Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 200 - 201 - 202

MinosKing PW
14 października 2013, 22:25
No i nawet ciekawie to wygląda po za Nagą i Dżinem jacyś tacy inni się wydają :P ale może tylko z pozoru.

Cesarska Naga hm a nie powinna mieć jakiejś Korony jak jej wcześniejsza forma znaczy się Królewska Naga?

Edit: Dżin no w miarę ma statystyki ale Lord Piorunów, Cesarska Naga no i Diamentowy Golem to lekka przesada nie to że dużo zdrowia mają to heh są trochę za mocni nie da się tego jakoś lekko pod balansować?

Kuririn PW
14 października 2013, 22:40
No naga jest do bani:/ ale to tylko tak na razie wstawiłem :D dżin jak dżin. Zobacz sobie w banku stworów defa :D

MinosKing PW
14 października 2013, 22:43
Tak widziałem go jest dobry ale reszcie brakuje małego bilansu np. Diamentowemu Golemowi i Lord Piorunów :D

Edit: Przykład Diamentowy Golem zamiast AT:13, OB:12, PŻ:60, S.Obr.:10-14 to może troszkę bardziej by pasowały te: AT:11, OB:11 lub bez zmian 12 jak było w planach, no i PŻ:40, S.Obr: 5-7 czy 5-8? bo za silny jest jak na swój poziom :O

Kuririn PW
14 października 2013, 22:47
Postaram się zrobić aby było to grywalne, i dawało frajdę z grania :D po to jest ten cały burdel z tymi nowymi ulepszeniami :P

MinosKing PW
14 października 2013, 22:49
Aha więc to tylko na pokaz więc okej dobrze wiedzieć. Bo już się bałem że powariowali tam trochę;]

Kuririn PW
15 października 2013, 09:43
Heh, ja pisałem na temat oryginalnych stworów.

MinosKing PW
15 października 2013, 10:39
Kuririn:
Heh, ja pisałem na temat oryginalnych stworów.

Przepraszam za zacytowanie ciebie ale heh od kiedy Diamentowe Golemy to nie Oryginalne istoty? :P

Kuririn PW
15 października 2013, 11:05
Ja tak napisałem ze nie oryginalne? :D

Oryginalne stwory zostają bez zmian, statystyki itp. Nic nie zmieniam! Jeżeli masz jeszcze jakieś pytanie, które już było pod młotkiem tutaj na forum to lepiej przeczytaj wszystko jeszcze raz od początku :P

MinosKing PW
15 października 2013, 11:14
Heh nie będzie takiej potrzeby. A co do tych istot Oryginalnych bez zmian w statystykach no okej tylko nie wiem jakie to będzie miało oddziaływanie w trakcie gry.

Shin0bi PW
15 października 2013, 12:16
Przecież Diamentowy Golem jest istotą 5 poziomu. Naprawdę chcesz ulepszać Żelazne Golemy (3 poziom) do istoty 5 poziomu? To będzie całkowicie niegrywalne.

xardas33 PW
15 października 2013, 17:18
Ale przecież jest dużo rozwiązań dla takiego ulepszenia, obniżyć statystyki tak żeby pasowała ta jednostka na mocny 3 poziom, zwiększyć koszt jednostki, zmniejszyć przyrost (chociaż to jest dziwne żeby ulepszona jednostka miała obniżony przyrost)

Kastore PW
15 października 2013, 17:21
A czytałeś poprzednie posty, xardas33?

Kuririn PW
15 października 2013, 17:58
Nie mam ochoty na tego typu dyskusje. Nikt widocznie nie czyta moich postów albo nie pamięta co pisałem, a szkoda. Proszę strażnika o zamkniecie tematu na wieki wieków.

Shin0bi PW
15 października 2013, 18:18
No cóż, może OT ale jeżeli kompletnie nie liczysz się ze zdaniem fanów to ja osobiście tego moda na pewno nie pobiorę :)

Kuririn PW
15 października 2013, 18:33
Shin0bi ja również ;)

Drwal PW
15 października 2013, 19:08
Według mnie Kuririn przyjąłeś złą strategie co do projektu. Najlepiej jest tworzyć w ciszy, spokoju, bez zbędnego chwalenia się na forum. Tymczasem ty stworzysz jedno siedlisko, od razu pokazujesz tu screany. Owszem jest to dobre w tym, że możesz poznać opinie innych, wiedzieć co się podoba a co nie. Gorzej jednak, jeśli uwagi innych masz gdzieś, jak mówisz to jest twój projekt i ty o wszystkim decydujesz. Nie widzę w takim razie sensu pokazywania non stop, no chyba że ciągle oczekujesz pochwał.

Nie dziw się, że ludzie tu dają Ci pomysły, czasem krytykują. Trzeba się z tym zmierzyć, trzeźwo to ocenić, merytorycznie rozważyć, a nie obrażać się. Poza tym ciągle prosząc o zamykanie tematu, ogłaszanie że kończysz z modem, potem, że znowu wracasz, sam przyznaj nie jest poważne. Działo się tak już naprawdę bardzo dużo razy. Sporo potrafisz, masz umiejętności, mnóstwo roboty odwaliłeś. Po co wpadać w takie skrajności? Weź się w garść, znamy się długo, bo tylko się ośmieszasz takim zachowaniem.
I nie myśl proszę, że Cie krytykuje. To taka tylko forma pomocy. :D


voncur PW
15 października 2013, 19:18
Modzik bardzo fajnie wygląda :)
Mam nadzieje że go ukończysz :P
Szkoda, że nie znam się na grafice, bo mam wizję jeźdźca z peleryną, kosą zamiast sierpa i rogi na tym garczkowym hełmie(ten ulepszony) xD

witchking PW
15 października 2013, 22:09
Silne ulepszenia niskopoziomowych jednostek mogą być bardzo ciekawe. Teraz gracz będzie musiał się zastanowić czy lepiej zbierać na tytana czy wymaksować golemy. Oczywiście trzeba bardzo mocno przemyśleć ceny i samo drzewko budynków. Właściwie dobrać siłę pozostałych ulepszeń, by nie wypadały słabo przy golemach. To jednak czasochłonna ale jednak kosmetyka. Sam pomysł popieram.

Kuririn PW
15 października 2013, 22:49
Może komuś się to przyda. Prace ze screenów które były pokazywane.

Edit: Część prac.

voncur PW
16 października 2013, 10:28
Niesamowite:)
To działa i jest grywalne...
Magia, takie ulepszenia...
Dziękówka :))
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel