Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 141 - 142 - 143 ... 200 - 201 - 202

Kastore PW
6 października 2017, 16:33
Nic nie widzę na tym tle.

Kuririn PW
6 października 2017, 18:01
wracamy do kolorowanek?

bRyland PW
6 października 2017, 18:49
Zdecydowanie "Gnijący" jest najfajniejszy. Może jakby kolory dla spójności zmienić?

AmiDaDeer PW
6 października 2017, 18:53
Pamiętajcie, że to ma być ulepszenie duchowego smoka (Ghost Dragon), zatem dewolucja w kierunku cielesności jest raczej niewskazana.

Osobiście chętnie bym zobaczył tak samo duchowego smoka, ale z czarną powłoką i czerwonymi ślepiami.

RavenCrow PW
6 października 2017, 20:54
Z długimi szponami, na które nadziewałby swoje ofiary. Mógłby w ten sposób się regenerować. Np. wysysać życie/energie z sojuszników. Niech zgadnę, pewnie pomysł beznadziejny? Nie zdziwiłbym się. Może ewentualnie płonąłby w nim niebieski, widmowy ogień?

Mistrz PW
6 października 2017, 22:11
Ja wiedziałem że z tym smokim będzie problem. Jak ty to widzisz Kuririnie - smok cienia, smok śmierci, drakolicz czy smok wampir? Ja wiem, że na nazwy przyjdzie czas ale koncepcje pojawiają mi się wraz z nazwą.

Kastore PW
6 października 2017, 22:28
A dlaczego nie Dracolich? :P

Mistrz PW
6 października 2017, 22:33
O co tym razem chodzi?

Kastore PW
6 października 2017, 22:50
My bad, przeoczyłem i myślałem, że nie wymieniłeś. Anyways, imo najlepsza nazwa dla ulepszenia widmowego smoka.

Aayren PW
6 października 2017, 22:52
Trudna sprawa to jest, prawdę powiedziawszy, wszelkie prądy, gazy, czerwienie, zielenie i brązy wydają mi się kiczowate w połączeniu z tym modelem. Nigdy nie przepadałem za wyglądem drakoliczy i krwawych smoków z WoGa.

Jedyne co mi przychodzi do głowy co mogłoby jakoś wyglądać to:
Kolce
Kolczury
Kolczyska

Nadźgać tego widmowego smoka takimi kolcami po skrzydłach łapach i grzbiecie, można nawet pokolorować po końcach jeśli czujemy taką potrzebę i dać mu jakąś "duchową toksynę" która może postarzyć przeciwnika który nam smoka zaatakował. O! I to jest nawet fajna mechanika, przez którą każdy przemyśli dwukrotnie nim nam smoka zechce zaatakować!

@Avatar - zapomniałem "i" ;)

avatar PW
6 października 2017, 22:54
Drakolicz w WoGu nie był krwawy :)

Mistrz PW
6 października 2017, 22:59
Macie może screeny tamtych smoków?

avatar PW
6 października 2017, 23:05
Blood Dragon - 8 poziom w nekro

Drakolicz - jednostka neutralna

Mistrz PW
6 października 2017, 23:24
@Aayren
Ten ostatni rysunek jest megadobry!

@Avatar
Blood Dragon trąci myszką za to Drakolicz jest niezły. Tu problem jest trochę jak z żywiołakami. Trudno zrobić bardziej widmowego smoka niż widmowy smok (szczególnie, że to jedna z najlepiej wyglądajacych jednostek z oryginału). Tu trzeba pójść inną drogą i wpaść na genialny pomysł. Niestety narazie nic mi nie przychodzi :(

-EDIT-

Może jednak Smok Śmierci - czarny szkielet, czerwona poświata, może trochę więcej rogów (podobnie do propozycji Kurka tylko bardziej w stylu Upiornego Smoka)

Matikun PW
7 października 2017, 00:43
Propozycja Kurka na razie wydaje się najlepsza, dodatkowo może być spowity w delikatnych (delikatnych!) oparach. Nie wiem czy w przypadku tego smoka da się zrobić coś więcej. Miałem pomysł, żeby w pewnych momentach animacji pojawiało się widmowe ciało całego smoka, ale to mogłoby źle wyglądać.

Kuririn PW
7 października 2017, 07:42
Dodam też, drakolicza również chciałbym odświeżyć, i dodać jako jednostkę neutralną. Pomysły mile widziane.
Z naciskiem na ul Ghost Dragona!!!

avatar PW
7 października 2017, 08:20
Mile widziane by było, żeby w animacji ataku Drakolicza, ten zielony glut to nim pluje zapalał się w żołądku i następnie wędrując do paszczy, opuszczał by paszczę. Tak, wiem, że za mało klatek ruchu, by dobrze coś takiego pokazać - ot, poranne dywagacje nad kawą :)

Mistrz PW
7 października 2017, 12:41


Szkielet musiał by być ciemniejszy, ale o coś takiego bym widział.

Kastore PW
7 października 2017, 13:28
Tylko nie obwódka. To nigdy nie będzie dobrze wyglądać.

Zachari PW
7 października 2017, 13:36
Czarny byłby całkiem ok, gdyby dodać cząsteczki dymu żeby był bardziej "niematerialny".
strona: 1 - 2 - 3 ... 141 - 142 - 143 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel