Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 119 - 120 - 121 ... 200 - 201 - 202

Fandor PW
21 lutego 2017, 22:34
Andruids, jesteś genialny chociaż tym razem nie ująłeś tego na rysunkach. Generalnie, włosy są ciemniejsze w 1 ulepszeniu (znowu zrobiłbym koncepcję zupełnie odwrotną niż twórcy ale cóż), więc włosy najlogiczniej powinny być czarne. Karnacja bez zmian, a suknia i skrzydła białe, jak najbardziej eleganckie chociaż minimalistyczne. :)

Hayven PW
21 lutego 2017, 23:41
Fandor:
a suknia i skrzydła białe, jak najbardziej eleganckie chociaż minimalistyczne

O, popieram :) Nie musi nawet być tych koronek, które faktycznie byłyby niewidoczne (chociaż miałem tutaj na myśli nie tyle same koronki, co suknię w stylu tych takich długich z koronkami :p), długa, prosta biała suknia, może o tyle bardziej "rozbudowana", że bez tego wcięcia, które pojawia się u Rusałki?

Kuririn PW
22 lutego 2017, 12:19
Trzeba będzie posypać damę brokaciekiem ^^

RavenCrow PW
22 lutego 2017, 12:30
Może korona na główkę? Według mnie jakieś złocenia na tej białej sukni by nie popsuły "kreacji" i nie sprawiałaby ona wrażenia nie wczytanej/zbugowanej tekstury. Ale to tylko moja opinia.

Kuririn PW
27 lutego 2017, 18:26
Taka sytuacja:

1. "A la" odtworzenia championa...

2. "A la" sugestia umarłego jeźdźca.


Na dniach postaram się pokazać właściwe ulepszenia.
Sugestie??

avatar PW
27 lutego 2017, 18:35
W Czempionie coś mi nie pasuje z konikiem. Wygląda trochę jak klacz rolna, którą zakuli w płyty i posadzili jeźdźca. W ulepszonym czempionie zbroja bardziej lśniła, sprawiała wrażenie "droższej" a tu taka już zszarzała jakby. I sama bura maść konia widzi mi się jako uboga wersja tej u ulepszonego czempiona. Może warto by bardziej dumnie podnieść głowę? W każdym razie - powinna bardziej lśnić, nie epatować szarością jakby ze szlamu. To konia z Nekropolii nie ma z kolei żadnych większych zastrzeżeń :)

Drwal PW
27 lutego 2017, 20:24
A ja uważam odwrotnie: Champion zrobił spory postęp, natomiast rycerz jest zbyt "napaćkany". Co do pierwszego, to dalej jest chyba gorszy niż oryginał, ale różnica nie jest duża. Skóra konia mogłaby mieć chyba lepszą teksturę.

U rycerza śmierci koń jest idealny, jeździec ma zbyt dużo elementów - rogi białe, czerwone, kucyk plus te czaszki na tak małym fragmencie. Wygląda strasznie Nephowo. Zrezygnuj z kilku detali.


Hayven PW
27 lutego 2017, 21:59
Nie, nie wygląda Nephowo. Modele Nephretesa były szczegółowe, ale wyraźne, po prostu zbyt szczegółowe jak na H3, tutaj zaś nie widać praktycznie nic. Widzę na forum pewną skłonność do nadużywania tego określenia :P

Fandor PW
28 lutego 2017, 13:05
Zgodzę się z Hayvenem, pojęcie nadużywane. Chociaż w wyższych rozdzielczościach wcale tak źle nie wygląda, ale jednak po kompresji staje się nieczytelny. Koń "śmierci" jest idealny, można go po prostu wziąć, sierść wybielić, a blachy ozłocić i już jest koń dla ulepszonego czempiona. :)

Hayven PW
28 lutego 2017, 16:40
Zgadzam się z przedmówcą, koń jest w porządku :) Co zaś się tyczy jeźdźca, dołączam się do propozycji innych - zmniejszyć ilość elementów przy głowie i będzie cacy. Na pewno zbędne są małe czaszki na ramionach, może po ich usunięciu już będzie dobrze. A jak nie, to te czerwone elementy po bokach hełmu nigdy mi się nie podobały, więc może bez nich będzie akurat? :)

Zachari PW
28 lutego 2017, 17:51
Koń ładny jednak nie różni się (chyba) niczym od oryginału, więc przydało by się dodać mu trochę "majestatu"

Drwal PW
28 lutego 2017, 19:57
Akurat ja wymyśliłem "efekt Nepha" (jako nazwę), więc celowo go nadużywam. :P Niemniej, jak nawet byłoby to nudne, to chociaż wiadomo o co chodzi. ;)

=====

Pojawił się model Lorda Piorunów w naprawdę dużej rozdzielczości.

Dla leniwych:


Nephretes PW
5 marca 2017, 21:17
Hayven:
Nie, nie wygląda Nephowo. Modele Nephretesa były szczegółowe, ale wyraźne, po prostu zbyt szczegółowe jak na H3.
Fandor:
Zgodzę się z Hayvenem, pojęcie nadużywane

Ha! Dzięki chłopcy! Pora skończyć z krzywdzącymi określeniami! :P

A tak na serio, to faktycznie trochę napaćkane i przydałyby się lepsze tekstury.

Drwal PW
16 marca 2017, 21:47
Test Nekropolii pojawił się na Facebooku: https://www.facebook.com/NewUpgradesVCMImod/posts/426997404312514


Szaman PW
17 marca 2017, 00:28
Krypta klątw, nie pasuje do ogółu... a w ulepszonym siedlisku zjaw, spowolnić animacje:)

RavenCrow PW
17 marca 2017, 16:38
Jak na moje to wszystko jest świetnie, tylko czekać na nowego wampira i zmiana tła ducha i koniec prac nad tym zamkiem. Czekam na następne zamki :)

Kuririn PW
17 marca 2017, 20:48
RavenCrow:
tylko czekać na nowego wampira i zmiana tła ducha i koniec prac nad tym zamkiem.
Ooo, jakieś nowe informacje :D

RavenCrow PW
18 marca 2017, 00:31
ha, ha, ha

Kuririn PW
23 kwietnia 2017, 15:29
Poprawki:

Erui PW
23 kwietnia 2017, 21:20
Różowy Licz? W zieleni byłby lepszy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 119 - 120 - 121 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel