Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 200 - 201 - 202

Nerevar PW
31 lipca 2013, 23:07
Cytat:
W sumie można by było jakieś elementy z Doliny Czarodzieja dodać...
Jakaś propozycja? Poza rozświetleniem okien wieżyczki kompletnie nie widzę możliwości wykorzystania czegokolwiek...

W sumie nie wygląda to najgorzej - no i na pewno widać, że coś ulepszono ;)

Tarnoob PW
1 sierpnia 2013, 13:20
Architektonicznie i budowniczo wygląda to trochę niebezpiecznie – aż dziwne, że ta dobudówka w ogóle się trzyma.

Kuririn PW
1 sierpnia 2013, 14:07
Widocznie czary magów i czarodzieji czynią cuda <lol> albo nie rozbili szalunków ;-) Ewentualnie wieża zrobiona jest całkowicie z pleksy:)

Kalt PW
1 sierpnia 2013, 15:14
Myślałem jeszcze o jakichś drzewach i magicznym pyle, ale nie wiem czy to będzie pasować...

J. M. Sower PW
1 sierpnia 2013, 15:52
Ludzie, czego wy chcecie. Przecież to wieża magów, a nie jakiś zamek prostych ludzi wymagający dopracowania architektonicznego. A przypominacie sobie Celeste? Przecież te miasto czarodziei jest w chmurach i częściowo tylko jest umocowane na górze. Pominę przykład miast z H5...

Nerevar PW
1 sierpnia 2013, 17:40
Cytat:
Myślałem jeszcze o jakichś drzewach i magicznym pyle, ale nie wiem czy to będzie pasować...
Drzewek za bardzo nie ma gdzie sadzić (chyba, że dodamy balkoniki/tarasy), a magiczny pył? W jakiej postaci, chmury "kurzu" wokół całości?

Cytat:
A przypominacie sobie Celeste? Przecież te miasto czarodziei jest w chmurach i częściowo tylko jest umocowane na górze.
O, to to. W H2 zamek tytanów też latał sobie na chmurce i nie było problemu ;)

MinosKing PW
1 sierpnia 2013, 18:37
To co piszecie brzmi bardzo ciekawie. Tylko jak to będzie działało i wyglądało w praktyce, hm jestem ciekaw efektu jaki na nas wywrze, gdy już będzie gotowy;)

Kuririn PW
1 sierpnia 2013, 19:32
Tak właśnie, ciekaw jestem jak to będzie wyglądało.

Cytat:
a magiczny pył? W jakiej postaci, chmury "kurzu" wokół całości?

To jest do zrobienia.

Nerevar PW
1 sierpnia 2013, 19:52
Cytat:
To jest do zrobienia.
Oczywiście - mam tylko obawy, czy będzie sensownie wyglądało...

Kuririn PW
1 sierpnia 2013, 20:09
Nie :P myślałem nad wirem many, ale niestety już w lochach jest :) Pomyślałem że zrobię jakaś animacje. W każdej grze, które w swoim życiu grałem( a trochę ich było) wieże magów miały to "coś" jakiś szczegół ruchomy(animacje) który nadawał budynku sens istnienia. Przedstawiony przeze mnie screen z Fortecty, z budynkiem maga i nagi nie jest ostateczną wersją. Może wymyśle coś oryginalnego(Oby)

Ullialnor PW
1 sierpnia 2013, 21:27


Ale to przypadkiem na ekranie miasta nie będzie wyglądało tak, że dobudówka oprze się o góry i będzie to wyglądało normalnie i stabilnie?

Kuririn PW
1 sierpnia 2013, 21:36
Nie widzę problemu aby tę wieżę dodać do gry. Można podmienić oryginalną grafikę i zobaczyć samemu. Jak wcześniej pisałem, grafik możne być masę, trzeba tylko zmienić nazwę defa i umieścić dobrze budynek w mieście.

Kalt PW
1 sierpnia 2013, 21:46
Cytat:
Cytat:
To jest do zrobienia.

Oczywiście - mam tylko obawy, czy będzie sensownie wyglądało...

Jak dla mnie powinno to dobre wyglądać, wtedy to by się nadawało do gry.

MinosKing PW
2 sierpnia 2013, 09:21
Hm a gdy by ta część budynku na czerwono tak jak by lewitowała wokół tej większej wieży coś jak w Disciples 3 było coś podobnego lecz to tylko pomysł i wiem że brzmi troszeczkę dziwnie ale może warto by się nad tym zastanowić?

Edit: Lewitowała no może nie aż tak dosłownie dodać by jeszcze do niej jakieś pomniejsze obiekty np. Kamyki lub jakiś wir typu magiczny pył czy coś z tego typu

Tutaj link do screenu mniej więcej jak to wygląda: http://speedy.sh/7Uvpt/Wieza-Magiczna.bmp oczywiście bez magicznego pyłu ale z latającymi obiektami coś na podstawie właśnie tej Wieży Magicznej miałem na myśli.

Kuririn PW
2 sierpnia 2013, 11:16
MinosKing : na grocie używamy komend

MinosKing PW
2 sierpnia 2013, 11:55
Kuririn wybacz ale nie wiedziałem jakie to komendy. PS. Coś mi nie działa polecenie na obraz ;/

Irhak PW
2 sierpnia 2013, 12:18
Nie, nie łaczny Disciples 3 z H3. Lepsze połączenia wychodzą z Disc2 :P

Nerevar PW
2 sierpnia 2013, 12:31
O to to - DIII jest dla serii Disciples tym, czym H6 dla HoMM. Z tym, że to chyba nawet gorsza gra...

A taki styl budynku kompletnie mi nie pasuje do Fortecy. BTW, z tego, co kojarzę, w DII wieżyczka magów nie wyróżniała się chyba niczym szczególnym?

MinosKing PW
2 sierpnia 2013, 14:00
Troszkę źle mnie zrozumieliście nie chcę by wieża magów wyglądała jak ta w D3 tylko by coś podobnego zrobić wieżyczkę która lewituje obok tej jeszcze nie ulepszonej no i by wokół niej jakieś mini obiekty dodać by wyglądało to jeszcze ciekawiej w D2 też wyglądało to nie najgorzej.

Dodam że to była tylko propozycja na wizualizację dla niej nic więcej:P

Fandor PW
2 sierpnia 2013, 14:37
A może niech wieża magów zacznie lewitować? Znikną schody i pojawi się niebieski promień magii który wciąga magów na górę, tylko umieścić górę wieży trochę wyżej żeby było bardziej efektownie.
Drugą moją propozycją jest pomniejszona wersja wieży tylko może 2, 3 które albo latają wokół, albo są połączone schodami jakimiś do tej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel