Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 124 - 125 - 126 ... 200 - 201 - 202

Skazo PW
31 maja 2017, 17:49
Drwal ma rację. Mi też najbardziej się podoba ta wersja, ale trochę za słabo widać te oberwane kajdany. Może dodać mu jeszcze taką latarnię jak ma Thresh z LOL'a, żeby rzucić na nie jakieś światło ?

Thresh

Albo jakaś lekka poświata?

Nazwa np. Lost Soul?

Kastore PW
31 maja 2017, 18:13
Cytat:
Nazwa np. Lost Soul?
To trzeba by zostawić samą czaszkę i dodać płonącą, ognistą poświatę.
( ͡° ͜ʖ ͡° )

Nephretes PW
2 czerwca 2017, 15:24
Sklejka w 2D, bo modelu nie mam. Proponuję coś pośredniego między świecącą klatką a jednak ciemnym wydaniem zjawy (zgadzam się z Drwalem i Warmongerem, że biała szata wygląda jak negatyw). Do tego łańcuchy i może pozbyć się tego kaptura


Szaman PW
2 czerwca 2017, 15:29
A może zupełnie coś innego?

Kuririn PW
2 czerwca 2017, 15:34
Neph - propsuje ;)

Szaman biała Dama tu nie pasuje.

Magiellan PW
2 czerwca 2017, 19:23
Fajny ten twój model Nephretesie. Niemniej przychylę się nieco do propozycyj Szamana... Otóż nie dało by się do H3 wprowadzić właśnie tego modelu zjawy? Nie powiem ze wszystkich zjaw, duchów jakie dotąd pojawiły się w serii to właśnie model z H1 zawsze najbardziej mi się podobał i wywoływał w pewnym sensie taki jakby niepokój ;)

Kurek PW
2 czerwca 2017, 19:37
Najważniejsze, żeby było wiadomo, że jest to silniejsza istota od Widma. Łańcuchy, dodatkowe kolory, korona i włosy to ciekawe dodatki, które mogą uczynić Ducha wyglądającym potężniej.

Kuririn PW
4 czerwca 2017, 19:57
Proszę o pomysły ulepszeń tych dwóch zamkowych panów:




Kammer PW
4 czerwca 2017, 20:11
Daj temu drugiemu jakieś dziurki w hełmie, by cokolwiek widział. :P

Tarnoob PW
4 czerwca 2017, 22:29
Kapłani Światła (z MM7 wiadomo, że Erathia, Bracada i AvLee czczą światło) może widzą telepatycznie. o_o

Kuririn PW
4 czerwca 2017, 22:30
Kowal był ślepy, wypalił dziury z drugiej stony :P

Mistrz PW
4 czerwca 2017, 23:19
Górny pan to halabardnik?

Hełm mnich jest spoko, ale może szatę mu dać białą/złotą? Kolory zamku to niebieski, biały i złoty.

Kuririn PW
4 czerwca 2017, 23:22
Kusznik i mnich ;)

Kammer PW
4 czerwca 2017, 23:48
Daj mnichowi świecący buzdygan, o.

Drwal PW
4 czerwca 2017, 23:53
Dla mnie mnich z takim hełmem to kompletnie nieporozumienie. Jednostka ta nie walczy fizycznie, nie ma zbroi, więc powinna być w tym konsekwencja. To trochę tak jakby Smokom dać zbroję. ;P

Kuririn PW
4 czerwca 2017, 23:56
Widziałem smoki ze zbroją, autorstwa Tracy Ivaty. :P

Mistrz PW
5 czerwca 2017, 00:14
Smok ze zbroją to jak miecz z mieczem... Smok nie potrzebuje zbroi. Smok jest zbroją! Pancerną, skrzydlatą śmiercią!

Co do panów powyżej, kusznikowi daj arbalest lub arkebuz, piuropusz na hełmie i sprawa załatwiona. Mnich to trudniejsza sprawa. Zmień mu kolor na złoty i biały, daj aureolę nad głową i powinno być super. Ewentualnie dodaj czapę np. tiarę lub mitrę, niekoniecznie w formie pancernej, choć dla mnie tak jest spoko.

zmudziak22 PW
5 czerwca 2017, 00:18
Pomysł widzę, że zaczerpnięty z Heroes 5, gdzie Kapłan miał taki hełm.

Kapłan według mnie powinien dostać jakaś zbroję lub kolczugę nałożoną na habit?

Hayven PW
5 czerwca 2017, 00:32
Jestem przeciwny hełmowi. Ale za to mogłaby być dodatkowa pelerynka do szaty (wzbogaconej względem Kapłana) i ew. maczuga/buzdygan/cep bojowy (ostatnia opcja to dość częsty element ekwipunku u posługujących się obuchami postaci w MM7, bo cepy są najlepsze :P, z kolei obuchy to charakterystyczna broń kleryków i kapłanów; niestety, są gnolle i skojarzenia mogą być zbyt silne, poza tym pewnie ciężko musi być zrobić do tego dobrą animację :/).

Można też inaczej - niechby walczył wręcz kijem, jak Mnisi z MM7, wtedy bez jakichś udoskonaleń w stroju, wręcz można by spróbować uczynić go prostszym, jednak nie mniej eleganckim (nie wiem, jak miałbyś tego dokonać). Kij byłby zawieszony na plecach, coby nie ograniczać ruchów rąk podczas strzelania ("czarowania").

Jak będzie się nazywał? Mistrz? Opat? Mistyk?

Kurek PW
5 czerwca 2017, 01:10
Opat wygląda super! Dodałbym jakiś dodatkowy wzorek na habicie i gitara gra! Może jeszcze stuła.

Kusznik jest dziwaczny. Czemu jest goły? Bez bluzki, bez butów, bez dodatków. Nie kumam, o co z nim chodzi. Ok kumam, ty chcesz sugestii. Kształt i postura ok, dodałbym zbroję kolczugową z biało-niebieskimi paseczkami, a potem do tego złote elementy na zbroi. Propozycja nazwy z mojej strony to Aralbestier lub Snajper.
strona: 1 - 2 - 3 ... 124 - 125 - 126 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel