Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 200 - 201 - 202

J. M. Sower PW
30 lipca 2013, 11:01
To tylko moja propozycja.

A jak ma się sprawa z wampirami? Czy masz jakąś sensowną animację? Bo wpadłem na pomysł wampirycznego wojownika, który przemieszczał by się w ten sam sposób co wampiry (lot) i atakował by podwójnie jak krzyżowcy, przy okazji nie tracąc właściwości wampirów, czyli wyssanie życia. Po niżej prototyp (chyba trochę z czerwienią przesadziłem :D).

Kuririn PW
30 lipca 2013, 11:12
Ul wampira mam, lecz muszę go jeszcze przemalować :D a jednostki castle niech będą w castle :)

MinosKing PW
30 lipca 2013, 11:40
Kuririn co do pomysłu J.M. Sowera hm ma nie głupi pomysł tylko z tym podwójnym atakiem to przesada ale gdy by mu zmienić głowę na tą Lorda Wampirów + np. Pelerynę oraz koronę był by nawet dobrym pomysłem no i zbroja hm zamiast srebrnej i czerwonej proponował bym albo czarną coś jak u Czarnego Rycerza albo Zielonkawą lub pasującą pod koncepcje jednostek z Nekropoli. Jeszcze co do lotu a nie lepiej by Książę Wampirów miał teleportację coś jak hm w homm V było by ciekawym rozwiązaniem lecz to tylko moja propozycja i nie wiem czy się ze mną zgodzicie ;)

Kuririn PW
30 lipca 2013, 12:39
Cytat:
Można liczyć na animację tego wszystkiego w praktyce?

Oczywiście. Zrobię 3 zamki, i pokaże jak to wszystko wygląda w grze :)

P.S Przydałby się ktoś do pomocy :)

J. M. Sower PW
30 lipca 2013, 13:45
Może napisz, do jakiej pomocy dokładnie.

Kuririn PW
30 lipca 2013, 14:05
Ogólnie do pomocy nad modem, Przede wszystkim do grafik siedlisk. Z plikami "Json" sobie dam rade.

Edit:

Forteca :



Siedlisko czarodzieja( podwyższona wieża, i siedlisko nag jak na screenie)

J. M. Sower PW
30 lipca 2013, 15:16
Wydaje mi się, iż pisanie na forum to najlepszy sposób na otrzymywanie pomocy od innych. W końcu już otrzymałeś jej trochę. Jak będziesz czegoś potrzebował to pisz tutaj i na pewno znajdzie się ktoś do pomocy, albo chociaż do doradzenia.

Ja osobiście mogę na ten czas przygotować te siedlisko 6lvl do Nekropolii, bo póki co innego wariantu nie ma, tylko napisz która wersja lepsza. Ta z czerwienią, czy bez.

Ullialnor PW
30 lipca 2013, 16:01
Jeśli podwyższasz siedlisko nag, to obejdzie się bez podwyższania tych dwóch wież z tyłu. Wieżę magów można zamienić na inny kolor. Na przykład złotawy w odcieniu dachu na kapitolu. Takie bezsensowne podwyższanie wszystkiego nie miałoby sensu.

Kuririn PW
30 lipca 2013, 16:05
W tym zamku wszystko jest duże i te wieże... Forteca jednym słowem słynie z wież. Takie moje odczucie jest:)

Hayven PW
30 lipca 2013, 16:13
Otóż to! Podwyższać! ;)

Irhak PW
30 lipca 2013, 16:39
Cytat:
W tym zamku wszystko jest duże i te wieże... Forteca jednym słowem słynie z wież.
Nawet w oryginale to Tower, czyli wieża :P

Nerevar PW
30 lipca 2013, 17:26
Podwyższanie podwyższaniem, wieże wieżami - ale jak dla mnie w przypadku Nag takie podwyższenie jest ciut za duże i kompletnie nie pasuje do całości budynku. Może dodać z przodu drugą parę wieżyczek i zrobić z całości coś a'la 4 minarety otaczające niektóre meczety?

Gdy zaś idzie o Magów, to poza tym podwyższeniem przydałoby się coś jeszcze (może przemalowanie części niebieskich pasów na czerwone - tak, jak sama gildia jest czerwono-niebieska), by bardziej było widać, że to coś lepszego. Jedno pięterko to troszkę mało...

Kuririn PW
30 lipca 2013, 17:45
No tak, ni przede mną ni za mną.

...Projekt Zawieszony...

P.S. Niepotrzebne skreślić!


MinosKing PW
30 lipca 2013, 18:11
Ja mógłbym przygotować nowe dźwięki dla różnego typu istot. Oczywiście tylko te które będą przydatne.

Edit: Chyba jednak do tego się nie nadaję do tych podmian dźwiękowych więc dam sobie na spokój.


J. M. Sower PW
31 lipca 2013, 13:21
Zrobiłem ulepszenie siedziby magów (w dwóch wersjach - oprócz przedstawionej poniżej, jest jeszcze wersja bez zmiany koloru na czerwony).

Poniżej link do pobrania:
http://www.mediafire.com/download/wugtf2x5i88hu5c/Tower4lvl2up_by_sower.rar

Lyokoheros PW
31 lipca 2013, 19:56
Wydaje mi się, że bez zmiany koloru będzie wyglądać lepiej. W dodatku do czarodziei bardziej będą pasować niebieskie wieże. Czerwone mogłyby pasować, ale do magów lub arcymagów.

Kuririn PW
31 lipca 2013, 20:52
Radze zobaczyć jak to w mieście wygląda...

Kalt PW
31 lipca 2013, 21:30
W mieście wygląda fajnie, ale to do czarodziejów mimo wszystko nie pasuje...

Irhak PW
31 lipca 2013, 21:53
A może iskrzące się drzewa przy tej wieży bardziej by pasowały, co? Moim zdaniem nic lepszego niż te wieże się nie wymyśli.

Kalt PW
31 lipca 2013, 22:02
W sumie można by było jakieś elementy z Doliny Czarodzieja dodać...
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel