Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 - 17

Alchemik PW
4 maja 2013, 21:22
Albo coś porypali z Uplay albo ktoś Ci mógł ukraść konto, chociaż nie wiem jakby to było z logowaniem i jego "nieistnieniem". Kiedyś też był taki problem, że jedni mogli się zalogować a inni nie. Masz jeszcze jakieś inne gry Ubisoftu korzystające z Uplay? Bo jeśli nie, to Ja na Twoim miejscu przeinstalowałbym wszystko, i MM:H6, i Uplay.

Kastore PW
4 maja 2013, 21:49
Cóż, trudno. Nie mam ochoty na kolejną styczność z tym partactwem.
Alchemik:
Masz jeszcze jakieś inne gry Ubisoftu korzystające z Uplay?
Nie
Alchemik:
Bo jeśli nie, to Ja na Twoim miejscu przeinstalowałbym wszystko, i MM:H6, i Uplay.
I myślisz, że to pomoże obejść problem kodu?

Alchemik PW
4 maja 2013, 21:58
Stare konto nie mogło tak po prostu zniknąć. Być może Ubisoft robi coś na serwerach. A przeinstalowanie ma pomóc w prawidłowym działaniu tego całego kombajnu (chodzi mi o kolejność włączania).

Poza tym różne dziwactwa są w tych programach. Autopatcher nie chciał mi zaktualizować gry do wersji 1.8 dlatego że miałem wyłączony internet explorer, po włączeniu żadnego problemu nie było.

DrakeBurn PW
4 maja 2013, 22:26
Kastore tylko mi nie mów, że próbowałeś się logować loginem...
Od miesiąca można się logować wyłącznie e-mailem...

Kastore PW
4 maja 2013, 23:02
Alchemik:
Stare konto nie mogło tak po prostu zniknąć.
To bardziej wyglądało tak jakby Uplay przestał mi widzieć MMHVI i pojechał sobie gdzieś na Malediwy zostawiając moje konto na pastwę losu. Innymi słowy, nie wiem co tam się działo, ale mam błąd przy logowaniu (błędny login lub hasło), a przecież zapisywałem je sobie, więc nie były błędne.
DrakeBurn:
Kastore tylko mi nie mów, że próbowałeś się logować loginem...
Od miesiąca można się logować wyłącznie e-mailem...
Wiem. :P

Fandor PW
4 maja 2013, 23:33
Nie jest to prawdą moje konto wciąż loguje na login.

Alchemik PW
5 maja 2013, 00:25
Cytat:
To bardziej wyglądało tak jakby Uplay przestał mi widzieć MMHVI

Nie za bardzo wiem jak to wygląda, ale mimo to zrobiłbym calkowitą reinstalacją wszystkiego co jest Ubisoftu. Może jakieś pliki "nie stykają" ze sobą.

Kastore PW
5 maja 2013, 12:20
Zostanę arcymagiem. Znam już czar Boska Interwencja. :P
Wchodzę jeszcze raz na Uplay, myśląc "A co tam, jeszcze raz spróbuję" i... Jestem od razu na moim starym koncie, nie muszę podawać żadnego kodu, mało tego, miałem problem z czarnym ekranem i wywalało mnie do Windowsa. A teraz wszystko działa jak powinno, nawet bez łatki 2.1. Dziwne? No raczej. :P

Nemomon PW
5 maja 2013, 12:38
Powiadasz, iż trza teraz wchodzić na Uplaya, póki jeszcze coś u nich szwankuje i tego nie naprawili? ;>

Lux PW
5 maja 2013, 15:54
A wiecie może, czy w Internecie jest już dostępna muzyka z SoD? :)

Xemavvi PW
5 maja 2013, 22:22
Słuchajcie z góry przepraszam, że jestem takim natrętem ;). Poszukuję kolejnego kodu, tym razem nie dla mnie lecz dla kolegi. Wiem, że mógłby napisać to sam lecz chłopak nie wie gdzie ;). Jest jeszcze jakaś dobra duszyczka tutaj, która nie gra w DoC'a, a posiada kod do arianny z dodatku SoD do HoMM VI ?? Piszcie PW będę dozgonnie wdzięczny ;).

kuackillah PW
6 maja 2013, 12:13
Nie wiem czy to stary czy nowy bug, bo od cienie zacząłem z_powrotem grac w herosow, ale dość często wiesza mi się uplay i nie da się wygrywać ani zapisywać savów, ktoś może wie coś na ten temat, bo powiem szczerze gram sobie kampanię, wywaliło mi uplaya i myślałem, że się zapisuje na auto dalej, a tu niestety 4 godziny gry w plecy. ;(

Byakuya PW
6 maja 2013, 20:40
Pytanie do adminów: kiedy zostanie zaktualizowany dział o SoDzie? Wiem że potrzeba czasu by zebrać informacje i samemu pograć. Pytam się gdyż rozważam kupno dodatku a loch jest głównym czynnikiem - jeśli jest fajny to może kupię jeśli nie to czekam na HoMM7 albo na kolejny dodatek.

Kastore PW
7 maja 2013, 15:46
Znalazłem chorego buga w pierwszej misji lochu. Na początku jest dialog Raelaga, Yriss (czy jakoś tak) i jedno zdanie Sorshana. Dialog przebiega dość normalnie w przeciwieństwie do monologu. Nasz mroczny elf wyrecytował swoją kwestię po... niemiecku. :P

DrakeBurn PW
7 maja 2013, 15:58
Zapewne ma niemieckie korzenie...
Dobrze, że znam niemiecki.
Tu macie moją recenzję cieni ---> http://ja.gram.pl/DrakeBurn

superzgred PW
7 maja 2013, 17:49
Porywająca recenzja.... o ile można to tak nazwać.

ABRAM PW
7 maja 2013, 20:28
U mnie natomiast w drugiej misji mrocznych elfów przy zadaniu o próbie siły po pokonaniu czarnego smoka nic się nie dzieje, smok nie znika i nie chcę przepuścić mnie dalej, powtarza ciągle ten swój monolog a opcja walki po raz drugi już nie działa. Miał ktoś może podobny problem?

DrakeBurn PW
8 maja 2013, 20:24
Smok powinien kazać wybrać ci drogę łez_lub krwi.

Belegor PW
10 maja 2013, 20:47
Witam. Kupiłem wcześniej Cienie Mroku, lecz nie instalowałem wcześniej z powodu słabego łącza. Jak powinienem teraz go zainstalować. Próbowałem ten patch 2.1, ale odezwał się że musze wpierw zainstalować sam dodatek. Czy Ubi coś zmieniło w tym kierunku? Da się samą podstawkę spatchować i na to zainstalować dodatek?

Alamar PW
10 maja 2013, 20:54
Wersja 1.8 -> patch 2.1 (ściągnąć ręcznie - Ubipatcher sobie z tą łątką nie radzi) i w samej grze wklepać kod odblokowujący Cienie Mroku.
Dodatku nie instalujesz, jeśli masz wersję podstawową.

Jeśli nie masz H6, to instalujesz dodatek i łatasz do wersji 2.1.

Chyba że Ubi coś znów namieszało i trzeba odinstalować wpierw wersję podstawową.
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel