Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 200 - 201 - 202

Drwal PW
5 września 2013, 22:29
Posiadam wszystkie pliki, które powstały do dnia wczorajszego, ale nie panikujmy, Kuririn wróci do modowania. Oddam moją siekierę na podpałkę dla Acida, jeśli będzie inaczej. :)

xardas33 PW
5 września 2013, 22:36
Wychodzi na to Drwalu że możesz powoli kontynuować pracę i powinno to zachęcić Kuririna do powrotu :)

Kuririn PW
5 września 2013, 22:48
Wiwern - nie

**********************************Przerwa*****************************************

Kastore PW
6 września 2013, 18:09
Kuririn:
Wiwern - nie
Czemu nie, jeśli można spytać?

Kuririn PW
6 września 2013, 18:43
Napisałem wyżej, Mod zostanie wydany, mam taka nadzieje.

MinosKing PW
10 września 2013, 13:32
Kuririn to zrozumiałe że chcesz od tego wszystkiego odpocząć że masz własne życie oraz problemy i nikt na siłę tobie nic nie narzuca.

A co do samego modu to ma potencjał i zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie w razie gdy by ktoś z autorów projektu zdecydował się od niego odbiec a przynajmniej miejmy taką nadzieję.

Kuririn PW
10 września 2013, 13:53
Na chwilę obecną mogę powiedzieć że, przepisałem mod na nowa wersje VCMI, druga sprawa i bardzo ważna, nie można przypisać dodatkowego budynku hordy, w ramparcie jest 2 budynki hordy i dupa siądź :/ Albo jest możliwość tylko ja nie potrafię albo nie ma takiej możliwości (jeszcze). Nie mam zielonego pojęcia :/

Edit:

Dodałem parę stworków :)

MinosKing PW
10 września 2013, 16:11
Na pewno jakaś możliwość i rozwiązanie tego problemu się znajdzie. Dobrze że przynajmniej próbowałeś.

Edit: A widzisz jednak sobie poradzisz drogi Kuririnie. Wiedziałem że się nie poddasz :]

Kuririn PW
11 września 2013, 21:56
Rampart raz jeszcze...

Screen:


MinosKing PW
12 września 2013, 12:10
Kuririn widzę że dbasz o szczegóły bo wygląda to bardzo dobrze.

Pointer PW
12 września 2013, 12:21
Super! Pięknie dopracowane, chociaż nie dostrzegłem różnicy w wyglądzie siedliska Dendroidów.... Ale reszta mega! Oby tak dalej. Czekam na jakąś betę udostępnioną do gry :)

Chad PW
12 września 2013, 12:43
@Pointer ja od razu dostrzeglem, chyba, chodzi o te twarze na drzewach :P

Kuririn PW
12 września 2013, 14:46

xardas33 PW
12 września 2013, 15:20
Poprzednia wersja siedliska jak dla mnie była lepsza. Lepiej się komponowała ta mgła z tłem lasu we mgle i bardziej tajemniczo wyglądało siedlisko ;]

Nerevar PW
12 września 2013, 15:29
Mi też bardziej podobała się poprzednia wersja - choć opar nad smoczymi skałami wydaje mi się tam ciut za gęsty. Poza tym, jedyne, co mi nie pasuje to ta tęcza - choć to może kwestia skrzywienia i alergii na wszystko, co choć trochę kojarzy się z pewną zaraz... bajką ;)

Kuririn PW
12 września 2013, 16:31
Dodam również że siedlisko tutaj ma 1 klatkę :) Wszystkich klatek jest 39 :) co wiąże się z dłuższą pracą ...

Edit:



No i edit:




Gravius PW
14 września 2013, 17:01
Jesteś geniuszem

Kastore PW
14 września 2013, 17:35
To wygląda po prostu pięknie. :P

MinosKing PW
14 września 2013, 17:36
Wszystko ma ciekawe nazwy po za jedną Leśna Baza? a nie lepiej Leśniczówka? lub chociaż by Strażnica Leśna? lub odwrotnie:P

Edit: To tylko pomysł z małą propozycją bo Baza brzmi zbyt Wojskowo a przynajmniej jak dla mnie:]

Kastore PW
14 września 2013, 17:57
Jak już jesteśmy przy nazewnictwie też zmieniłbym bazę na, nie wiem, strażnicę? Oprócz tego Runiczne Wzgórze (tamte krasnoludy mają w ogóle coś runicznego?) na Warownie Krasnoludów (przyp. z Chaty Krasnoludów), Mityczną Polanę na Mistyczną Polanę, Las Wiedzy (jakiej wiedzy, entów?) na Knieję oraz zastanowiłbym się nad 7. poziomem, bo dziwnie to wygląda: Smocze urwiska -> Ulepszone Smocze urwiska -> Mgliste Szczyty. Ja bym to ujednolicił, tzn., albo Smocze urwiska -> Ulepszone Smocze urwiska -> Mgliste urwiska, albo Smocze szczyty -> Ulepszone Smocze szczyty -> Mgliste szczyty. Reszta (zostało coś jeszcze? :P) jak najbardziej w porządku.
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel