lubię to miasto, jest bardzo ciężko (przynajmniej mi dobrać kolory) ale... mam parę niedoróbek i w najbliższym czasie postaram się nimi zająć i coś pokazać.

Druga sprawa: aktualnie Twierdza miedzy młotem a kowadłem, i..

Jednostka 6 poziomu którym jest cyklop, na chwile obecna mogę zaprezentować 2 propozycje:

1)Z mm8
2)Z H4
i która jest lepsza z tych 2 kiepskich?

Może ktoś posiada jakiegoś Cyklopka i go schował w szufladzie?

Edit: poprawiłem :P

Alistair PW
13 listopada 2013, 23:05
Szlag. "Przynajmniej", a nie "bynajmniej".

witchking PW
13 listopada 2013, 23:05
Lepszy ten z MM

Kastore PW
13 listopada 2013, 23:11
Cyklop z MMVIII lepszy.

Pointer PW
14 listopada 2013, 10:33
Wyłamię się, wolę tego z h4. Tylko perspektywa trochę nie pasuje do h3...

Drwal PW
14 listopada 2013, 12:51
Właśnie to mnie martwi w tym modzie: Jednostki. Owszem Kuririn może mówić, że będą nowe, teraz tylko testowe i to prawda. Obecne są bardzo złe i w życiu nie chciałbym mieć ich w grze, nawet jako neutralne. Niestety jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że powstanie nagle 63 wspaniałych defów, na poziomie tych oryginalnych. Mało, że muszą być ładne, muszą także pasować jako ulepszenia do pozostałych. Boję się, że zachwycając się wspaniałymi budynkami, nagle spadniemy na ziemie rekrutując czy ulepszając nowe jednostki. Chciałbym by było inaczej, ale na zdrową logikę tak to widzę.
Nawet najpiękniejsze budynki ze średnimi jednostkami sprawią, że mod będzie raczej mało grywalny.

Kuririn PW
14 listopada 2013, 14:40
No nareszcie ktoś napisał prawdę. Lepsza gorzka prawda jak słodkie kłamstwo :)
Z jednostkami jest problem nie ukrywam. Nie jestem grafikiem do tworzenia nowych wspaniałych rzeczy, tylko szarym grotowiczem, który marzył (gdy powstawał WOG) o ulepszeniach do istniejących miast... Średnio, a nawet kiepsko mi to wychodzi. Ale marzenia trzeba spełniać.

A zedytuje :D

Twierdza w trakcie poprawek...

I drugi raz.

screen twierdzy również w trakcie sklejania/rysowania.

mitlandy PW
20 listopada 2013, 21:18
No trochę tu ucichło, lochy ciężki zamek do zrobienia. Meduzy mój projekt może się przyjmie.

rtx PW
30 listopada 2013, 12:45
Dzień dobry.
Proponuję przesunąć miecznika na ulepszenie, paladyna na drugie ulepszenie, zaś jako jendostkę podstawową dać tego giermkopodobnego cosia, którego można pobrać z launchera VCMI pod nazwą 'man at arms'. Powód: fanatyk jest zrobiony za pomocą frankenshteiningu i brzydko to wygląda. Szczerze mówiąc - nie umiem tego zrobić samemu. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 37 - 38 - 39 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel