Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 200 - 201 - 202

MinosKing PW
17 września 2013, 10:31
Kuririn widzę że powstałeś z popiołów :] to dobrze bo widok ciebie gdy się troszkę łamałeś był straszny :P

Co do samego moda kiedy można liczyć na pierwszą wersję do przetestowania i wyrażenia opinii na jego temat?

Kuririn PW
17 września 2013, 10:35
MinosKing:
Co do samego moda kiedy można liczyć na pierwszą wersję do przetestowania i wyrażenia opinii na jego temat?

Myślę ze jak skończę 5 frakcji :) ale głowy nie dam.

MinosKing PW
17 września 2013, 10:42
Spoko nikt nie chce twojej głowy tak więc bez pośpiechu :P

Napisałeś jak skończysz 5 frakcji czyli Zamek, Bastion, Fortecę, Nekropolię oraz Inferno o ile się nie mylę.

Kuririn PW
17 września 2013, 10:53
Inferno zajął się Drwal :) cytadela pod młotkiem :) nie wiem czy będą te które wymieniłeś...

MinosKing PW
17 września 2013, 12:36
Chwilka jak to nie wiesz czy będą te co wymieniłem przecież chyba nad nimi pracowaliście. Co do Cytadeli heh pożyjemy zobaczymy, miejmy nadzieję że będzie to wyglądało równie Epicko co te które wymieniłem i nad którymi pracowaliście wcześniej :]

Kuririn PW
17 września 2013, 13:28
Pracowałem! Bastion, forteca, necropolis i castle na pewno, a czy będzie cytadela czy inferno nie wiem. Pożyjemy zobaczymy:D

Edit:

Castle raz jeszcze... mój pomysł na chatkę chłopa. Dodam również że, ukradłem pomysł z Cove, konkretnie siedlisko piratów

Screen:


MinosKing PW
17 września 2013, 18:50
Kuririn:
Castle raz jeszcze... mój pomysł na chatkę chłopa. Dodam również że, ukradłem pomysł z Cove, konkretnie siedlisko piratów

No wiesz ty co ty i kradzież:P Chyba tylko po nietrzeźwemu w to prędzej bym uwierzył ;) A Chatka nawet ciekawa.

Kastore PW
17 września 2013, 19:35
MinosKing:
No wiesz ty co ty i kradzież:P Chyba tylko po nietrzeźwemu w to prędzej bym uwierzył ;) A Chatka nawet ciekawa.
A propos nietrzeźwego, nie rozumiem stąd niczego. :P

Kuririn PW
17 września 2013, 21:18


Jak widać zmiana w siedlisku Kapłanów wojny (Zakon).

Kastore PW
17 września 2013, 21:24
Wybacz krytykę, ale klasztor wygląda teraz trochę sztucznie, a ta przestrzeń za kolumnami (to miały być witraże?) jest, że tak powiem mało czytelna. Według mnie wersja poprzednia była lepsza.

Drwal PW
17 września 2013, 21:37
Mi się za to nowa wersja podoba dużo bardziej. Budynek jest mniej kanciasty, dodatkowe elementy do filarów sprawiają że klasztor wygląda dostojniej. W dodatku w starym siedlisku miałem wrażenie, że ta kopuła jest zbyt wielka, filary zbyt potężne jak na skromny budynek.
Jakbym miał głosować, to druga wersja bije na głowę poprzedniczkę. :)

Kastore PW
17 września 2013, 21:46
Ale zauważ Drwalu, że w porównaniu do poprzedniej wersji ta ma błąd w perspektywie (dach powinien być równoległy w stosunku do podstawy wieży, a nie jest) i wydaje się krzywa.

Kuririn PW
17 września 2013, 21:53
Kastore_pl:
(dach powinien być równoległy w stosunku do podstawy wieży, a nie jest)

Nie koniecznie :)

Kastore PW
17 września 2013, 22:05
Ale jednak nie wygląda to naturalnie.

Saki PW
17 września 2013, 22:09
Czy to tylko moje wrażenie, czy cień jednak jest troszkę nie w tym kierunku co trzeba?

Oprócz tego, podzielam zdanie Maximusa - przez dziwny stosunek podstawy wieży do dachu wygląda ona nienaturalnie.

Wiwern PW
18 września 2013, 09:40
Budynek jest lepszy. Na perspektywie się nie znam, ale witraże na pewno do poprawy. Wtedy będzie idealnie.

Rampart również jest bardzo dobry. Siedlisko elfów i jednorożców najlepsze. ;)

Kuririn PW
18 września 2013, 10:10
Wywiern:
Rampart również jest bardzo dobry. Siedlisko elfów i jednorożców najlepsze.
Oba siedliska było najłatwiej zrobić :P

Kurcze :/ albo nie potrafię narysować tego, aby było dobrze widoczne :/

MinosKing PW
18 września 2013, 11:41
Kastore_pl:
A propos nietrzeźwego, nie rozumiem stąd niczego. :P

To był żart przecież Kuririn nigdy by nie pracował po nietrzeźwemu.

Kuririn:
Jak widać zmiana w siedlisku Kapłanów wojny (Zakon).

Muszę przyznać że bardzo dobrze to wygląda ;)


Drwal PW
18 września 2013, 12:16
MinosKing:
To był żart przecież Kuririn nigdy by nie pracował po nietrzeźwemu.

To byś się pewnie zdziwił. :D

Kastore:
Ale zauważ Drwalu, że w porównaniu do poprzedniej wersji ta ma błąd w perspektywie (dach powinien być równoległy w stosunku do podstawy wieży, a nie jest) i wydaje się krzywa.

Być może, natomiast moje amatorskie oko tego nie zauważa. Mi się podoba.:D

Saki:
Czy to tylko moje wrażenie, czy cień jednak jest troszkę nie w tym kierunku co trzeba?

Cień chyba faktycznie powinien padać z lewej strony (patrzcie siedlisko Gryfów, Pikinierów i Kuszników). W sumie, jakby to Kuririn zmienił tylko chwała dla niego.

Kuririn PW
18 września 2013, 13:09
No to możne od początku :)

1.
2.
3.
4.

Które siedlisko jest najładniejsze? Podpowiem również że nie jestem profesjonalistką, tylko zwykłym amatorem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel