Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35 ... 200 - 201 - 202

mitlandy PW
20 października 2013, 15:30
Robiony na szybko, wiem że te rusałki wyszło tak sobie ale to była propozycja.Z lochami możemy na brąz to przemienić a meduzy nie miałem pomysłu.

Alistair PW
20 października 2013, 15:33
Nie jestem pewien, ale czy siedziba smoka nie jest z czwartej części sagi? Nie pamiętam czy to była Smocza Utopia jeśli chodzi o nazwę, ale bodajże budowla na mapie, gdzie walcząc ze smokami można było zdobyć spore skarby.

AmiDaDeer PW
20 października 2013, 15:34
Mnie to wygląda na siedlisko smoków z piątki.

mitlandy PW
20 października 2013, 15:37
Nie blisko to jest siedlisko smoków z Heroes 5. Brązowy smok tak jak chciał Hobbit.

Edit:Siedlisko się nie przyjmie z powodu grala.

MinosKing PW
20 października 2013, 20:07
Ale wygląda ono sympatycznie i co do jego rozmieszczenia: http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_125_miasto-loch-w-heroes-iii.html a gdyby go lekko przemieścić o odrobinkę do tyłu i odwrócić tak by smok patrzył w tą stronę gdzie widoczny jest Graal wiem brzmi dziwnie ale może jakoś by to wyglądało hm:?

Edit: Przy tym zakończeniu Smoczej jaskini gdzie widać głowę postaci z Graala faktycznie ten obiekt był by zasłonięty co było by nie za ciekawą sytuacją.


Zibi17k PW
20 października 2013, 21:22
W końcu znalazłem czas zainstalowałem WOGa i odpaliłem nowe ulepszenia ;)

Bastion
3 ulepszenie Pegaza jest takie jak drugie (def i staty), a Sylwański Centaur nie ma tła Bastionu (tylko neutralne)
Zamek
chłopa i anioła nie można ulepszyć, 3 ulepszenie kusznika jest takie jak drugie, kapłan nie ma tła zamku
Forteca (najbardziej mi się podobają nowe jednostki ;) )
gremlinolaki, golemy i czarodziej nie ma tła zamku, gremlinolaki nie umieja strzelac
Nekropolia
duchy i mumie nie ma tła zamku, 3 ulepszenie wampira jest takie jak drugie, nie ma 3 poziomu rycerza smierci (proponuje pomysł mitlandy)
Inferno
3 poziom demona jest takie jak drugie

Budynków i defów jednostek nie będę oceniał myślę, że poprawa błędów jest priorytetem ;)

ps. Nie mogę się doczekać poprawy błędów i ulepszeń kolejnych miast. Naprawdę tuż po nowych miastach najlepszy mod do VCMI ;)

ps2. Nie da się tego modu przerobić by nie był wymagany WOG? (dodać defy do modu) Przyzwyczaiłem się do VCMI bez WOGa ;)

voncur PW
21 października 2013, 19:31
VCMI wymaga(?) WoG, ale nie jest używany.
Ten mod nie jest ukończony i przez długi czas raczej nikt tego nie ukończy(po za autorem).
Chłop się ulepsza na pikiniera, pikinier na halabardnika.

AmiDaDeer PW
21 października 2013, 19:36
Cytat:
VCMI wymaga(?) WoG
Nope, już nie wymaga.

mitlandy PW
21 października 2013, 20:06
Podrasowałem można tak powiedzieć 3 poziom budynku smoka cienistego dwie wersje mam.Jedna wersja MionosaKinga tak jak chciał ale nie wiem czy wykonałem tak jak miał na myśli.

Druga wersja.

MinosKing PW
21 października 2013, 20:40
Mitlandy nie tak jak chciałem tylko tak jak zaproponowałem no i wygląda ciekawiej według mnie dobra robota ;)

Edit: Ta druga wersja troszkę już mniej pasuje ale gdy by tak przymrużyć oko to może i by coś z tego było.

mitlandy PW
21 października 2013, 21:12
To bierzemy pierwszą wersję. Przepraszam, że napisałem "chciałeś" mi chodziło jak ty sobie wyobraziłeś.Dziękuje za twój wybór.

Zibi17k PW
21 października 2013, 21:15
@voncur
Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie nie da się ulepszyć chłopa (nawet sprawdzałem na drugim kompie gdzie mam H3 Complete, a nie Złotą edycję i też nic ;/)

Kastore PW
21 października 2013, 22:09
Zibi17k, to jest wersja próbna, w której najważniejsze są nowe budynki, więc to raczej oczywiste, że mogą być jakieś problemy z jednostkami.

MinosKing PW
21 października 2013, 22:49
Mitlandy jak każdy próbuję doradzić tylko teraz przydał by się screen z tą budowlą i Graalem czy się nie zlewają ze sobą i czy będą się ładnie komponowały ;]

voncur PW
21 października 2013, 23:25
Może to przez moda "man at arms"?

Zibi17k PW
22 października 2013, 08:09
Zostawiłem tylko WOG i nowe ulepszenia i też nie mogę ulepszać chłopów ;/

mitlandy PW
22 października 2013, 16:24
Prawie idealnie musiałem go trochę przesunąć i jest.
W zamku:

Budynek:

To chyba już jeden budynek z lochów skończony.:P

MinosKing PW
22 października 2013, 16:30
Wygląda to nawet sympatycznie:P

Kastore PW
22 października 2013, 16:37
Zibi17k:
Zostawiłem tylko WOG i nowe ulepszenia i też nie mogę ulepszać chłopów ;/
Mój poprzedni post się kłaniał, a ty przeszedłeś obojętnie. Mówiąc "jakieś problemy z jednostkami" miałem na myśli to, że autor dopiero prowizorycznie zapełnił puste sloty stworów i stąd błędy w ulepszaniu chłopów, czy bardzo niski przyrost gremlinołajów.

A co do tego wyciętego z HoMMV budynku smoków i wklejonego do Lochu, cóż, jak dla mnie pasuje to jak pięść do nosa i nijak się ma do reszty, dużo ładniejszych budynków w tym modzie.

mitlandy PW
22 października 2013, 17:09
A co do tych samych jednostek np:
wampir

a co do smoka Kastore_pl ja tylko dałem propozycje, ale jak chcesz to możesz też podać propozycję swojego siedliska smoków.
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel