Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 118 - 119 - 120 ... 200 - 201 - 202

Drwal PW
19 lutego 2017, 19:14
Zgadzam się, że są to 2 najlepsze jednostki. Mi to jednak nie przeszkadza, wszak Zamek i Forteca są po prostu w dużej mierze w tych kolorach i to pasuje. Problem pojawiłby się, gdyby Kuririn wykorzystał ten kolor np. Lochu czy Nekropolii.

Kammer PW
19 lutego 2017, 19:19
Lajkuję tytana. Taka jakość, że HotA się może schować.

Fandor PW
19 lutego 2017, 19:20
Drwal poczekajmy na kolejne jednostki, wtedy według mnie może się zacząć problem, ponieważ te 2 jednostki kolorystycznie się wyróżniały na tle swoich miast, więc trzeba będzie trochę w innych jednostek odejść od kolorów, żeby nie było tak jednolicie, ale to będziemy dyskutować, jak Kuririn stworzy resztę ekipy Castle i Tower.

Kuririn PW
19 lutego 2017, 20:39
Posterunkowy:
Taka jakość, że HotA się może schować.
Nie przesadzaj...

Mistrz PW
19 lutego 2017, 22:27
Łoj nie przesadza, nie przesadza!

Kastore PW
20 lutego 2017, 16:40
A w rozdzielczości H3 jak to będzie wyglądać? I nadal dobór kolorów mnie nie przekonuje, że jest to ulepszenie.

Kuririn PW
20 lutego 2017, 22:33
Orientuj się Kastore, dajesz sugestie koloru.

Szaman PW
20 lutego 2017, 22:54
Czepiasz się Kastore, przecież w Fortecy dominują dwa kolory Niebieski i Biały.

Ulepszone Chochliki są Niebieskie.
Dżiny są Niebieskie.
W MMVII Tytany mają niebieską zbroję:)

Dobór kolorów jest dobry...

Andruids PW
21 lutego 2017, 01:49
Kuiririn prosił żebym zamieścił swoje kolejne szkice. Na pierwszym jest oryginalny Hobgoblin i jego dodatkowe ulepszenie. Rysując ulepszenie Rusałki, od razu nasunął mi się na myśl jej możliwy schemat kolorystyczny, napaćkałem go więc po zeskanowaniu. Niestety przy skrzydłach wysiadłem, więc Kuiririn sam będzie musiał coś dopasować.





Trochę się pobawiłem i powstały nowe schematy: "wiosenny" i "jesienny":




avatar PW
21 lutego 2017, 08:27
Kuririnowy Tytan jest przekozacki. Kolor pancerza automatycznie skojarzył mi z tuniką Archanioła z ekranu startowego Restoration of Erathia. I o ile Anioły przebywały 'na wysokościach', także ów rzucający błyskawicą Tytan wydaje się brać 'elektryczność' właśnie z powietrza, z owych wysokości. A wiadomo - chmurki, firmament, Olimp i błękitne niebo. Fajny kolor, pozostawione elementy żółci przodownika i posągowość postaci. Lubię!

Co do szkiców Andruidsa: Podoba mi się Hobgoblin z buławą. Co prawda ta broń bardziej pasuje konceptem do Zamku, ale o ile skonstruowanie maczugi z kolcami jest charakterystyczne dla prymitywnych umysłów, to buława już charakterystyczna jest dla bardziej zaawansowanej technicznie sztuki wojennej. Co dobrze mi pasuje dla ulepszenia jednostki, dzięki której jest bardziej 'noble'.

Co do Rusałek się nie wypowiem, gdyż w tym przypadku myśląc o ulepszeniu mam w głowie minimalizm i ulepszoną Rusałkę widziałbym jako białą, zwiewną dziewicę:) Coś w tym stylu:

Kuririn PW
21 lutego 2017, 10:12
@avatar:
@avatar, @avatar, @avatar...

@Andruids:
Piekniście, damy rade :)

Magiellan PW
21 lutego 2017, 12:21
Faktycznie, model nowego tytana wygląda wręcz przekozacko. Mi akurat kolory nie przeszkadzają a wręcz się podobają, ale mam inne ale... Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ta nowa jednostka jakoś nie pasuje na ulepszenie tytana... Osobiście wygląda mi bardziej na jakąś nową jednostkę czy coś takiego.

J. M. Sower PW
21 lutego 2017, 13:26
Podoba mi się koncept ulepszenia goblina. Zamierzam odtworzyć go z H3 na rzecz mojego moda do M&M7, więc można by tu sobie nawzajem pomóc. Jednak raczej nie prędko powstanie model i będzie robiony pod M&M, więc po przeskalowaniu do skali H3 może się różnić od oryginału. Poza tym Kuririn pewnie nie będzie czekał. :P

Fandor PW
21 lutego 2017, 14:17
Bardzo ładne prace Andruidsie, o ile Goblin jest super, wręcz idealny na swoje miejsce, o tyle rusałka w ogóle mi nie odpowiada, idąc logiką niektórych RPG, fajnie by było, gdyby kolejne wersje rusałki miały na sobie coraz mniej ubrań zamiast coraz więcej, ale tutaj niestety już ulepszenie daje suknie, więc trzeba się dostosować.
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/37490769984480917/320C048405F7ED0102D1605B963A990FD020078A/?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg&output-quality=95&fit=inside%7C1024:*
http://www.gry-online.pl/galeria/galeria_320/81863890.jpg
Może jakoś połączyć suknie ulepszenia z tym pancerzem? Oczywiście ten naramiennik znacznie mniejszy, może dwa, ale takie bardziej delikatne.

Hayven PW
21 lutego 2017, 14:47
Skoro, jak już wspomniałeś, tutaj ulepszenie dodało Rusałce ubranka, dobrym pomysłem byłoby ich wzbogacenie przy następnym ulepszeniu (jak u Andruidsa, chociaż te kolory niekoniecznie mi się podobają - chyba że będą się dobrze łączyć z kolorystyką pozostałych jednostek Wrót Żywiołów) - może jakieś koronki albo bufiaste rękawy?

Zbroja, a nawet pseudozbroja, jakoś do Rusałek nie pasuje :/

Andruids PW
21 lutego 2017, 14:58
Można by dodać koronki, ale raczej nie byłoby ich widać w grze. Ja wpadłem na gorset i suknię, które przypominają tulipan. Rękawy miały być doczepione do ozdób przypominających anielskie skrzydełka, albo płatki kwiatów, ale ostatecznie zdecydowałem się na odczepione. Moim zdaniem obnażone ramiona prezentują się lepiej.

Fandor PW
21 lutego 2017, 14:59
Według mnie jakaś lekka zbroja może być, ale faktycznie lepszej od tej bym nie wymyślił chociaż też idealna nie jest. Strój opracowany przez Andruidsa jednak w ogóle mi nie pasuje do Rusałki z Heroesów, wygląda tutaj jak taka już przestarzała rusałka.

Andruids PW
21 lutego 2017, 15:06
To pewnie przez make-up. Cóż, taką akurat miałem wizję, w czerni i bieli wyglądało to jakoś lepiej. Ostatecznie Kuiririn zdecyduje o tym czy go zostawić i czy nie dodać jakichś dodatków. Nie obrażę się za żadne odstępstwa, jeśli tylko model będzie ładnie wyglądać. Elementy zbroi jednak odradzam.

Hayven PW
21 lutego 2017, 15:50
Tak, ten makijaż w Twoich rusałkach najbardziej przeszkadza, bez niego byłoby już bardzo dobrze :)

Co natomiast tyczy się kwiecistej sukni - idealnie pasowałaby do pierwszego ulepszenia. Jednak takowe już w grze jest i narzuca pewien kierunek rozwoju:

Kwiatowa wróżka -> wróżka z klasą -> znowu kwiatowa wróżka?

Ale gdyby się tak przyjrzeć... Może to będzie dobrze wyglądało? :)

Andruids PW
21 lutego 2017, 15:54
Hayven:
Tak, ten makijaż w Twoich rusałkach najbardziej przeszkadza
Bo nie umiem rysować : p
Sądzę, że na modelu urodziwej panny jakim dysponuje Kuiririn będzie prezentować się dużo ładniej. Np:

strona: 1 - 2 - 3 ... 118 - 119 - 120 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel