Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37 ... 200 - 201 - 202

Nerevar PW
23 października 2013, 21:57
Cytat:
Polemizowałbym. :P
Fakt, ten temat wybitnie pasowałby na materiał na telenowelę ;)

The Doom PW
23 października 2013, 22:10
Jak i to Panom nie będzie odpowiadać, to już sam nie wiem, jak mam to zmodyfikować ;) -

@Down
Hah, każdy mówi co innego, a wszystkim naraz nie dogodzę ;) ...
Tu jeszcze to, z czym udało mi się zabawić.



Kuirin mówi, że jaskinia w żadnej z przedstawionych form ANI TROCHĘ nie współgra z jego wizją, a, jako że on jest autorem, postanowiłem się nie narzucać i nie w*ieprzać - bawcie się więc dobrze, a mnie wołajcie, gdy będę potrzebny, bo z pracą 'z dobrej woli' chyba nic nie wyjdzie ;) ...

AmiDaDeer PW
23 października 2013, 22:18
Przywróć tamte pochodnie i spróbuj tymi ciemnościami objąć nieco wygładzony fragment jaskini. W tym momencie wygląda to aż zbyt kanciasto.

mitlandy PW
23 października 2013, 22:32
Ja już sam nie wiem co wy chcecie inni chcą pieczarę a jeszcze inni mojego smoka więc Kuririn ma ostateczny głos.Pieczara mi się bardzo podoba. Brawo!!

AmiDaDeer PW
23 października 2013, 23:26
mitlandy:
a jeszcze inni mojego smoka
Kto chce twojego smoka? o.o

Nerevar PW
23 października 2013, 23:42
Cytat:
Kto chce twojego smoka? o.o
On sam?

MinosKing PW
24 października 2013, 10:07
Dobrze wiedzieć że Kuririn wciąż żyje;] co do tej Jaskini trochę się namotało widzę z jednej strony Hobbit ma trochę racji z drugiej strony zaś reszta propozycji jest równie ciekawa.

mitlandy PW
24 października 2013, 17:06
Taa mogę powiedzieć że wpadłeś Nerevar nie,nie jestem za moim projektem. Pieczara mi się bardziej podoba. Mój projekt był tylko przeróbką smoka z piątki.

Shael PW
24 października 2013, 18:42
@The Doom właśnie o to mi chodziło, dobra robota :).

bolinio3 PW
24 października 2013, 20:16
Wampirzy lord miałby to być ale skoro się nie da to lipa szkoda:D

próbowałem tego vcmi i mi nie chodzi wgrałem go do głownej gry h3 i lipa moze dlatego ze ma zlota edycje?

Zibi17k PW
24 października 2013, 20:28
Na złotej edycji też chodzi VCMI wrzuciłeś to na pewno do głównego katalogu H3?

A co dokładnie nie działa? Jak się wyłącza przy włączaniu może być problem z rozdzielczością (zmień w VCMI launcher)

Wiwern PW
25 października 2013, 09:02
Nowy zamek jest niezły. Baszta naprawdę niezła, arena też. Nie rozumiem jedynie zawirowań na pierwszym poziomie. Chłopi muszą być, ale jako neutralne. W zamku średnio mi leżą. Te 4 poziomy też lekko dziwnie. Przy golemach ma to sens, a tutaj odrobinę na siłę.

Czekam na więcej. ^^

Pointer PW
25 października 2013, 10:51
4 ulepszenia są na siłę, bo na razie po prostu nie ma tego czwartego. Natomiast jeśli będzie to nie uważam, żeby był jakikolwiek powód dla którego golemy miałyby być uprzywilejowane i mieć monopol na poczwórne ulepszenie. Nie takie rzeczy miewałem w swojej prywatnej wersji WoGa dzięki new upgrades, więc i w VCMI jest ok. Docelowo fajnie byłoby zobaczyć po cztery albo i pięć ulepszeń dla wielu jednostek, byłoby ciekawie. :) A zamek ogólnie super. Trzeba tylko jeszcze dorzucić to ulepszenie halabardnika i marksmana i będzie pierwszym ukończonym miastem z nowymi ulepszeniami w komplecie :)

A chłop do zamku pasuje, nie musi być neutralem. Na 6 części heroesów, w 3 chłop był w mieście, a tylko w 2 neutralem, w MM:H6 po prostu nie ma go w ogóle. A więc wygrywa opcja: Chłop w mieście ;)

Kuririn PW
25 października 2013, 14:35
Cytat:
Nie da się tego modu przerobić by nie był wymagany WOG? (dodać defy do modu) Przyzwyczaiłem się do VCMI bez WOGa
Są takie plany na przyszłość :D

Cytat:
Kuririn:
Życie, życie, życie... Nie jest telenowelą.

Polemizowałbym. :P
To nie jest dyskusja na ten temat i o tym!
Cytat:
Fakt, ten temat wybitnie pasowałby na materiał na telenowelę
Życie stawia różne niespodzianki, nie wiedziałem ze tak to będzie wyglądało, każdy uczy się na błędach.

Na chwile obecną, dyskusja powinna odbywać się na temat budynków dodanych w poszczególnych miastach, a nie łapanie za słówka "czepiając się MNIE". Raczej na to nie zasłużyłem(?).

HobbitHobbitNie widzę tu żadnego łapania za słówka, widzę natomiast dość trafne komentarze odnośnie twojego znikania. Nie ma sensu się o nie oburzać, nawet jeśli są uszczypliwe. Przed przeszłością nie uciekniesz i teraz musisz wypić to piwo, którego sobie nawarzyłeś.

Aczkolwiek jeżeli takie zaczepki będą kontynuowane, to w pewnym momencie przerodzą się w offtop, a wtedy pokasuję co trzeba. :P

Ratonhnhaké:ton PW
25 października 2013, 16:45
Witam! Czekałem w końcu na taki MOD, jeszcze w czasach WOG-a. Jednostki prezentują się ładnie, budynki też niczego sobie. Ale jest jeszcze kilka minusów. Jednym z takich błędów jest brak możliwości zakupu 2nd ulepszenia budynku z jednostkami, choć wszystkie budynki są wybudowane, można na nie najechać(żółta poświata), ale jak się na nie kliknie nic się nie dzieje. Drugim błędem jaki zaobserwowałem, to ulepszenie dla kusznika nie istnieje, to znaczy, że jest 3-ci zlot. W nim jest kusznik z tymi samymi statystykami, wyglądem i kosztem.

P.S. Mam także pytanie. Czy będziecie robić także owe ulepszenia dla dodatkowych miast(np. grove i cove)?

EDIT:Na początku z brakiem możliwości zakupu drugiego ulepszenia chodziło mi o Fortece.

witchking PW
25 października 2013, 17:19
Mod nie jest skończony stąd wszelkie niedoróbki. Jest to wersja zwolniona tylko ze względu na to, że autor miał wątpliwości co do kontynuowania swego dzieła.

Moim zdaniem Kuririn zasłużył sobie przede wszystkim na dobre słowo bo poziom prac jest na prawdę wysoki. Ciesze się, że działasz dalej:)

Kuririn PW
25 października 2013, 19:34
Ratonhnhaké:ton:
Czy będziecie robić także owe ulepszenia dla dodatkowych miast(np. grove i cove)?

Jeżeli będzie mi dobrze szlo, i da się "zmodowac moda" to myślę ze jak najbardziej, ale to daleka droga do tego...

Ratonhnhaké:ton PW
25 października 2013, 19:41
Cieszę się, że przynajmiej o tym myślisz. MOD idzie według mnie w bardzo dobrym kierunku i nie zważaj na opinie innych. Ja w Ciebie wierzę.

MinosKing PW
25 października 2013, 20:31
Zgadzam się z przedmówcą nie zważaj na opinie innych chyba że pozytywne:P czego tobie życzę. Jak i dalszego udanego rozwoju prac w twoich najbliższych planach jeśli take oczywiście są;]

Fandor PW
26 października 2013, 10:02
Cieszę się, że projekt jest dalej kontynuowany, mam jednak uwagę, że nie potrzebnie najeżdżacie na mitlandego, prawdę powiedziawszy jego pomysł na siedlisko smoków był dobry i lepszy w wykonaniu niż smok Dooma.
Mam taki pomysł, gdyby smoka mitlandego odwrócić w przeciwną stroną, podstawkę zrobić na brązowo lub czerwono (od krwi) a posąg na złoto to wyglądało by dużo lepiej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel