Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 200 - 201 - 202

witchking PW
9 lipca 2013, 23:29
Na prośbę Kuririna zrobiłem coś takiego:


Tak to mniej-więcej wygląda w mieście:

Gravius PW
10 lipca 2013, 00:06
za mało niebieskiego :P

Wiwern PW
10 lipca 2013, 10:08
Siedlisko gryfów jest śliczne. Liszy też, choć te czaszki na dole trochę psują wrażenie. Koronę też dałoby się jeszcze poprawić, ale generalnie na plus. Gorzej z waszymi koncepcjami areny walk. Nie trafiają do mnie zupełnie i gryzą się z klimatem miasta. :)

Kuririn PW
10 lipca 2013, 10:38
Wiem i właśnie ten projekt siedliska poszedł do kosza :D Co do siedliska liczow mam wersje bez czaszek i można te czaszki jeszcze wykorzystać w innym siedlisku. Nawet wiem gdzie :P

Drwal PW
10 lipca 2013, 17:39
Mi wersja Witchinga się podoba, budynki za areną są ładne w stylu H3, jedynie co można im zarzucić, że troszkę nie pasują kolorystycznie. Kolor dachówki powinien być bardziej rudawy, tak jak na domkach. Jak dla mnie mała korekta i powinno być ok.

Co do siedliska Gryfów, nie wiem czemu z niego rezygnujesz. Wygląda bardzo dobrze, dobrze komponuje się z miastem. Radzę jeszcze raz to przemyśleć. :)

Warmonger PW
10 lipca 2013, 17:50
Troszkę nie pasuje, bo rzuca cień w przeciwną stronę. Jest też nie w skali, choć to już mniejszy problem. Ogólnie jednak prędzej czy później ktoś się zorientuje, że to sklejanka. W ten sposób nigdy nie osiągniesz dobrego efektu.

Kuririn PW
10 lipca 2013, 21:42
Pisałem o arenie mistrzów, reszta zostaje.

Irhak PW
10 lipca 2013, 22:47
Luźny pomysł - może wykorzystać grafikę klasztoru? Wejście zdublować i dać na boki i dorobić jakiś murek?

AmiDaDeer PW
10 lipca 2013, 23:22
Warmonger:
Ogólnie jednak prędzej czy później ktoś się zorientuje, że to sklejanka.
Tak jak cały ekran miasta? :D

Irhak PW
11 lipca 2013, 10:41
Cytat:
Tak jak cały ekran miasta? :D
Tak jak każdy budynek? :P

Kuririn PW
12 lipca 2013, 08:20
Nie widzę problemu aby temat sklejanek został wyrzucony do kosza, (usunięty). Może ktoś, kiedyś zrobi lepszego moda, z modelami 3d.

jarojj10 PW
12 lipca 2013, 17:04
Mi tam ten model jak najbardziej pasuje. Trzeba tylko trochę zmienić teksturę ściany żeby nie gryzła się aż tak z oryginalnymi.

Kuririn PW
21 lipca 2013, 16:11
Necropolia:

Screen:



Siedlisko duszka i kościanego łucznika.

Nerevar PW
21 lipca 2013, 16:15
Wszystko fajnie, tylko te płyty przy (rozkopanych) grobach wywaliłbym w diabły - imho wyglądałoby ciut lepiej.

I jestem ślepy, czy u duszka za wiele zmian nie ma?

Kuririn PW
21 lipca 2013, 16:19
Tak, tam dodałem animacje duszków, lecz to widać dobrze w mieście (w wyżej umieszczonym screenie) :) Rozkopane groby ... coś chciałem dodać. Nie mam stworka na ul rycerza mrocznego. Może ktoś takowego posiada? lub chciałby zrobić??

Bez tablic grobowych :D

Screen:


Drwal PW
22 lipca 2013, 14:15
Tablice grobowe są trochę za duże i takie no za ładne. Jakbyś dodał efekt jakiegoś zniszczenia i je zmniejszył byłoby dużo lepiej. Wersja bez też ładna, gratulacje.

Irhak PW
22 lipca 2013, 16:02
Cytat:
Nie mam stworka na ul rycerza mrocznego.
A może koszmar? :P

witchking PW
22 lipca 2013, 16:17
Ja tam wole wersje z nagrobkami.

MinosKing PW
22 lipca 2013, 16:30
Witam wszystkich jestem MinosKing i mam pewien pomysł na drugie ul. Upiornego Rycerza a mianowicie Nosferatu lub Jeździec Apokalipsy mam też odpowiedni def. z wyglądem i pełną animacją tej postaci jeśli zajdzie taka potrzeba podam go w formie linku :)


Edit: Tutaj wspomniany link do tych jednostek: http://speedy.sh/R8tfU/Jednostki-Nekropolii.rar

Drwal PW
22 lipca 2013, 17:24
Mi też pomysł z nagrobkami się bardzo podoba, ale troszkę zbyt bardzo rzucają się w oczy. Może by wykorzystać, jakieś grafiki nagrobków co znajdują się już w oknie miasta. Wydaje mi się, że efekt byłby dużo lepszy:)
Zrobiłem coś po swojemu, ale no wersja Kuririna chyba lepsza:

strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel