Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 15 - 16 - 17

Nerevar PW
14 stycznia 2013, 22:56
Nawet przy takich założeniach to jest praktycznie nierealne. Chyba, że wezmą WSZYSTKIE zasoby z HVI i tylko dodadzą to, czego brakuje do kompletu. Ale wtedy ludzie ich zeżrą za wydawanie gry opartej w lwiej części na tym, co już było...

Acid Dragon PW
14 stycznia 2013, 23:22
Cytat:
Nie może być za 2,3 lata i za 150 zł jak będzie to wszystko i mapy to nic wiecej nie trzeba. Po prostu czekam na następcę H3

To WCIĄŻ bardzo optymistyczne ;). Heroes VII ma szansę wyjść najwcześniej za 6 lat, gdyż tyle właśnie trwało tworzenie Heroes VI i kosztować będzie z dużym prawdopodobieństwem więcej niż 150 zł. Jeśli ma zawierać więcej niż 6 frakcji, to podejrzewałbym min. 200 zł.

Dark Dragon PW
14 stycznia 2013, 23:30
Jeśli H7 miałoby zawierać tak wiele elementów i minimum błędów (lub wcale) to spokojnie jestem w stanie wyłożyć taką kwotę.

Odbiegamy trochę od tematu, gdybanie o H7 jest chyba w innym temacie :P.

AmiDaDeer PW
14 stycznia 2013, 23:38
Kij tam, a nie więcej. Keep it simple.

A gdzie jest temat o H7?

Bosper PW
15 stycznia 2013, 00:17
Jak dla mnie mnie może być 200 zł, nie ma problemu, chociaż Heroes 5 kosztowało 100 zł i na wejściu miało 6 frakcji a po dwóch dodatkach po 50 zł miało 8. Zatem jestem gotowy dać 200 bezproblemu.

Acid Dragon PW
15 stycznia 2013, 00:47
To było 6 lat temu.

Teraz mamy 5 frakcji za 120 zł i dodatek za 70, więc analogicznie za kolejne 6 lat możemy się spodziewać gry z 4 frakcjami za 150 zł i dodatkiem za 100 ;). A za kolejnych 18 lat wyjdzie HoMM z tylko 1 frakcją, za 300zł i dodatkiem za 180zł ;P.

@Dark Dragon - nie, za 6 lat wyjdzie gra z taką samą ilością błędów. Aby była bez błędów trzeba by poczekać pewnie z 8 lat.

Alamar PW
15 stycznia 2013, 09:05
Cytat:
za kolejne 6 lat możemy się spodziewać gry z 4 frakcjami za 150 zł
Za 6 lat? Przecież to co opisałeś, już się wydarzyło w 1995 r., gdy sprzedawano w Polsce HoMM 1. :P

Bosper PW
15 stycznia 2013, 13:04
Tak, za 6 lat dostaniemy herosów z grafika z fpp i z demonami i ludźmi tylko. Do tego 1 kampanie 2 mapy na singla 1 na multi za 250 zł a w dodatku będzie 1 mapa z mała fabuła

AmiDaDeer PW
16 stycznia 2013, 00:10
No cóż, w pierwszym Warcrafcie to przeszło. :D

Alamar PW
23 stycznia 2013, 22:22
Szkic koncepcyjny Rakszasy, którą Eugene Xaar typuje na jednostkę neutralną w Shades of Darkness.

O ile Akademia ostatecznie została wycięta z H6 (brak kasy na nią), o tyle widzieliśmy już rzuty tej jednostki pod render, co by oznaczało, iż mogła zostać stworzona, nim nożyczki zaczęły działać nad frakcją magów.

Jako że Ubi po prostu kocha iść po jak najmniejszej linii oporu (czytaj: minimum kosztów), to wykorzystanie już stworzonej jednostki byłoby im na rękę... podobnie jak ma się to z tymi trzema broniami dynastycznymi.

Cóż, pozostaje tylko czekać i samemu się przekonać.

Belegor PW
23 stycznia 2013, 23:19
Brzmi to nader ciekawie, ale co do tego mam wątpliwości- nie żebym się cieszył z tego, ale chyba nigdzie nie pisali o neutralnych istotach. Może było coś w wywiadzie z HC, ale to też kosztuje. W takim razie jedynie jelenie i parę jednostek akademii by było.

Alamar PW
24 stycznia 2013, 09:14
O wilkach w H6 też nie pisali, a je wstawiono w ostatniej chwili. Poza tym:

Elvin:
I have seen one neutral so far, will be disappointed if it's the only one.

Dark Dragon PW
24 stycznia 2013, 16:45
Jednostka na szkicu wygląda pięknie... aż szkoda się robi, że nie będziemy mieli tej frakcji w H6 :(. Za to dostaniemy obrzydliwie fioletowy Loch...

Irhak PW
24 stycznia 2013, 16:51
Pociesz się, że chociaż ty się pojawisz w grze ;)

Dark Dragon PW
24 stycznia 2013, 16:59
Dzięki Irh xD. Już mi gratulowano :P.

Na innym forum proponują jednostkę "MECHANICAL DRAGON / SYLVERITE AVATAR"


Fandor PW
24 stycznia 2013, 16:59
A czerwonego pewnie juz z tej frakcji wycieli, niestety.
A mam pytanie, przegladnijcie screeny w newsie 15 stycznia, mamy tam kilku bohaterow przypominaja wszyscy Realaga w roznych formach, mozliwe ze dostaniemy jakas mozliwosc zmiany portretu bohatera? Czy moze raczej Raelag bedzie sie zmieniacsie w kampani albo to inni bohaterowie, jak sadzicie?

Dark Dragon PW
24 stycznia 2013, 17:08
Tak nawiasem mówiąc - zauważyliście, że Belketh z pakietu Anioł Śmierci wygląda prawie tak jak ten z rysunku Oliviera Ledrua?


Fandor PW
24 stycznia 2013, 17:15
Tak, pewnie on tez mial cos wiecej niz szkic a Ubi zmniejszal koszty.
O ile dobrze pamietam ten rysunek mialbyc bezimiennym, prawde powiedziawszy ciekawiej by to wygladalogdyby to byl bezimienny a nieumarli dostali takie skrzydla ale to tylko rozmyslenia. A nie macie przypuszczen odnosnie tych portretow bohaterow?

Bosper PW
24 stycznia 2013, 18:12
Mnie się tam cały loch podoba zarówno jednostki jak i miasto i teraz tym bardziej żałuję że nie zobaczę elfów czy krasnoludów, za akademią nie przepadam, ale też mogła by być w końcu jest od dawna.

Naprawdę fajna grafika jest w H6 i już w następnej cześci nie powinni mocno jej zmieniać a jedynie troche poprawić a za to dać więcej frakcji

Alamar PW
25 stycznia 2013, 09:15
Elvin:
Second neutral spotted. The first is a classic champion unit and now a new core.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel