Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 200 - 201 - 202

Eggyslav PW
6 czerwca 2013, 00:53

Cytat:
To już brzmi dużo lepiej. Jednak zmieniłbym na Klasztor - Opactwo - Katedra.

A zatem niechaj tak będzie. Ale nie rozumiem, co ci się nie podoba w Kazamatach? Zaprawdę, czy wszystko musi mieć proste, pospolite nazwy? Ja rozumiem że nie każdy kto gra w Heroesy jest elokwentnym erudytą, no, ale bez przesady, to tylko nazwa. Poza tym Kazamaty swoją drogą pasują do klimatu Nighońskich Lochów, nie uważasz Kastore?

Irhak PW
6 czerwca 2013, 09:50
A co z... Kazamatami Władców Smoków? :P Z tym głównie się kojarzą Kazamaty.

Gravius PW
6 czerwca 2013, 11:14
Irhak:
gniazdo wiwern - królewskie gniazdo - gniazdo trucizny
"gniazdo trucizny" jakoś do mnie nie przemawia (niewiele trucizn ma swe gniazda) - co byś powiedział na zatrute gniazdo?

Irhak PW
6 czerwca 2013, 13:45
A wiesz, że o tym myślałem? :P Problem w tym, że wtedy sugeruje to, że jednostki, które tam są są pod permanentnym wpływem trucizny :/ A przynajmniej tak ja to odczuwałem.

Shin0bi PW
6 czerwca 2013, 13:55
Grafiki i statystyki są niewątpliwie ważniejsze, nie widzę sensu w rozpisywaniu się o hipotetycznych nazwach.

Kastore PW
6 czerwca 2013, 16:18
Eggyslav:
Zaprawdę, czy wszystko musi mieć proste, pospolite nazwy?
Tak by było najlepiej.
Gravius:
"gniazdo trucizny" jakoś do mnie nie przemawia (niewiele trucizn ma swe gniazda) - co byś powiedział na zatrute gniazdo?
Yyyy... Może by tak: gniazdo wiwern - legowisko wiwern - królewskie legowisko?

Edit:
Shin0bi:
nie widzę sensu w rozpisywaniu się o hipotetycznych nazwach.
Właśnie Panowie, kończmy tę dyskusję.

Gravius PW
7 czerwca 2013, 16:54
wtedy 3ci poziom wiwerny miałby po prostu 100% zatrucie - reszty statystyk nawet nie trzeba by wtedy zmieniać :P

Kuririn PW
10 czerwca 2013, 16:56
Planuje dodać ul Czarciego Lorda, i nie wiek jakiego "defa" wybrać :P

1.
2.
3.
4. - mojej produkcji,(znany z FU2)
5.

O statystyki i umiejętności byłbym wdzięczny :)

Irhak PW
10 czerwca 2013, 17:38
Co do defa to 1 albo 3 :P Pasują wizualnie idealnie na alternatywę/ulepszenie.

Kastore PW
10 czerwca 2013, 18:02
1. coś się różni od czarciego lorda? Ja bym wybrał 5.

Drwal PW
10 czerwca 2013, 20:39
Cytat:
1. coś się różni od czarciego lorda? Ja bym wybrał 5.

Rożni się jeśli już, to minimalnie:



Czarnobiała wersja dla mnie jak najbardziej odpada. Ostatnia też gdyż znam dobrze ten *.def i ma fatalną animację. Robiony był w pionierskich czasach tworzenia defów i po prostu zaniżał by poziom innych jednostek. 1 i 2 różnią się kolorem od zwykłego ulepszonego czarta i choćby dlatego średnie to ulepszenia. Postawiłbym więc na Biczownika z FU2. Nie jest idealnie, ale def jest naprawdę udany.

Ullialnor PW
10 czerwca 2013, 21:00
Żeby nie raziło w oczy, wybrałabym nr 4, ale w kolorze nr 1, który nie różni się chyba niczym CL z gry.

Kuririn PW
10 czerwca 2013, 21:21
Nr.5 nie ma wszystkich klatek animacji, jak by miał wszystkie animacje, nawet jak by miał 1 klatkę animacji standing, to bym wybrał nr 5. Moja produkcja ma wszystkie klatki które używa oryginał w grze, (ma atak 2hex), był robiony w koszmarnych warunkach (monitor mi się psuł). Ale ujdzie. nr 2 jak by miał coś jak fenix "ogień płonący" to by był idealny. Może ktoś chętny do zrobienia czegoś takiego?

Kastore PW
10 czerwca 2013, 22:16
kuririn:
Ale ujdzie. nr 2 jak by miał coś jak fenix "ogień płonący" to by był idealny. Może ktoś chętny do zrobienia czegoś takiego?
Mogą to być też jakieś ogniste "wybuchy" przy ataku, obronie, czy smuga ognia podczas animacji chodzenia. Taki efekt też byłby dobry.

Kuririn PW
10 czerwca 2013, 22:34
Poszukaj mojego defa na http://www.wogjednostki.dbv.pl zobaczysz co tam jest zrobione. Lepiej jakaś smuga ognia we wszystkich klatkach.

avatar PW
10 czerwca 2013, 23:37
Każdy 'split' z magogiem jest zły (nie mam na myśli grafiki) - to ma być upgrade a nie downgrade.

Pointer PW
8 lipca 2013, 09:51
Zgadzam się z Ullialnor, nr4, ale kolory bardziej stonowane, bo nieco za jaskrawy jest.

Kuririn PW
8 lipca 2013, 14:33
W wolnych chwilach i kiedy mam chęci troszkę :D

Screen:

Zamek:


Nekropolia:


To teraz popiszemy :P( Zapomniałem jak się pisze na klawie... Więc mi to troszkę zejdzie :P

Zamek - nie mam sensownych grafik pod 2 ul 1 i 2 poziomu(o jednostkach mowa). Co do Areny Mistrzów, chciałbym to zaanimować bądź całkiem zmienić (brak pomysłów)

Nekropolia - nie mam grafiki ul Władców Mroku. Pozostałe siedliska są w trakcie dłubania :D

Pomysły i sugestie złe opinie itp... mile widziane :D

Bychu PW
8 lipca 2013, 15:08
Może jako kolejne ulepszenie budynku halabardników powiększyć te dwa posągi które są widoczne na jego froncie. Mogłyby trzymać po jednej skrzyżowanej halabardzie, czy tam czym będą atakować. A ulepszenie siedliska kuszników... Hm... Może balista na górze budynku?

Nerevar PW
8 lipca 2013, 15:19
Co do Areny Mistrzów - może zamiast wstawiać posągi zamienić ten mniejszy namiot na jakąś podwyższoną trybunę dla (co ważniejszych) widzów?
http://i342.photobucket.com/albums/o404/NinjaBeeGames/Building_13.png
http://farm9.staticflickr.com/8080/8335306840_8dd4334e93_o.jpg
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel