Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 ... 200 - 201 - 202

Drwal PW
28 stycznia 2017, 15:33
Nie wiem czy nie będzie zbyt szczegółowy. Pachnie mi tu trochę Nephem. "Pokaż mi tekstury, a powiem Ci jak dobry jest model".

Kuririn PW
29 stycznia 2017, 16:01
Próby:

Warmonger PW
29 stycznia 2017, 16:26
Boski. Jeśli jednak to ma być ulepszenie Reptilliona, to trzeba go znacznie odchudzić.

Mistrz PW
29 stycznia 2017, 16:26
O proszę. A myślałem że już nic dobrego mnie tej niedzieli nie czeka! Dodaj mu tylko kubraczek, jaki nosi ulepszony lizardmen.

Kuririn PW
29 stycznia 2017, 16:37
Myślałem nad zbroją skórzaną. :D

No i ze zbroją:

Drwal PW
29 stycznia 2017, 20:12
Tego się obawiałem. Mnóstwo pierdół, szczególików, ozdóbek i cholera wie co jeszcze. Neph, to Ty?

A i ogólnie tekstury średnio się razem komponują. Nie taki kolor skóry ma chyba oryginał.

Kuririn PW
29 stycznia 2017, 20:16
Już ślepnę, co Ty myślisz. :P

Mistrz PW
29 stycznia 2017, 20:52
Zbroja nadaje mu charakteru, to napewno. Myślę że łuk powinien być ciemniejszy i bez czaszki. Kolczyk też chyba powinien zniknąć, bo w rozmiarze H3 wygląda jak plamka. Co to z kula miedzy nogami?

Szaman PW
29 stycznia 2017, 20:56
Drwal:
Tego się obawiałem. Mnóstwo pierdół...

Nie narzekaj, kiedy ja się przyczepiłem do aurory upadłego anioła, to chcieliście mi oczy wydrapać za tą zniewagę... Pomimo dużo pierdółek, to wszystko ładnie wygląda w zmniejszeniu, wręcz mogę powiedzieć, że idealne co do tej pory Kurinin nam sprezentował i nic bym nie zmieniał:

Lord Hawk PW
29 stycznia 2017, 21:58
Bardzo ładna jednostka ale ma kilka wad jak na 2 ulepszenie, szczególnie w mniejszym rozmiarze, propozycje na poprawę, by się wszystko tak nie zlewało:

- odchodzić i/lub przede wszystkim wydłużyć ręce, zwłaszcza w przedziale łokieć - dłoń.
- podwyższyć pozycje głowy [oryginał i ulepszenie mają wyżej umiejscowioną ale skierowaną bardziej w kierunku ziemi, widać także sporo szyi].
- strzały skierować bardziej na ukos [prawie prostopadle do ramienia, jak w oryginale].
- uszy [?] skierować w stronę dołu i nieco wydłużyć "środek" [to zielone], może nawet zakrywać częściowo strzały [ulepszony prawie całkowicie je zasłania], bo ma je znacznie dłuższe, więc kolejne ulepszenie nie powinno się cofać z tym.
- pancerz na udzie powinien mieć ten sam kolor co reszta zbroi, a na zdjęciu ten fragment wygląda jak wyblakły [co ciekawe na zdjęciu bez zbroi ma poprawny kolor].
- naramiennikom zmienić kolor także na kolor zbroi, obecnie zlewają się z strzałami i "uchem", a jeśli zamysł był taki żeby było urozmaicenie kolorystyczne to lepiej dać w tym kolorze bransoleta [chodzi o tą cześć na ręce, ale zapomniałem nazwy].
- zmienić kolor łuku na ciemniejszy i usunąć czaszkę lub jeśli musi być zmienić jej kąt bardziej na wprost.
- koniecznie zmienić kolor hełmu na brązowy taki jak zbroja [czyli też skórzany, w końcu są prymitywni]/zielony [taki sam jak na nogach i rękach, ładny kontrast do brązowego pancerza]/jakiś odcień żółtego/ewentualnie srebrny ze zdjęcia bez zbroi, byle tylko nie biały jak teraz, bo wygląda na zmniejszeniu jakby nie miał oczu [ale skoro ma białe z nimi nic nie można zrobić] lub jakby był w czaszce innego gada która zresztą też nie ma oczu.

Mistrz PW
29 stycznia 2017, 22:17
On MA na głowie czaszkę innego stwora.

Kuririn PW
29 stycznia 2017, 22:28
Mistrz:
On MA na głowie czaszkę innego stwora.
Węża.

Warmonger PW
30 stycznia 2017, 08:50
Sugeruję inny kolor oczy odróżniający się od czaszki - na małym modelu nie widać, co to właściwie jest.

J. M. Sower PW
30 stycznia 2017, 11:43
Kolorystycznie trochę to ostaje od oryginału. Poza tym przydałyby się lepsze tekstury na skórę, chociaż w skali H3 i tak wszystko się zaciera. Czy głowa jest jakoś przyzwoicie wymodelowana? Jeśli tak, to pokaż bez założonej czaszki. Sądzę też, że przydałoby się wymodelować zbroję tak aby nie było widać wyraźnie mięśni, tak jak w oryginale.



Ps. Spojrzałem na oryginał w skali H3 i mocno rzuciło mi się w oczy, że głowa jest zbyt blisko tłowia, i te pseudo skrzydła przy głowie powinny być skierowane w dół. Poza tym, całe ciało przydałoby się odchudzić.

Kuririn PW
30 stycznia 2017, 11:58

J. M. Sower PW
30 stycznia 2017, 12:07
Zdecydowanie trzeba go odchudzić. No i spróbuj umieścić głowę na trochę dłuższej szyji. ;P Głowę przydałoby się poprawić, jednak niekoniecznie, jeśli przykryje ją chełm.

Kuririn PW
30 stycznia 2017, 12:12
Ustawiałem wg. klatki "Standing" I powiem że ciężko...

Zachari PW
30 stycznia 2017, 16:26
Szczerze to bez tych wszystkich "bajerów" bardziej przypomina (posturą) chochlika niż Jaszczuroczłeka.

Ursus PW
30 stycznia 2017, 16:33
Uważam, że wersja z czaszkowym hełmem lepsza. Co do koloru nie mam zastrzeżeń, kojarzy mi się z żywiołakiem wody, gdzie też przy ulepszeniu odcień błękitu stawał się ciemniejszy. Ogólnie to śliczny jaszczur, a ten jego łuk chyba już gdzieś widziałem ;).

Fandor PW
30 stycznia 2017, 19:10
Czy ja wiem czy to źle, bardziej masista postura pokazuje, że jest to ulepszenie, więc wcale tak bardzo nie przeszkadza.
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel