Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
7 kwietnia 2013, 21:34
Nie wiem co zrobić z Cytadelą, bo miedzy hydra chaosu a piekielną hydra jest goronicz. Z Zamkiem też pomyślałem tak że, animacji nie będzie bo zeszpeci cały klimat w zamku. i mam problem z Lochami :-( jakieś pomysły możne ma ktoś?

Matheo PW
7 kwietnia 2013, 21:35
Ty chcesz do każdego zamku dać tego bałwana?

Kuririn PW
7 kwietnia 2013, 21:41
Po co? to jest siedlisko Santagramlina, 3 ul. w wogu

Nerevar PW
7 kwietnia 2013, 21:53
Cytat:
Z Zamkiem też pomyślałem tak że, animacji nie będzie bo zeszpeci cały klimat w zamku.
Może dodaj do portalu jakieś elementy z grubsza przypominające te "ankh" z animacji (np. na kulach wieńczących słupy)?

Cytat:
i mam problem z Lochami
Wygaś pochodnie w smoczej jaskini, zacień całość i gotowe ;)

Drwal PW
7 kwietnia 2013, 22:00
Jak nie wiesz co zrobić, zmień kolor. Na przykład przyciemnij labirynt, albo dodaj czerwieni, w końcu to krwawy Minotaur. Nie dodawaj elementów z mapy przygody za wszelką cenę bo po prostu mogą nie pasować do miasta. Bałwana nie przekreślałbym definitywnie, metodą prób i błędów może uda się zrobić coś co by nie raziło. Najlepiej by było usunąć jakoś te drzewa wokół i połączyć to bardziej z warsztatem.

Kuririn PW
8 kwietnia 2013, 12:56
Zaginione Opactwo. (nie wygląda jak zaginione, ale zawsze coś :P)

Screen:

Ullialnor PW
8 kwietnia 2013, 15:48
W końcu jakieś sensowne ulepszenie. To miałam na myśli mówiąc o delikatnym ulepszeniu bez umieszczania na siłę niepasujących elementów.

Irhak PW
8 kwietnia 2013, 16:08
A ja się spytam o sens tej "kopuły" u zelotow :P Jak tam wchodzą? Co tam się dzieje? :P To wygląda jak dodatkowe piętro, a nie np. "wywietrznik" :P

witchking PW
8 kwietnia 2013, 16:22
Podobne pytanie można postawić przy właściwie każdym ulepszeniu siedliska w Castle. Właściwie to nie wiem co się dzieje w tych ozdobnikach przy ul. portalu chwały.

Moim zdaniem wygląda świetnie;)

Xelacient PW
8 kwietnia 2013, 19:28
Jeśli chodzi o "bezsensowne ozdóbki przy ulepszeniach" to moim faworytem jest wielka statua pegaza ustawiona na szczycie wodospadu, jak jego istnienie pomaga elfkom odziać się w zbroje-nie wiem.
Mimo wszytko zwyczajnie zakładam, że te ozdobniki są znacznikiem lepszego wyposażenia "dydaktyczno-produkcyjnego".

A ulepszenie opactwa (choć nazwa nie trafiona) świetne, mi to wygląda jakby nad "normalną" częścią budynku wzniesiono półotwartą arenę, gdzie "mnisi"
mogą się szkolić w sztuce wojennej.

Kuririn PW
8 kwietnia 2013, 21:04
Ulepszony portal of glory.

Screen:



Na screenie animacji nie pokarze a szkoda :/

Altair PW
8 kwietnia 2013, 22:03
Cytat:
Na screenie animacji nie pokarze a szkoda :/

Zawsze możesz gifa wstawić ;)

Nerevar PW
8 kwietnia 2013, 22:15
Patrząc na screen zastanawiam się, czy nie wyglądałoby to lepiej gdyby wierzchołek ankh był tuż pod tymi najwyższymi "chorągiewkami"...

Pointer PW
9 kwietnia 2013, 10:44
Wszystko pięknie, ale mógłby ktoś napisać jak to wstawić żeby działało w grze? Bo niestety, ale gra wysypała mi się w momencie wybudowania ulepszenia warsztatu do tego dla santa gremlinów. Uprzedzając potencjalne pytania: dopisałem santa gremlina w pilku tower.json po master gremlinie, ustawiłem ulepszenie master gremlina do santa gremlina w creatures/tower.json, wpisałem budowlę i wymagania w tower.json (wiadomo, inaczej bym jej nie miał, wrzuciłem pilki .png do h3bitmap.lod i .def do h3sprite.lod, ustawiłem nawet faction dla santa gremlina na tower. Niestety, po wybudowaniu budowli zdążyłem ją zobaczyć przez jakąś niespełna sekundę, po czym wywaliło grę. Gdzie może leżeć problem? A poza tym jak ustawić cenę nowego ulepszenia? Bo jak na razie miałem je za darmo...

Tu jest link do crashloga:

http://speedy.sh/vDhHy/VCMI-Server-log.txt

Irhak PW
9 kwietnia 2013, 16:46
Ja bym zrobił inny myk :P Spróbował dać ten ankh ZA bramę :P

Kuririn PW
10 kwietnia 2013, 13:23
Piekielna Hydra.

Screen:

majaczek PW
12 kwietnia 2013, 11:39
mogę dostać grafiki nowych budynków? zamierzałem zrobić to samo pod erę (+ masa "nowych" stworków jako ulepszenia istniejących w tym ripy z M&M). W erze istnieje możliwość podmianki tymczasowej grafik, można dodać do siedliska dodatkowe ulepszenia dzięki wtyczce baterry, a nowe stworki dzięki Amethyst :P

nie mam nic przeciwko połączeniu naszych projektów pod względem grafik budynków i potwórów, i statów potworów i kosztów budynków. Z tymże że moja wersja będzie pod ERA i wspomoże się skryptami, których vcmi jeszcze nie posiada :P.

Co do siedliska gremlinołaja sugeruję przyśnieżony daszek i miniaturowego bałwanka na daszku :P

Irhak PW
12 kwietnia 2013, 12:14
A ja się spytam czy ta kulka nie wygladałaby lepiej nad nosem tej hydry z jeziorka? :P

Zibi17k PW
12 kwietnia 2013, 12:56
Mi się aktualnie budynek 8 poziomu hydru nie podoba. Co ta kulka ma do hydry chaosu? Lepiej by było zmienić kolory budynku, skazić wodę chaosem ;)
Woda kolor czarny-fioletowy i rzeźba hydry również

witchking PW
12 kwietnia 2013, 13:16
Dekoracja zaczerpnięta jest woga, a dokładniej budynku 8 poziomu na mapie. Rozwiązanie takie ma swoje uzasadnienie.

Oczywiście zamiast dodawać świecący ozdobnik można by przebudować sam budynek, ale wymaga to sporych umiejętności graficznych by wyglądało to dobrze.

Moim zdaniem ważniejszy do przegadania w tym modzie jest balans;) w tym przede wszystkim koszty i wymagania budynków oraz staty samych stworów.
strona: 1 - 2 - 3 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel