Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 146 - 147 - 148 ... 200 - 201 - 202

Kastore PW
31 października 2017, 11:24
Może pełna zbroja.

AmiDaDeer PW
31 października 2017, 11:30
Zbroja powinna być taka sama jak u ulepszenia archanioła:



W oryginalnym H3 anioł i diabeł są wizualnie swoimi przeciwieństwami - do tego stopnia, że mają ten sam strój, zarówno podstawy, jak i ulepszenia.





Proponuję natomiast pobawić się z rogami i kolorem. Może jakieś płomienie będą dobre?

Kastore PW
31 października 2017, 12:08
Hobbit:
są wizualnie swoimi przeciwieństwami - do tego stopnia, że mają ten sam strój
<3
Ale masz rację, popieram.

Kurek PW
31 października 2017, 12:13
Ale Skrzydła to niech ma!

Kastore PW
31 października 2017, 12:16
Po co mu skrzydła skoro umie się teleportować? o_0

Kuririn PW
31 października 2017, 13:26
Ja prosiłbym o konkretne propozycje. Jak chcecie pogadać to na czat wymiatać!

AmiDaDeer PW
31 października 2017, 13:32
Może podwójne rogi?



Do tego płonąca kosa, nieco bardziej umięśnione ciało i ciemniejszy kolor skóry. Powinno to wystarczyć.

Fandor PW
31 października 2017, 13:36
Ciemniejszy kolor skóry może zacząć zlewać się ze zbroją więc może już prędzej zrobić bardziej krwistą, jasną, błyszczącą skórę. Z drugiej strony patrząc na kolor ulepszenia Archanioła i dotychczasową odwrotność, można by zastosować pewne odwrócenie kolorów i dać Diabłom bardzo ciemno czerwoną lub czarną skórę i jaskrawo czerwoną zbroję.

avatar PW
31 października 2017, 14:20
1. Płaszcz. Jak np. u Xerona.


2. Dodatkowy ozdobnik przy spódniczce.


3. Rogi+płonąca czaszka



4. Kosa





Kuririn PW
31 października 2017, 15:36

Kurek PW
31 października 2017, 16:48
Kilka wersji! Co dodałem? Powiększenie naramiennika, ozdoby na napierśniku, dodatkowe 2 rogi, ozdoby i kolce na nagolennikach, siwe włosy, czarna zbroja zamiast grafitowej, płomień na kosie, ozdoby na końcach kiecki, skrzydła (3 warianty), lekko ciemniejsza skóra ciała, opcjonalna czacho-twarz jak w H4. Te skrzydła wcale nie kłócą się z teleportacją, mogą być czysto ozdobne. Wersja z peleryną to raczej bida w porównaniu ze skrzydłami.


Andruids PW
31 października 2017, 17:02
Wariant z peleryną wyszedł bardzo fajnie. Wygląda na dostatecznie ulepszonego, dlatego odradzam skrzydła. Możesz za to powiększyć rogi, tak aby wychodziły z pomiędzy łuku brwiowego i obejmowały całe czoło. Do tego podtrzymuję propozycję sprzed dwóch lat odnośnie zbroi. Plus złota kosa.

Fandor PW
31 października 2017, 18:01
Peleryna i "nałożenie" na siebie rogów podstawki i ulepszenia powinno dać bardzo dobry efekt, możliwe że wystarczający aby jednostkę uznać za gotową.

Kuririn PW
31 października 2017, 19:04
Mam nadzieje że.... Ostatecznie:

zmudziak22 PW
31 października 2017, 19:31
Nie wygląda jak ulepszenie pana Piekieł, bardziej jakbyś odtworzył Arcydiabła w 3D.

Najlepiej aby go zestawić z Serafinem, aby miał podobną zbroję. Lub mógłby wyglądać jak Xeron. Kosę bardziej ostrą mogłaby być ubrudzona krwią.

Kuririn PW
31 października 2017, 19:34
zmudziak22:
Najlepiej aby go zestawić z Serafinem, aby miał podobną zbroję
Dobrego oka to ty nie masz...

zmudziak22:
być ubrudzona krwią.
To nie jest zaden Might and Magic VI -VIII Gdzie widać było brudne szaty, czy zakrwawione ostrza.

witchking PW
31 października 2017, 20:22
Poproszę zestawienie arcyarcydiabła z archaarchaniołem w rozdzielczości h3.

Kuririn PW
31 października 2017, 20:42


RavenCrow PW
31 października 2017, 22:35
Zawsze można by się uprzeć, że upadły anioł to skrzydła powinien mieć. Ale wdg. mnie ulepszenie jest wystarczająco dobre. Jak na moje Serafin i Askalon (demon ognia)(sorry, że nazwę wymyślam ;p) wyglądają świetnie, zarówno względem wyglądu,czy jako przeciwieństwa.

Kastore PW
1 listopada 2017, 09:05
Ale to nie jest żaden upadły anioł a Askalon to imię i imo nie pasuje. W ogóle podkreślenie demoniczności diabła nie pasuje do tej jednostki. Już prędzej zaznaczyłbym aspekt jej stadnej hierarchii, bo w końcu społeczność diabłów bardzo przypomina społeczność pszczół albo mrówek.
strona: 1 - 2 - 3 ... 146 - 147 - 148 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel