Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Niechochliwe zwycięstwo
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Wikist PW
27 grudnia 2012, 18:47
Nie udało mi się zdobyć osiągnięcia podczas kampanii Świątyni, dotyczącego Królowej Roju, które nakazuje zabić ją zanim jej chochliki nas zaatakują. To pomyślałem sobie, że zrobię to w misji VARN, gdyż tam jest. Jednak ona cały czas strzela tymi chochlikami i jeszcze mało tego ma pierwszy ruch! Wiem, że jednostki Świątyni mają znacznie większą inicjatywę od innych to czy muszę znowu przechodzić misję 4 Świątyni żeby otrzymać to osiągnięcie? Akurat przez pomyłkę skasowały mi się wszystkie savy, więc wolałbym usłyszeć jednak jakąś dobrą radę odnośnie rozwalenia jej Przystanią w tej misji VARN. Czemu ona cały czas nimi strzela, da się to zrobić? Myślałem, że już będzie łatwo z osiągnięciami z bossami i że tylko z Czerwiem trzeba się natrudzić ;p. Więc jeśli ktoś ma pomysł, proszę o wsparcie.

Alamar PW
27 grudnia 2012, 19:56
Dwie wersje:

1. Zwyczajna - załóż wszelkie artefakty zwiększające inicjatywę i rzuć Masowe przyspieszenie, a następnie wszelkimi jednostkami atakuj ją wręcz, by nie mogła strzelać.

2. Łatwa - jak wyżej, tyle że uzbieraj wpierw armię, która jednym strzałem ją zabije. Czyli w praktyce zabij jak najszybciej demony (w przypadku kampanii Iriny), zdobądź wszelkie dostępne miasta i rozbuduj je maksymalnie. Co tydzień wprawdzie będziesz musiał bronić się przed zjawiającym się z portalu bohaterem wroga, ale to powinna być błahostka.

3. W przypadku mapy VARN podobna taktyka - zdobyć bądź kupić wszelkie artefakty zwiększające inicjatywę, podbić zamki wroga prócz ostatniego i szachować go drugim bohaterem. Gdy uzbierasz porządną armię, wtedy możesz się wybrać na Wyspy Ognia.
temat: Niechochliwe zwycięstwo

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel