Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 15 - 16 - 17

Acid Dragon PW
4 października 2012, 21:29
Grownock powinien być trochę bardziej oszczędny w słowach jeśli chodzi o chwalenie się posiadanymi informacjami.

A Ty zaś po raz kolejny wymyślasz sobie własne wnioski na podstawie informacji, których nie ma. Najpierw, że dodatku w ogóle nie będzie, a potem żeś sobie wymyślił, że jak pokazano jakiś artwork to na pewno będzie to czempion.

Może zacznij czytać to, co zostało napisane, a nie to, czego nie ma?
Fałszywymi wnioskami i swoją "pewnością" możesz kogoś wprowadzić w błąd.

DrakeBurn PW
4 października 2012, 21:46
@Acid Dragon
Jeżeli Grownock jest VIP-em nie powinien udostępniać informacji z VIP Forum, gdyż może stracić swój status.

Inna sprawa, że ja VIP-em jestem i mogę swoje przemyślenia wygłaszać, a sądzę po prostu tyle co jest oczywiste, Smok będzie bossem.
Skład będzie taki:
1. Mroczny Elf
2. Obserwator (beholder)
3. Mantykora
4. Minotaur
5. Hydra (nie jestem pewien)
6. Bezimienny
7. Czarny Smok/Smok Cienia

Tak przynajmniej sądzę, o ile to prawda to zaczekamy do wiosny i zobaczymy, czy zgadłem.

Alamar PW
4 października 2012, 23:41
Spam poleciał. Jeśli ktoś jeszcze będzie kontynuował tę bezowocną dyskusję, też poleci.

Nerevar PW
4 października 2012, 23:46
Cytat:
Skład będzie taki
Ja osobiście spodziewałbym się 2 jednostek elfich (patrząc na podstawkę, mogą to być dwie elfki) + znana nam menażeria (bezimienny, minotaur, mantykora, obserwator, smok*)

Ciekawe, czy doczekamy się DLC z dwiema misjami dla jakiegoś bohatera Lochu (Alamar?)...

*zakładając, że faktycznie będzie czempionem. Pewnie zrobią to ze względu na sentyment fanów, choć średnio pasuje to do reszty gry...

Alamar PW
4 października 2012, 23:54
DługouchaDługouchaBasta! Jeśli ktoś jeszcze będzie kontynuował off-top, poniesie konsekwencje.

Bosper PW
5 października 2012, 00:42
Fajnie że zapowiedzieli w końcu dodatek, szkoda że dopiero na wiosnę i szkoda że tylko z jedną armią, moim zdaniem powinna dojść jeszcze armia zwykłych elfów i to byłoby super a w drugim dodatku krasnoludy i akademia a w trzecim zakon pustki i jaszuroludzie :D(marzenia) Wtedy gra byłaby pełniejsza.

Czekam na listę jednostek z dodatku


Acid Dragon PW
5 października 2012, 01:17
Na razie cieszmy się tym dodatkiem ;). Co do przyszłych, to - jak powiedział Erwan - będzie to zależeć od wyników sprzedaży pierwszego. Więc póki co najwyraźniej nie ma jeszcze (chociaż kto ich tam wie) w planach dodatku z następną frakcją, nie wspominając już o frakcjach w liczbie mnogiej.

Bosper PW
5 października 2012, 08:13
Teraz to zawsze firmy produkujące gry strasznie kombinują. Tak naprawdę to w podstawce gry powinno być 9 frakcji(w końcu są podstawowe jak pisze samo UBI) a my dostajemy tylko 5 a do tego w dodatku dadzą 1 chociaż obiecywali że będą po 1 w dodatku i w DLC. Teraz to powinniśmy czekać na dodatek z zakonem pustki, jaszuroludźmi, barbarzyńcami z wolnych miast lub inną zupełnie nową frakcją a czekamy na 4 podstawowe, które otrzymamy jeżeli dodatek się dobrze sprzeda(w wynik sprzedaży zależy od wspierania gry i szybkości wydawania dodatków, DLC itp. - inaczej ludzie zapomną o grze).

Acid Dragon PW
5 października 2012, 09:43
9 frakcji byłoby absolutnie nierealnych - no chyba, że w grafice 2D :P.
Twórcom skończył się budżet na poziomie 6 frakcji oraz jednostek neutralnych (i stąd recycling modeli przy żywiołakach wody i światła).
Niestety, ale w dzisiejszych czasach każda postać (a co dopiero cała frakcja!) to bardzo duże koszty jej stworzenia. Gracze zostali już przyzwyczajeni do dokładnej, wysokorozdzielczej grafiki 3D i raczej nie zaakceptowaliby czegoś gorzej wyglądającego w imię większej ilości jednostek, czy frakcji. Choć dla mnie personalnie spokojnie można by zrezygnować z grafiki 3D w wielu miejscach - chociażby na mapie przygody, której i tak nie można obracać.

Niestety, ale jedyną grą, w której mamy kiedykolwiek szansę zobaczyć 9 frakcji jest na razie Duel of Champions ;).

Alchemik PW
5 października 2012, 14:29
Według mnie zyski z dodatków będą na tyle duże że uda się autorom jeszcze wcisnąć jakieś frakcje.

Alamar PW
5 października 2012, 14:32
Kilka grafik ze stron o ciemniakach w Kompendium Ashanu.


Acid Dragon PW
5 października 2012, 14:59
Cytat:
Według mnie zyski z dodatków będą na tyle duże że uda się autorom jeszcze wcisnąć jakieś frakcje.

Chyba, że Ubisoft będzie chciał przeznaczyć zarobione pieniądze na coś innego niż dalszy rozwój H6.

Bosper PW
5 października 2012, 15:48
Grafiki wyglądają świetnie, tylko jest tam aż 8 rodzajów jednostek a miejsc mamy 7, czyli któraś z grafik nie będzie jednostką.

Ja liczę że w którejś cześci w końcu będzie 9 frakcji a wnioskuję to po H5(grafika 3D) a jednak mieliśmy 8 frakcji(jedynie Nagów nie było)


Acid Dragon PW
5 października 2012, 16:26
Owszem, lecz do stworzenia grafiki w H5 potrzebny był znacznie mniejszy budżet ;). Przez 7 lat od wydania Heroes V grafika poszła do przodu, ale też koszty jej stworzenia się zwiększyły.

Byłoby więc możliwe stworzenie 9 frakcji, ale... z grafiką na poziomie H5.

Matheo PW
5 października 2012, 16:55
Jak dla mnie, to Ubisoft mógłby wypuszczać kolejne dodatki do HV. Kupił bym każdy. Myślę, że aż tak cudowna grafika nie jest potrzebna. Jak by obniżyli koszty produkcji, poprzez zmnijszenie jakośći grafiki, to gra była by tańsza i nie miała by takich wymagań sprzętowych. WIęc więcej ludzi mogło by w nią grać, czyli więcej osób by ją kupiło. To było by podwójnie opłacalne dla Ubisoftu. Jak dla mnie to grafika w HV była wystarczająca, lepszej nie trzeba. Ja ze spokojem podchodzę do informacji o dodatku. Do wiosny dużo rzeczy moze się stać, Ubi moze nawet splajtować.

Nerevar PW
5 października 2012, 17:16
Problem w tym, że aby dotrzeć do większej ilości klientów muszą inwestować w grafikę...

Kradziej PW
5 października 2012, 17:24
Grafika jest ważna ale bez przesady ja w 90% zgadzem cie z Matheo, bo jednak trochę lepsza grafika by się przydała, ale dzieło sztuki to od razu nie musi być.

Bosper PW
5 października 2012, 17:38
Grafika w H5 jest taka sobie jezeli chodzi o modele, ale dla mnie w h6 juz jest tak super ze mogliby robic same dodatki jeszcze przez 10 lat. Ja fajerwerkow nie potrzebuje tylko aby grafika byla fajna, miejscami mroczna i ladna. W h5 od momentu wydania nie podobala mi sie cukierkowosc tutaj w h6 grafika jest porzadna i naprawde mozna za jej pomoca pokazac kazdy klimat( a za 1,2 lata bedzie juz duzo tansza, bo przeciez wsxystko idzie na przod, tak samo wolalem H 3 od H 4 gdyz tam grafika byla naprawde fajna jedynie mozna bylo ulepszyc szczegolowosc i zostawic 2d, gdyz 3d dopiero ladnie wyglada w h6. Teraz jak maja gre gotowa to moga dla mnie wydawac tyle dodatkow co do simsow i bedzie super a H 7 moze w ogole narazie nie byc.

Alchemik PW
5 października 2012, 18:27
Ja bym najchętniej wrócił do grafiki 2d. Styl artystyczny (tj. portrety, stylistyka frakcji, artefakty itp.) zostawiłbym bez zmian ale grafikę świata chętniej bym jednak zobaczył w 2d. Z drugiej strony mogliby też wykorzystać jakiś mniej zasobożerny i mniej kosztowny silnik graficzny, np. z King's Bounty.

Fandor PW
5 października 2012, 18:28
O takie sprawy należało by się kłócić przed powstaniem gry nie po fakcie, co nie zmienia faktu że macie racje.
O ile tańsze były by animacje tworzone tą metodą co nasi moderzy gdy robią w blenderze i innych programach a potem zrobić def i do gry, no ale cóż, moemy mieć nadzieję że Ubi wpadnie kiedyś na pomysł zrobienia jednej części w ten sposób (tak jak Raiman Origin).
A co do dodatku to mam pytanie, co to jest to wampiropodobne?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel