Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 136 - 137 - 138 ... 200 - 201 - 202

witchking PW
18 sierpnia 2017, 17:52
Płaszsz byłby spoko gdyby dodać mu taki kołnierz przy szyi jak u tego kreegana wyżej. Skrzydła muszą być inaczej ustawione bo teraz wyglądają dziwnie. Sam model bardzo dobry, kilka szczegółów wymaga poprawy jak te pasu przy sukience (materiał do poprawy, obecny źle odbija światło) oraz wspomniane wcześniej zęby.

diabełek412 PW
18 sierpnia 2017, 18:30
Zdaje mi się, że sam "diabeł" musi wkroczyć do tej rozmowy. Ja sobie myśle tak, diabeł to chaotyczna postać. W tej grze może nosić byle co a i tak będzie chaotyczny. Według mnie może nosić i pelerynę i skrzydła i nawet koronę (bo może to być król wszystkich diabłów) ewentualnie jakieś bronie topory, miecze( nawet te świetlne :p) no no cokolwiek, żeby była JAKAŚ zmiana. Ja jestem diabłem i takie skrzydła i peleryna by mi nie przeszkadzały, a nawet lepiej spodobała by mi się ta opcja. Serio.

Magiellan PW
18 sierpnia 2017, 18:52
Mi szczerze mówiąc również bardziej podoba się ten Arcydiabeł w płaszczu. Tylko jak ktoś wyżej już wspomniał należałoby "postawić" kołnierzyk. Ten diabeł ze skrzydłami też w sumie wygląda nie najgorzej, ale nie pasuje mi tu fakt, że były by tylko i wyłącznie ozdobą bo diabły i tak się teleportują. Na tej zasadzie to można i zrobić alternatywę kryształowego smoka ze skrzydłami a on dalej by biegał...

Kuririn PW
18 sierpnia 2017, 20:21
Moja niemoc i jej brak :/

Kurek PW
18 sierpnia 2017, 20:52
A skąd ten pesymizm? Moim zdaniem jednostka jest już prawie gotowa, trzeba tylko te skrzydła lekko odgiąć do tyłu, ale to jest element procesu animacji, a nie tekstur, czy kształtu modelu. Wyżej dałbym też lewą dłoń. No i zęby, ale je można dorysować na gotowe już klatki, to przecież tylko 4 piksele.

Good Job.

Kastore PW
18 sierpnia 2017, 21:01
No, ale jest dużo do poprawienia. Jest bardzo pokrzywiony a twarz ma wręcz karykaturalną.

Trith PW
18 sierpnia 2017, 21:07
Cztery piksele przez conajmniej 60 klatek. Powodzenia, byle tylko nie wyglądało jak doklejone. :P

Te skrzydła lepsze niż poprzednie, ale dalej wyglądają na rzecz w toku. To prawe wygląda jakby było odłączone od wszystkiego. Albo bardziej bym zakrył nim ramię, albo bardziej wyprostował. Obecnie skrzydła wydają się być w innej perspektywie niż reszta modelu. Czasem trzeba nagiąć rzeczywistą symetrię by coś wyglądało lepiej w rzucie z H3.
Drzewiec kosy jest zbyt ciemny i cienki. Kolory i gęba jeszcze zupełnie niepodobna. Ramię trochę zbyt przypakowane w porównaniu do oryginalnego diabła, i nie wiem czy można to usprawiedliwić, że baroni piekieł wyciskają więcej.

A tak poza tym bardzo ładnie.

Kurek PW
18 sierpnia 2017, 21:13
No ok, zgodzę się, trzeba naprostować go i twarz poprawić, ale poza tym model jest ok, kwestia "naprostowania go kombinerkami" i poprawić twarz.

alien500 PW
19 sierpnia 2017, 21:23
Jestem za wersją, ze skrzydłami. Jeśli chodzi o model przydałoby się poprawić twarz

pritus PW
24 sierpnia 2017, 08:43
Prace wyglądają świetnie, dobra robota, ale mam dwa pytania:

Czy te wszystkie ulepszenia będą uwzględnione podczas generowania nowej mapy losowej na mapie przygody?

Czy VCMI wraz z tymi ulepszeniami pójdzie na zainstalowanym już HotA+HD?

Andruids PW
24 sierpnia 2017, 12:00
:
Czy te wszystkie ulepszenia będą uwzględnione podczas generowania nowej mapy losowej na mapie przygody?
Tak.
:
Czy VCMI wraz z tymi ulepszeniami pójdzie na zainstalowanym już HotA+HD?
Nie.

Kuririn PW
3 września 2017, 07:03
Tekstury ciąg dalszy.. nie umim teksturować...

avatar PW
3 września 2017, 09:14
Nie wygląda tak źle. Ogólnie szkielety są prawie że monochromatyczne, więc rozwiązania na tym screenie nie są przesadzone. Irokez w kolorze brudnej czerwieni - OK. Sukienka jak u Lisza - super. Co prawda elementy zbroi wydają się świecić nowością, ale tego nie warto 'psuć'. Jest dobrze.

Kuririn PW
3 września 2017, 12:35
Sugestie co do tego pana?


Można spamować, Kammer się ucieszy :P

avatar PW
3 września 2017, 12:51
Rozdwojony ogon, żadnych zbroi i naramienników i dodatkowa para kończyn by mógł atakować dwa razy ;p

Belegor PW
3 września 2017, 13:00
Zależy co takie ulepszenie miałoby robić.
Jeśli nic więcej niż magog to ja bym mu wzmocnił obronę - i pokazać to poprzez jakiś kirys, łańcuchy na rękach i obręczą na nadgarstku. Maska niby fajna, ale nie wiem jak mogłaby wspomóc naszego rogatego piromantę. Zawsze można mu dać więcej kolców i zwiększyć mu bicepsy i mięśnie klatki piersiowej (zapomnijmy o nogach :P).

BTW. Szkielet hoplita świetny.

Andruids PW
3 września 2017, 13:05
Jeśli to ma być normalny Magog, to brakuje mu obręczy na nadgarskach i kostkach, a także kolców na przedramionach. I kły powinien mieć dłuższe.


Fandor PW
3 września 2017, 15:21
Ja proponuję zamiast obręczy po prostu opancerzyć mu całe łydki i całe przedramiona, i jeszcze założyć jakieś pancerze albo obręcze na ogon, może jak ktoś wcześniej proponował rozdwojony.

Drwal PW
3 września 2017, 15:36
Mi się bardzo podoba pomysł z 2 parami rąk.

Kastore PW
3 września 2017, 18:40
I powinien rzucać inferno żeby był jeszcze bardziej nieprzydatny
strona: 1 - 2 - 3 ... 136 - 137 - 138 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel