Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 115 - 116 - 117 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
4 lutego 2017, 11:20
Mistrz:
Ewentualnie można by pomyśleć, czy w drugą łapę nie dać mu pioruna. Nazwa tego jegomościa to?

Też tak myślałem i zrobiłem, fajniej wyglądał tylko jest jedno ale... muszę 3mać się ścisłe oryginałów. Po za tym, gnol i champion to wyjątki które 3mają białą broń w lewej łapie.
Co do Nazw wspominałem to kilka razy, później się tym zajmę, jak skończę z grafikami. To będzie ho ho, albo i jeszcze dłużej :P

Mistrz PW
4 lutego 2017, 11:37
Rozumiem, ale będę polemizował. Po pierwsze to upgrade, więc siłą rzeczy może mieć więcej niż poprzedni. Po drugie, to on już ten piorun ma w lewej łapie, bo nim rzuca. Teraz był by tylko na stałe widoczny. Po trzecie, są wyjątki jak np. Roznójnik, które mają broń w obu dłoniach. Decyzja jak zawsze należy do ciebie, ale sądzę że pomysł się obroni, szczególnie gdy tak dobrze wygląda.

Kuririn PW
4 lutego 2017, 11:41
Odsyłam do anatomii jednostek h3.

Alistair PW
4 lutego 2017, 15:34
Sam model jest genialny. Przyczepiłbym się tylko trochę do jego twarzy, wygląda jakby miał maskę. Chyba, że o to chodziło.

Kastore PW
4 lutego 2017, 15:45
Oryginał miał bardziej wysuniętą twarz. Poza tym wygląda jak downgrade.

Mistrz PW
4 lutego 2017, 16:54
Twarz jest zakryta bo hełm ma pełniejszy.

@Kastorze nie wiem w jaki sposób ty tu widzisz downgrade.

Mistrz PW
4 lutego 2017, 18:11
To może, zamiast maksimum bezczelności, włóż tyle samo meritum? Nie zaszkodzi, a może przyniesie efekt?

Kastore PW
4 lutego 2017, 18:16
---wymrożone---
Kolory wydają się dużo mniej majestatyczne, niż u zwykłego Tytana. -_-

Mistrz PW
4 lutego 2017, 18:24
Wybacz, ale nie będę się bawił w jasnowidzenie. Nie wiem jak reszta, ale ja nie zawsze wiem o co ci chodzi. Szczególnie gdy komantarze są lakoniczne np. "Wygląda jak downgrade". Powiedz jak z tego wywnioskować że kolor ci się niepodoba?

Kastore PW
4 lutego 2017, 18:36
Mistrz:
Nie wiem jak reszta, ale ja nie zawsze wiem o co ci chodzi.
Szkoda.
Mistrz:
Powiedz jak z tego wywnioskować że kolor ci się niepodoba?
Nie z "Wygląda jak downgrade", a z "Kolorowo". Nie odwracaj kota ogonem.

Mistrz PW
4 lutego 2017, 19:02
"Kolorowo" to odpowiedź, nie wypowiedź. Wypowiedź brzmiała "To nie wyglada jak upgrade". Proszę, nie zmieniaj ciągu przyczynowo-skutkowego.

Kuririn PW
4 lutego 2017, 20:52
Próby - Moving:

Drwal PW
4 lutego 2017, 20:54
Matko Boska, co to jest za niebieska poświata wokół miecza? :D

Kuririn PW
4 lutego 2017, 20:57
Niestety, nie wiem jak zrobić błyskawice. W defie to wygląda bardziej elegancko.

----
Próby:

Drwal PW
4 lutego 2017, 22:11
Sorka, ale ten miecz wygląda jeszcze gorzej. Zrezygnuj z poświaty jeżeli ma to iść w tym kierunku.

Kammer PW
4 lutego 2017, 22:14
Mam wrażenie, że już gdzieś widziałem taki miecz... A, tak, w DS-ach! :D

Drwal ma rację... chyba jednak lepiej będzie bez niego.

Kuririn PW
4 lutego 2017, 22:16
Jestem uparty!

Drwal PW
4 lutego 2017, 22:26
A czemu w pewnym ułamku sekundy przy ciele znika ta poświata? Aha i nie jest lepiej. Wygląda to jak zrobione w paicie. ;P

Kammer PW
4 lutego 2017, 23:00
Tak ogólnie - on mi bardzo przypomina Trojan z Settlers IV.
Ale może... w tym jest metoda? Może zamień mu miecz na włócznię i daj tarczę jak u Achillesa?

Kuririn PW
4 lutego 2017, 23:07
A co z animacją? Zmiana przezbrojenia zmieni trochę animacje...
strona: 1 - 2 - 3 ... 115 - 116 - 117 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel