Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 139 - 140 - 141 ... 200 - 201 - 202

Mistrz PW
6 września 2017, 00:32
Fandor:
Wydaje mi się, że Conflux powinien sobie Kurinin pozostawić na sam koniec

Nie chcę mówić za Kuririna, ale pewnie tak właśnie będzie.

Fandor:
zwłaszcza po żartach typu Żywiołak Wody-Lodu-Pary.

Wrzątku :P

Fandor:
Żywiołak generalnie kojarzy mi się ze stworzeniem powiązanym z jakąś energią, jej odzwierciedleniem.

Tak do tego podchodzę. Zabrałem się za Conflux bo daje mi to wolną rękę i ponieważ nikt inny tego nie zrobi, a ja mam frajdę ;)

Fandor PW
6 września 2017, 01:23
Tylko niech ta frajda łączy się z czymś na wysokim poziomie, jak wspomniałem wcześniej przemyśl czy mogą to być inne stworzenia, czy dalej chcesz ciągnąć żywiołaki, jeżeli tak to przypatrz się czarom, gdzie są ramy różnych magii (autorzy sami tego nie zrobili patrząc na żywiołaka magmy, ale przyzwyczailiśmy się już, że część modów jest lepsza od niektórej oficjalnej zawartości, jak właśnie to miasto). Albo wymyśl jakieś siły wyższe powiązane z żywiołami, jednak koncepcja "Radioative Elemental" bardzo mi się nie podoba, jednak to coś nie w te stronę, gdzieś ta technika w MM się przewija, ale wątek naukowy bardzo mocno jest w tym pominięty.

Kuririn PW
6 września 2017, 09:14
@diabełek412
@RavenCrow

Nie słodzicie tyle bo zęby wypadają... a po stałe wróżka nie przychodzi :P

Co do nazw, jednej jednostki - udam, że tego spamu nie widzę.

Szanowni państwo - przyjdzie na to czas. Już któryś raz z kolei o to proszę, ale nie dociera po polsku... W jakim języku pisać? Mongolskim? hłe hłe hłe...

Też była wzmianka o nazwach dwuczłonowych... proszę czytać (gdzieś to w temacie napisałem)


Co do żywiołaczka to - Mistrzu, jak zwykle góóóód dżob! - generalnie model jest, ale niech łun poczeka.

I proszę nie rozwijać tematu o nazwach jednostek - bo to w tej chwili jest zbędne...
Pózniej muszę szukać w tym "burdelu" <@Kuririn paczy się na @Kammera)> tych (śmiechowych) nazw :P





Koniec koncertu.

Nephretes PW
6 września 2017, 09:32
Ulepszenie szkieleta bardzo udane, choć urozmaiciłbym tarczę -> nawet kościej ma jakieś złote guziczki, teraz jest szara plama i dodatkowo zaznaczyłem strzałką błąd modelu.



Nie podoba mi się natomiast ulepszenie zjawy



Wydaje się, że kontrast jest za mały, szare to to przy okazji. Poza tym kajdany powinny lepiej się odróżniać od reszty i nie jestem przekonany czy krew na szacie wystarczy by powiedzieć że to ulepszenie.

Kuririn PW
6 września 2017, 10:31
Neph:
nawet kościej ma jakieś złote guziczki
Gwoli ścisłości - to błąd modelu NWC - przeszywają się guziczki przez tarcze.

Neph:
jest szara plama i dodatkowo zaznaczyłem strzałką błąd modelu.
Spostrzegawcze oko, Brawo Ty i... nie obchodzi mnie to :P

Neph:
Wydaje się, że kontrast jest za mały, szare to to przy okazji.
Takie ma być.

Neph:
nie jestem przekonany czy krew na szacie wystarczy

Nie muszę Cie przekonywać... Mi się podoba i mi to wystarczy. Na polu walki, całkiem inaczej to wygląda.




Nephretes PW
6 września 2017, 10:58
Co zrobisz z tymi uwagami to już Twoja sprawa i również jest mi wszystko jedno. Zanim skończysz moda, jeśli w ogóle, mnie tu już nie będzie.

Póki co jest to temat publiczny i skoro się na tym znam, to czasem coś zobaczę jak mi się nudzi.

Kuririn PW
6 września 2017, 11:00
Ja nikomu nie bronie komentować. Każda uwaga jest dla mnie Bardzo Cenna.

Kurek PW
6 września 2017, 11:29
Wygląda świetnie. Necro jak zwykle będzie prześliczne.

Czy zombiak będzie też? Polecam układ: Walking Dead/Zombie/Rotten Zombie. Albo może być Plague Zombie, albo Rotten, albo Festering, albo Mutated jak w H2. Z wyglądu zbroja, duży topór, zielonkawo ropiejące rany, 2 buty zamiast jednego, hełm z jednym rogiem normalnuy i drugim nadłamanym.

Kuririn PW
6 września 2017, 11:43
Zombiak będzie też.

Mistrz PW
6 września 2017, 15:13


Tak tylko sugeruję...

Kuririn PW
6 września 2017, 15:17
Ponoć w pracy jesteś :P

Mistrz PW
6 września 2017, 15:24


Z naciskiem na rozmawiać ;)

Kuririn PW
6 września 2017, 15:26
Fajna propozycja na metalowego zombiaka :D

Kuririn PW
7 września 2017, 10:23
No chyba się udało... Chociaz...


Kastore PW
7 września 2017, 11:37
Ten po lewej dobrze Ci wyszedł. ^^

Mistrz PW
7 września 2017, 11:56
Jest bardzo dobrze, teraz trzeba pomyśleć nad ulepszeniami

Belegor PW
7 września 2017, 12:10
Żebra zlewają się z kośćmi kończyn przednich. Dlatego proponowałem by dać mu jakąś duchową powłokę. Coś w kolorze peleryny Twojej ulepszonej zjawy...dzięki temu zabiegowi nieumarły smok stałby się bardziej czytelny i nie zlewałby się tak bardzo. Owszem, zupełnie inaczej by wyglądał...ale nie widzę innego wyjścia.

Kuririn PW
7 września 2017, 12:12
Model nie ma tekstur jeszcze :P Własnie wyciągnąłem defa ul kościanego i kopara mi opadła... :D

J. M. Sower PW
7 września 2017, 13:15
Chyba prawie wszystkie kości są zbyt cienkie. No i w nozdżach powinna być czarna plama zamiast prześwitu. Jednak sam kształt jest znakomity.

Kuririn PW
7 września 2017, 13:16
Wiem Sowerku, wiem, ale ten model jest znakomicie trudny :(
strona: 1 - 2 - 3 ... 139 - 140 - 141 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel