Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 99 - 100 - 101 ... 200 - 201 - 202

Warmonger PW
19 czerwca 2016, 20:56
Moim zdaniem grafika z WoGa jest już bardzo dobra - wystarczy zamiast kolorowanki zastąpić ją porządnym renderem. Kolorowane palety jednak są marnej jakości.


Kastore PW
19 czerwca 2016, 20:59
Kuri, może spróbuj zrobić trochę wydatniejsze naramienniki, tzn. delikatnie zwiększyć nad barkami tę część ubrania, która łaczy się z kapturem, bo teraz za mało różni się od oryginalnego ulepszenia i nie wygląda na silniejszego.

Kuririn PW
19 czerwca 2016, 21:12
voncur:
Choć faktem jest, że z brązowego na niebieski -> czerwony było super
Ofc w WoG-u.
Czemu coś w tym guście nie pomyśleć?
Ponieważ chce zachować paletę barw, aby jednostki z Castle miały spójna barwę, na portretach i w czasie walki. :]

Warmonger:
Moim zdaniem grafika z WoGa jest już bardzo dobra - wystarczy zamiast kolorowanki zastąpić ją porządnym renderem.
Do tego zmierzam, aby było coś dobrego, a nie kolorowanka z WoGa. Kolor oryginalnego ubioru, jest bardzo ważnym elementem 2 ulepszenia.

Kastore:
Kuri, może spróbuj zrobić trochę wydatniejsze naramienniki, tzn. delikatnie zwiększyć nad barkami tę część ubrania, która łaczy się z kapturem, bo teraz za mało różni się od oryginalnego ulepszenia i nie wygląda na silniejszego.
Obiecuje, pomyślę. :P

Kammer PW
19 czerwca 2016, 21:18
A jakby tak podejść do tego z innej strony?
Dać mu do łapki kadzielnicę, z której brałby dym, formował z niego pocisk i tym strzelał? A podczas ruchu dym powoli wypływałby z kadzielnicy.
A w animacji nudy - biskup zaciąga się dymkiem i puszcza kółko. :P

Kastore PW
19 czerwca 2016, 21:28
Kammer:
A jakby tak podejść do tego z innej strony?
SPÓJNOŚĆ!!!111, goddammit.

avatar PW
19 czerwca 2016, 21:33
Skoro Kuririn chce się trzymać kierunku ulepszeń - to zmiana koloru jest jak najbardziej wskazana, gdyż w H3 to właśnie brąz przechodzący w niebieski był głównym odnośnikiem ulepszenia. Tak więc logicznym krokiem na przód byłaby zmiana koloru chociażby kaptura. I zrezygnowałbym ze zbroi, napierśników i naramienników. Tej jednostce nie potrzeba militaryzacja. Skupiłbym się na upgradzie strzału - nie wiem, znak krzyża przed jego oddaniem, jakaś bańka energetyczna w dłoniach, bądź zmiana koloru niewidocznej twarzy pod kapturem. Ale 'wojskowym' ozdobnikom mówię nie!

Kastore PW
19 czerwca 2016, 21:39
avatar:
Skupiłbym się na upgradzie strzału - nie wiem, znak krzyża przed jego oddaniem
Może energetyczne menory? :P
KammerKammerNiech przywołuje macki Latającego Potwora Spaghetti.

Fandor PW
19 czerwca 2016, 21:58
Jedyne sensowne kolory ulepszenia to jakieś srebro albo złoto i wciąż byłoby to na siłę, według mnie ulepszenie powinno zostać niebieskie i kropka. Ciężko się nie zgodzić, że kapłani w MM nie byli zbyt bojowi, raczej jednostka magiczna, ale jakoś go jednak ulepszyć trzeba.
1.Dodajemy kapłanowi napierśnik i naramienniki, można też dać te srebrne dodatki, nie jestem fanem kapłanów bojowych, ale w twoim wykonaniu na tę chwilę bardzo mi się podoba.
2.Całkowita zmiana szaty, można zamiast kaptura dać jakąś śmieszną czapkę, którejkolwiek z religii, ale nie wiem, czy pasuje to do koncepcji ulepszeń.

Kuririn PW
19 czerwca 2016, 22:51
Takie tam nudy.


Edit: Drwalu, ale wymyśliłeś. :P
DrwalDrwalPrzy okazji zapraszam do lajkowania na Facebooku.

Drwal PW
19 czerwca 2016, 23:00
Tak, podoba mi się. Świetna grafika promocyjna, Bychu pokaż to na FB AC. :P

Nitj'sefni PW
20 czerwca 2016, 07:24
Miecz tego anioła przypomina miecz landsknechtowski. To była twoja inspiracja, czy miecz zaprojektowałeś intuicyjnie?

J. M. Sower PW
20 czerwca 2016, 07:40
Jak dla mnie, to poza Serafinem jednostki są do poprawy, jednak już teraz prezentuje się to całkiem zacnie. ;)

Kosmos10 PW
20 czerwca 2016, 07:56
Można by rozważyć dodanie kapłanowi jakiś złotych motywów na dolnej części szaty i na rękawach. Zwłaszcza, że pozostałe jednostki mają złote elementy, a i ulepszenie byłoby bardziej widoczne dzięki temu.

Aayren PW
20 czerwca 2016, 08:50
Lvl 7 i 4 arcydzieło, cud i miód, co do 5lvl zgadzam się w pełni z Kosmos10 - jakieś wzorki na rękawach i złote motywy powinny dobrze tu pasować. Co do 6lvl... Nie podoba mi się... Wygląda gorzej od czempiona i tyle.

Nicolai PW
20 czerwca 2016, 17:03
Nadal uważam, że Zelota+ jest zbyt podobny do Zeloty, zresztą Czempion+ też... Przydałyby się nowe kolorki. Dajmy konnemu złotą zbroję.

Fandor PW
20 czerwca 2016, 17:21
Według mnie, czempion wciąż do poprawy, i jak będzie idealny można się zastanawiać nad ulepszeniem. Nad poziomami 4 i 7 nie ma potrzeby dalszych prac. Co do lvl 5, napisałem przed postem Kuririna swoje zdanie o ulepszeniu i nie ma potrzeby powtarzać, w tym wypadku złote jest w ulepszeniu i drugie ulepszenie srebrne fajnie się prezentuje.

avatar PW
20 czerwca 2016, 17:57
Tymczasem w Heroes 2.... :P

btw: Kuririn chciał fanpage'a - Kuririn ma:)
https://www.facebook.com/NewUpgradesVCMImod/

Drwal PW
21 czerwca 2016, 13:37
Fajnie, że sporo informacji po angielsku, aczkolwiek pisałbym też po polsku. :) Ponadto naprawdę ten mod nazywa się New Upgrades? To bez sensu, jest już taki mod i lepiej nazwać inaczej - choćby po to by się nie myliło fanom. Dodatkowe Ulepszenia brzmią spoko i podobnie nazwałbym w języku angielskim. :P

zmudziak22 PW
21 czerwca 2016, 22:20
Może Additional Unit Upgrade mod tak jak nazywa się skrypt do WOG?

Edit: Dodałbym trochę opancerzenia dla duchownego. Ewentualnie może ściągij mu kaptur i niech ma hełm jak klerycy na Ashanie?

Kuririn PW
21 czerwca 2016, 22:29
zmudziak:
Ewentualnie może ściągij mu kaptur i niech ma hełm jak klerycy na Ashanie?
Nawet nie chciałbyś wiedzieć, jak to wygląda w kakakakasku, w tej rozdzielczości.

Edit: 2000 post w tym temacie. :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 99 - 100 - 101 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel