Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 200 - 201 - 202

mitlandy PW
18 września 2013, 23:15
A co z kusznikami???
Jest ulepszone? bo nie widzę żeby się zmieniło.
Jeśli nie to dorobimy tylko wieżyczki i flagi czerwone.

Kuririn PW
18 września 2013, 23:35
Cytat:
Jęsli nie to dorobimy tylko wierzyczki i flagi czerwone.

Dorobimy? Możesz jaśniej? Żadna flaga koloru swojego pierwotnego nie straci.

MinosKing PW
19 września 2013, 17:13
Hm a nie łatwiej było by dorobić jakiś powiedzmy taras do tej budowli dla ulepszenia:? tego Kusznika na Strzelca Wyborowego czy jaką tam nazwę tej jednostce nadacie:]

Nerevar PW
19 września 2013, 18:19
Zawsze można przerobić "łączniki" między siedzibami łuczników/zbrojnych i halabardników na fragmenty pełnego muru, a samej strażnicy dodać wieżyczki z tyłu.

xardas33 PW
23 września 2013, 14:18
Dobry pomysł. Nie wiem jaką koncepcję ma Kuririn, ale chyba dobrze by pasowało podwyższenie budynków poziomów 1-4 ;) albo i ewentualnie ten mur łączący dodać jak to napisane w poście wyżej

Kuririn PW
25 września 2013, 14:06
No to możne teraz ja coś napisze...

xardas33:
ale chyba dobrze by pasowało podwyższenie budynków poziomów 1-4

Tutaj się nie zgodzę za chiny ludowe, Zamek to nie Wieża! zamek ma niespodzianki w swoich murach, możne posiadać grube mury "niezniszczalne" (mowie o grafikach) jak również to "coś" o czym ja jeszcze nie wiem, ale się dowiem, aby miało to uzasadnienie dla kolejnych ulepszeń w zamku.

A tak z innej beczki. Ciekaw jestem, czy ten mod "Dodatkowe budynki w miastach" jest dobrym rozwiązaniem dla hirków. Czy moje prace "idą w dobrym kierunku".



MinosKing PW
25 września 2013, 15:08
Kuririn:
A tak z innej beczki. Ciekaw jestem, czy ten mod "Dodatkowe budynki w miastach" jest dobrym rozwiązaniem dla hirków. Czy moje prace "idą w dobrym kierunku".

Zapewniam cię że tak twoje prace idą w dobrym kierunku. Dzięki dodatkowym budowlom jak i ulepszeniom gra się rozkręci, będzie więcej zbierania surowców, więcej rozbudowy co jest plusem jak i dodatkowe ulepszenia wzmacniające jednostki.

Gra nabierze nowego smaczku, a graczom da to dodatkowy czas zabawy.

Drwal PW
25 września 2013, 15:55
MinosKing:
Zapewniam cię że tak twoje prace idą w dobrym kierunku. Dzięki dodatkowym budowlom jak i ulepszeniom gra się rozkręci, będzie więcej zbierania surowców, więcej rozbudowy co jest plusem jak i dodatkowe ulepszenia wzmacniające jednostki.

Gra nabierze nowego smaczku, a graczom da to dodatkowy czas zabawy.

Zgadza się, wszystko co piszesz ma sens. Zastanawiam się tylko czy nie za bardzo zmieni to gry. Popatrzcie, gracie miastem Zamkiem, który sam w sobie jest już dość drogi. Macie wybudować kolejne 7 dodatkowych budynków, każda ulepszona jednostka też jest droższa. A dziennie dostajemy ciągle maksymalnie za Kapitol 4 tysiące sztuk złota. Zmieni się bardzo dużo, czasem zastanawiam się czy nie za dużo. Jakie ładne by grafiki nie były, trzeba się zastanowić jak się będzie tym grało. Trudne zadanie przez Kuririnem, by gra ciągle trzymała odpowiednie proporcje. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Wiwern PW
25 września 2013, 16:28
Na większych mapach zawsze nadchodzi taki moment, że kasy na ulepszenie budynków i jednostek zawsze starczy, więc nie ma co się martwić. To właśnie trud dojścia do tego momentu, gdy możemy sobie pozwolić na zakup dodatkowych ulepszeń będzie nas motywował do dalszej gry. Nie wiem jak u was, ale przeważnie początek gry jest dla mnie najprzyjemniejszy. Potem większość ulepszeń już mamy i nie ma co budować, więc jest mniej do roboty. Z tym modem będzie co budować i co ulepszać jeszcze długo, dlatego ten mod jest taki obiecujący i doskonale ubogaci rozgrywkę.

Obecnie wszystko idzie w dobrym kierunku.

MinosKing PW
25 września 2013, 17:19
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale przydało by się nowe ulepszenie Kapitolu a mianowicie Skarbiec o koszcie mniej więcej od 13,000 do 15,000 złota który zwiększy nam dzienne zarobki złota do 5,000 yhm oczywiście bez przesady że by zaraz nie było np. 7,000 złota :P to mała propozycja by wyrównać bilans. Bo jeśli nawet uda się wprowadzić ten mod w życie to przyda się jakaś minimalna zwiększona ilość zarobku w złocie. Co do reszt surowców zazwyczaj ich ma się prawie że pod dostatkiem ;)


jelen1150 PW
25 września 2013, 18:10
Wszystkie poziomy zwracają się po 5ciu dniach i ja bym od tego nie odchodził. Dodatkowo myślę, że jeżeli to ma być ulepszenie kapitolu(co oznacza że tylko jeden zamek będzie to posiadał) tym bardziej wskazane by było by ten dochód wynosił dużo. Koszt jednostek wzrośnie i to nie tylko w głównym a we wszystkich zamkach jakie posiadamy. Więc 7000 przychodu i 15000 kosztu(plus może jakieś surowce) moim zdaniem powinno być ok. Co innego jeżeli ma to być dla każdego zamku :P

xardas33 PW
25 września 2013, 18:46
Wystarczyło by podnieść zarobki z budynkow od rady osady do kapitolu, ewentualnie dodać ulepszenie kapitolu które by nieco podniosło zarobki jeszcze bardziej ;)

Wiwern PW
26 września 2013, 10:25
Jestem przeciwny tym generatorom złota. Ulepszenia są drogie? To zdobądź jakiś zamek, wybierz złoto zamiast doświadczenia w skrzyniach, przejmij jakąś kopalnie albo znajdź artefakt generujący złoto. Nie uproszczajmy gry jeszcze bardziej jakimś generatorem. On nie stanie się czymś opcjonalnym, tylko czymś bez czego gracz się nie obędzie. Lepiej się jest chyba pomęczyć, ale uzyskać nowe ulepszenia i jeszcze lepiej wyglądający zamek, niż postawić jakiś durny budynek i mieć cały trud z głowy.

Nie zapominajcie, że kolejne ulepszenia będą już całkiem mocne. Gracz powinien sam zarządzać surowcami, by wybierać te dodatkowe ulepszenia, które na ten moment potrzebuje i z taktycznego punktu widzenia są mu potrzebne, albo które chociaż preferuje.

Nie ułatwiać, a wymagać. :D

Kuririn PW
26 września 2013, 11:50
Wiwern:
Nie ułatwiać, a wymagać.

O to, to, to :) Potwierdzam :D

Może ktoś nie zauważył że, VCMI jeszcze nie jest dość bogate w modowanie (JESZCZE), po co tworzyć nie potrzebne budynki w miastach? Jak zostało wymienione wyżej, Kapitol ma dawać 15k złota? <śmiech> hmm... MinosKing chyba że wybrałeś opcje 3mania bohatera w zamku, nie wychodząc na mapę i oddawać tury :) Mapa powinna dawać te BRAKUJĄCE surowce...

A mod jak zostanie ukończony pod względem ulepszeń, to nie znaczy ze został skończony. Wejdą skrypty będzie generator map losowych i mam nadzieje ze będzie można robić cuda, cudeńka z modowaniem Co daje nam VCMI!

MinosKing PW
26 września 2013, 12:06
Kuririn:
Kapitol ma dawać 15k złota? <śmiech> hmm... MinosKing chyba że wybrałeś opcje 3mania bohatera w zamku, nie wychodząc na mapę i oddawać tury :) Mapa powinna dawać te BRAKUJĄCE surowce...

Kuririn proszę czytaj ze zrozumieniem napisałem dokładnie co innego. Pozwól że i siebie zacytuję:

MinosKing:
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale przydało by się nowe ulepszenie Kapitolu a mianowicie Skarbiec o koszcie mniej więcej od 13,000 do 15,000 złota który zwiększy nam dzienne zarobki złota do 5,000

Kuririn PW
26 września 2013, 12:16
Miałem na myśli 1 zamek i skarbiec = 15k złota, No dobra ul. Kapitolu by dawało tyle złota... Sory

MinosKing PW
26 września 2013, 16:43
Okej nic takiego się nie stało ale heh na przyszłość czytaj dokładniej. Dodam że to była tylko luźna propozycja.

Kuririn PW
26 września 2013, 17:17
Najpierw budynki, stwory, nazwy, później jak będzie VCMI bogatsze w modowane to można myśleć. Teraz dla mnie to jest pusty post. I dlatego nie czytam uważnie:P

AmiDaDeer PW
26 września 2013, 17:26
I tak pomysł z dodatkowymi generatorami złota jest średni. Już prędzej pomyślałbym o rozszerzeniu magazynów zasobów z Zamku, Nekropolii, Twierdzy i Cytadeli, co pod VCMI aż takie trudne do zrobienia w teorii nie jest...

xardas33 PW
27 września 2013, 13:57
Dobrze ale zarobki surowców zarobkami, a chciałem zapytać pana Kuririna czy jakieś postępy prac są nad nowymi ulepszeniami :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel