Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118 ... 200 - 201 - 202

Mistrz PW
4 lutego 2017, 23:17
Animacja jest płynna i wygląda naturalnie. Nad mieczem trzeba popracować, ale ogólnie dobra robota.

Drwal PW
5 lutego 2017, 12:11
Prezentacja elfa arystokraty pojawiła się na FB Kuririna.

Kammer PW
5 lutego 2017, 12:20
Co do animacji - mam wrażenie, że on jakoś tak pod koniec ruchu zbyt gwałtownie do siebie miecz przyciąga. Jakby... wykonywał gwałtowny ruch nadgarstkiem chcąc się uderzyć płazem w napierśnik.

J. M. Sower PW
5 lutego 2017, 12:36
Trochę zbyt gęsto tego "prądu", ;P poza tym, w oryginale miecz nie emanuje błyskawicami cały czas. Pojawiają się tylko okazjonalnie.

Warmonger PW
5 lutego 2017, 13:00
Sower ma rację. Wystarczyłby przeskok iskierki raz na jakiś czas. Teraz broń wygląda jak zimne ognie.

Magiellan PW
5 lutego 2017, 19:51
Jednostka jak zwykle bardzo fajna. Choć szczerze mówiąc to średnio pasuje na ulepszenie tytana... Ewentualnie jakieś alternatywne, lub jednostka neutralna...

A tak na marginesie to mam pytanie: Tak właściwie to jak dodać do gry nowe jednostki które tu prezentujecie lub te z banku stworów? Same będą dodawane w kolejnych częściach czy to trzeba jakoś samemu?

Fandor PW
5 lutego 2017, 20:34
To o czym pisałem dwie strony temu to faktycznie było tylko wrażenie spowodowane zwiększeniem pancerza. Faktycznie najbardziej co mi nie pasuje to kolorystyka, zbytnie podobieństwo koloru i zbroi między tytanem i archaniołem plus fakt, że w kwestii koloru jest to pewna degradacja, może by dać kolor platyny? Można się czasem spotkać, że jeżeli coś już jest złote, to lepsze jest tylko platynowe chociaż faktycznie nie wiem, czy tutaj się by to przyjęło.
Te 3 "różki" z hełmu tytana są według mnie zbędne ulepszeniu, po prostu hełm jest inny, on już był według mnie zbyt szczegółowy, a teraz jest moim zdaniem troszeczkę zbyt naciapane.

Aayren PW
6 lutego 2017, 19:20
@Kuririn, a może taka rekoloryzacja, by zmienić mu trochę kolor skóry? Skoro to konstrukt, to może ten z lepszego materiału wykonany. Np zbroja dalej złota, a skóra jakaś diamentowa/platynowa/granitowa? Jak Ci się to widzi? Poza tym, model klasa :) (chociaż zawsze faworyzował będę tytana z H4:p )

Fandor PW
6 lutego 2017, 20:19
W H5 Tytan był konstruktem ale czy w starym uniwersum był to nie wiem, z resztą tej "skóry" w tytanie jest tak mało pod zbroją, że nie będzie to zbyt widoczne.

Kastore PW
6 lutego 2017, 21:29
Fandor:
W H5 Tytan był konstruktem ale czy w starym uniwersum był to nie wiem
Przecież rozpadały się na kawałki po ich zabiciu. :P

Kuririn PW
9 lutego 2017, 19:16

Proszę o sugestie ulepszenia tego pana. :D

Kammer PW
9 lutego 2017, 19:20
Dłuższe ostrze, może czymś splamione i husarskie skrzydła z czarnych piór?

Hiro PW
9 lutego 2017, 19:23
Wow! Wygląda już prawie zupełnie jak model od NWC. Robisz postępy cały czas. :)

Kuririn PW
9 lutego 2017, 19:35
Kammer:
husarskie skrzydła z czarnych piór
Nie chciałbyś widzieć renderu w rozdziałce H3 z takim czymś :P

Hiro:
Wow! Wygląda już prawie zupełnie jak model od NWC. Robisz postępy cały czas. :)
Proszę o sugestie...

Mistrz PW
9 lutego 2017, 19:40
Myślałem ostatnio nad tą jednostką:D

Powinien mieć odsłoniętą czaszkę, otoczoną piuropuszem czerwonych płomieni.

Edit

Koniczek mogłby mieć trzeci róg. Na głowie rycerza trochę za dużo się dzieje. Niema spójności między hełmami Black Knighta i Dread Knighta, więc masz wolną rękę ( chociaż oczywiście najbardziej postuluję za swoim pomysłem;) )

Zachari PW
9 lutego 2017, 19:44
Niech koński ogon zapłonie!

Kuririn PW
9 lutego 2017, 19:48
Dodam również, że inspiracja jeźdźca była zaczerpnięta z M&M VI

Mistrz PW
9 lutego 2017, 19:58
Kuri, ja bardzo szanuję to że wskrzeszasz projekty i w ogóle sądzę że robisz kawał dobrej roboty. Jednak ten hełm nie wygląda dobrze :/ Za dużo tych elementów i czerwone rogi mnie nie przekonują.

Podoba mi się pomysł Kammera ze skrzydłami husarza.

Kuririn PW
9 lutego 2017, 20:00
Mistrz:
Podoba mi się pomysł Kammera ze skrzydłami husarza.
Myślisz ze nie próbowałem? Wyglada jak dupa za krzaka. :D
Co do kolorów, popracuje nad tym, bo tak w oryginale widnieje złoty, i do tego trzeba wrócić.:D

Dydzio PW
9 lutego 2017, 20:38
Moje opinie zbiorcze:

Nie podobają mi się czerwone rogi u rycerzyka, to nie inferno. Reszta modelu bardzo dobra.

Tytan ma trochę zbyt ciemną skórę względem oryginału, przynajmniej taka się wydaje jeśli to bardziej kwestia oświetlenia. Dodatkowo przy obecnym kształcie twarzy wygląda jakby miał przerośnięty nochal, i do tego te czarne oczy... Pierwsze skojarzenie Końcówka miecza moim zdaniem lepsza byłaby chyba bez rozwidleń i zaokrągleń, a bardziej jak typowy piorun (zygzak).

Jaszczuroczłek całkiem dobry, choć trochę inne kolory, umięśnienie itp

Dodam też, że nie jestem estetą i np. poprawek szczegółów budynków w miastach od HotA Crew nie jestem w stanie dostrzec bez mikroskopu. Wymieniam tylko to, co rzuca mi się w oczy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel