Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 161 - 162 - 163 ... 200 - 201 - 202

Kastore PW
30 czerwca 2018, 11:31
Kammer:
Well, od jakiegoś czasu polemizujesz z wszystkimi moimi postami. :P
Nieprawda.
Co do materiału to proponuję stal, bez udziwnień, nawet nie musi się jakoś bardzo różnić.

Kuririn PW
30 czerwca 2018, 14:28
Panowie, wapń kazdy z nas dobrze przyswaja. Wiec moze to? = bedzie PAN zadowolony xD

Kertra PW
30 czerwca 2018, 15:09



Mistrz PW
30 czerwca 2018, 21:45
Bardzo fajna propozycja!

Kuririn PW
1 sierpnia 2018, 23:11
Jakiś takie cuś: Sugestia Ul czarnego smoka. Model wyszedł bardzo nieczytelny, zaczynają się schody, Kuririn nie umie teksturować!

Poproszę o sugestie kolorów, poprawek, cokolwiek, bo serdecznie mam dość!
P.S. Siwizna oznacza brak jakiejkolwiek tekstury. Dziękuje!

Andruids PW
2 sierpnia 2018, 00:02
Może jak u Pana z MM8? "Piuropusz rogów", kremowy odcień rogów głównych i czerwone plamki na ciele?

Kuririn PW
9 sierpnia 2018, 14:10
Jak to wyszło wg was? Trzeba troche jeszcze popracować, ale chciałbym poznać waszą opinie.

avatar PW
9 sierpnia 2018, 14:22
Całkiem całkiem tylko tekstura głowy rodem z odlewu z drukarki 3D...

Eggyslav PW
9 sierpnia 2018, 14:28
Można by poprawić głowę, bo zdecydowanie się wyróżnia rysami (Jest zbyt ludzka i ma za małe oczy). I jeszcze spód kiecki trochę powiększyć, zrobić bardziej rozwianą, tak jak u pierwszego ulepszenia.

Kuririn PW
9 sierpnia 2018, 14:38
Tak, głowę trzeba poprawić, bo oryginał ma bardziej wyciągnięta (podłużną) i z rękawami mam problem. ale może ogarnę to dobrą cegłówka z budowy :P

Kuririn PW
11 sierpnia 2018, 18:55
Cokolwiek:


Kastore PW
11 sierpnia 2018, 20:53
Wojenne barwy skrzydeł.

Mistrz PW
11 sierpnia 2018, 20:59
Smok:

Kolor łusek brzucha podoba mi się bardzo. Jeżeli chodzi o skórę skrzydeł to nie tędy droga. Czerwony miał różową, przechodzącą w fiolet. Czarny fiolet przechodzący w purpurę. Musisz zadecydować jakie zestawienie będzie tutaj. Może purpura przechodząca w czerwień? Albo bordo? Sądzę, że to musi być wyraziste, bo kolor skrzydeł jest drugim lub trzecim dominującym w modelu.

Wampir:

Bardzo podoba mi się kostium twojego Wampira. Nie wiem czy Wampir nie powinien być kilka procent większy, bo w porównaniu do reszty prezentuje się filigranowo. Musisz mu poprawić facjatę. Żuchwa powinna być dłuższa, a kość czołowa bardziej zarysowana i wydatna. Brwi też (Wampiry mają wredny spojrzenie). Jeżeli zaś chodzi o kolory, to czerwonu będzie odpowiedni. O, taki jak ten!


Kastore PW
11 sierpnia 2018, 22:41
Odnoszę wrażenie, że strój wampira został zrobiony tak o, na fide. Może jakiś inny kolorek, żeby się odróżniał.

Dren PW
11 sierpnia 2018, 22:43
Z pewnością tekstura skrzydeł do poprawienia, na pewno inny kolor. Błona między rogami jakoś mnie nie przekonuje, zrobiłbym coś z tym (osobiście bym usunął i zmienił na rząd kolców). Ale jeżeli błona ma być jednak tym wyznacznikiem to proszę popracuj jeszcze nad nią.
Edit.
Tak mnie naszło, że można popracować bardziej nad pyskiem, bo mam wrażenie, że on jakoś nie pasuje do błony (chodzi mi dokładniej o animację stania, gdyż przy locie wygląda całkiem w porządku).

Fandor PW
11 sierpnia 2018, 22:56
Pierwsze do czego się przyczepię u Wampirka, to że trzeba jakoś zcieniować rękawy, lorda widać jakiś cień czy ciemniejszy materiał wewnątrz, w twoim jakby duże pierścienie dodane na rękawy na których nic nie widać i są zbyt sztuczne, mnie gryzą w oczy.
Częstą wadą twoich modeli po zrenderowaniu jest to, że nie wpasowują się w przestrzeń tak, jak to robi podstawa i ulepszenie (pozycja i miejsce stania to samo), wydaje mi się, że tutaj w miarę dobrze się wpasowałeś, przynajmniej najlepiej jak dotychczas z humanoidalnych jednostek, ale może ktoś z lepszym okiem jeszcze wskaże, czy da się jakoś bardziej go dopasować do reszty.
Faktycznie twój wampir jest bardziej ludzki niż poprzednie, w wielu grach wydaje mi się jest motyw, że wampir bestia jest niżej niż wampir taki ludzki, arystokratyczny, chociaż czasem, najpierw jest humanoidalny, potem jest potężna bestia. Tutaj mamy pozycje humanoidalną, ale mordę bestii i ulepszenie tego właściwie nie zmienia, więc myślę, że przydałoby się zachować jednak kanon ulepszenia, i zmienić perspektywę gęby i dodać jej tą szczenę bestii.

J. M. Sower PW
12 sierpnia 2018, 13:44
Moja propozycja kolorów błon smoka - granatowy przechodzący w żółto-złoty. Wydaje mi się, że złote barwy jednocześnie pasują do Lochu i podkreślają wyższy status tego smoka od Czarnego.

Dren PW
12 sierpnia 2018, 16:33
Podoba mi się

Kastore PW
12 sierpnia 2018, 17:38
Jest zbyt podobny do czarnego.

Fandor PW
12 sierpnia 2018, 19:32
Kolory od Sowera są najlepsze, według mnie, ulepszenie gotowe.
strona: 1 - 2 - 3 ... 161 - 162 - 163 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel