Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 200 - 201 - 202

Drwal PW
4 września 2013, 14:44


Inferno, jakby ktoś nie zauważył dodane ulepszone siedliska: Demonów i ifrytów.

Shael PW
4 września 2013, 19:09
A jakby u tych panów z biczami (zapomniałem jak się zowią niestety), zrobić że z tej dziury czasem bucha ogień? :)

MinosKing PW
4 września 2013, 19:59
Troszkę słabo widoczne to ulepszenie dla Demonów heh ja prawie nie zauważyłem różnicy ;)

Kuririn PW
4 września 2013, 20:02
Widoczne jest dobrze. Proponuje zobczyc portal pochwały w zamku :P

xardas33 PW
4 września 2013, 21:05
Ładnie wygląda ten pałac potrójny i wrota demoników :D Miejmy nadzieję że wkrótce nasz grafik ukończy kilka zamków :)

A właśnie pewna osoba pisała, że lepiej nie wprowadzać mitologicznych nazw do heroes 3, proponuje sprawdzić co to jest Świątynia Valhalli występująca w Twierdzy (odsyłam do mitologii nordyckiej).

Gravius PW
4 września 2013, 21:28
A co Ty na to, żeby wrota miały 4 rogi na każdym budynku (po jednym na każdą ścianę)? Mam bardzo subiektywne wrażenie, że przy tych 3 rogach budynek jest taki jakiś... niedokończony O.o

Drwal PW
4 września 2013, 23:28
Cytat:
A jakby u tych panów z biczami (zapomniałem jak się zowią niestety), zrobić że z tej dziury czasem bucha ogień? :)

Siedlisko Czartów zostawiam sobie na deser, gdyż można z nim się naprawdę fajnie pobawić, daje dużo możliwości. Na obecną chwilę myślę by do tego zagłębienia nie wlać lawy, ale to zobaczę jak będzie w praniu. :]

Cytat:
Troszkę słabo widoczne to ulepszenie dla Demonów heh ja prawie nie zauważyłem różnicy ;)

A czy widzisz różnice między podstawowym budynkiem a pierwszym ulepszeniem? Jest minimalna. Tu też nie mówię, że jest duża, ale jest i widać ją wyraźnie. Jeżeli bardzo zależy mogę przedstawić ją graficznie. :)

Cytat:
A co Ty na to, żeby wrota miały 4 rogi na każdym budynku (po jednym na każdą ścianę)? Mam bardzo subiektywne wrażenie, że przy tych 3 rogach budynek jest taki jakiś... niedokończony O.o

Nie wiem czy nie przypominało by zbyt bardzo pewnego budynku z Cove. Pomyśle czy nie zrobić takiej wersji, ale osobiście uważam że jest to zbędne.

MinosKing PW
5 września 2013, 08:48
Cytat:
A czy widzisz różnice między podstawowym budynkiem a pierwszym ulepszeniem? Jest minimalna. Tu też nie mówię, że jest duża, ale jest i widać ją wyraźnie. Jeżeli bardzo zależy mogę przedstawić ją graficznie. :)

Hm nigdy nie podchodziłem do tego z takiej perspektywy ;) lecz może przynajmniej jakieś buchające ognie można by dodać do tego ulepszonego budynku dla demonów?

Warmonger PW
5 września 2013, 09:08
Demony są bardzo fajne. lepiej nie zaśmiecać ekranu efektami specjalnymi, bo przestanie być czytelny. Inferno i tak jest już dość niewyraźne.

Kuririn PW
5 września 2013, 09:53
Nareszcie wyszła nowa wersja VCMI 0.93b a wraz z nią, muszę usadowić to wszystko w nowej wersji.

Co do screen'a przedstawionego przez Drwala, nie jest wersja ostateczną.

Irhak PW
5 września 2013, 11:29
Cytat:
Na obecną chwilę myślę by do tego zagłębienia nie wlać lawy, ale to zobaczę jak będzie w praniu. :]
Pamiętaj, że w angielskim to Pit (hmm... dół?), więc lawa niezbyt mi tu pasi. Prędzej odbicie lustrzane nałożone na nie (czyt. drugi gong :P)

Shin0bi PW
5 września 2013, 11:32
Według mnie lawa byłaby dość ciekawa, takie dodawanie ciągle tych samych elementów (dodatkowa kopuła u ifrytów, dodatkowy róg u demonów, dodatkowy gong u czartów) szybko stałoby się nudne i schematyczne.

Edit: Pomyślałem, że fajnie mogłyby wyglądać szpony wielkiego demona wystające z tej dziury, niemniej jednak nie wiem czy możnaby to jakoś sensownie wykonać i czy pasowałoby klimatem do raczej 'sterylnego' ekranu miasta :P

MinosKing PW
5 września 2013, 11:54
Ja zaś proponował bym do ulepszonej siedziby Czartów dodać coś jak buchający gaz, dym bądź lawę z wnętrza tej dziury no i coś typu wypełnienia ogniem piekielnym gdy dochodzi to tej powiedzmy anomalii lub tego efektu :P

xardas33 PW
5 września 2013, 16:11



Taka propozycja siedliska 2nd upgrade gobliny z twierdzy :)

Irhak PW
5 września 2013, 16:37
I znowu bez okien w najwyższej kondygnacji -.-' Przecież nawet na strychu macie choć jedno okno

Shael PW
5 września 2013, 17:29
Z boku mają :P. Ja tak mam!

Kuririn PW
5 września 2013, 21:48
Z przykrością stwierdzam ze do modowania się nie nadaje :/ niestety mod nie zostanie skończony, za mało mam czasu i nerwów na to. Proszę o strażników aby usunęli ten cały zamęt z powierzchni Kwasowej Groty. Przepraszam.

Drwal PW
5 września 2013, 22:03
Skończ te swoje herezje. Gorszy dzień i się spinasz. Za dużo roboty jest zrobione by to rzucić, spokojnie alfe można z tego wydać. 4 miasta niemal gotowe, reszta w trakcie. Skasuj tego posta i weż się w garść. :P

xardas33 PW
5 września 2013, 22:17
Z tego co czytałem na forum VCMI to są problemy z wgrywaniem nowych rzeczy w tej wersji więc poprostu zawsze można poczekać aż naprawią błąd :)

Wiwern PW
5 września 2013, 22:23
Przypominam, że podobny post Kuririna już w tym temacie był, a jakoś pracował dalej nad modem. :P

Autor zrobił już naprawdę sporo, pomagał mu też Trith, więc i jakość tego projektu jest na obecną chwilę bardzo dobra. W każdym razie szkoda marnować obecne efekty prac. Zmusić do dalszej pracy nie mamy prawa, jego sprawa i tak każdy taki projekt to dużo dla sceny. Kuririn, mógłbyś przekazać wszystkie grafiki i pliki komuś kompetentnemu?
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel