Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17

superzgred PW
3 maja 2013, 09:48
Shades of darkness jest OSOBNĄ GRĄ, a nie samym dodatkiem. Jeżeli chcecie mieć dodatek podpięty pod wersje podstawową, to musicie potraktować go jak DLC (wpisać kod w ODBLOKUJ ZAWARTOŚĆ). Tak naprawdę nie ma potrzeby jakiejkolwiek instalacji. Trzeba mieć tylko patch 2.1 i klucz do gry. Jeżeli zainstalujecie dodatek z płyty, to otrzymujecie osobą grę z odblokowaną zawartością tylko dodatku. Sprobujcie w niej wpisać kod podstawki. Może zadziała.

Alamar PW
3 maja 2013, 11:17
Cytat:
Shades of darkness jest OSOBNĄ GRĄ, a nie samym dodatkiem
Jest DODATKIEM (właściwie Shades of Darkness to naprawdę H6 Complete, tylko że z kodem na odblokowanie samych Cieni). Nie wymaga wersji podstawowej, ale to wciąż tylko dodatek, który teoretycznie powinien działać z podstawową wersja gry (a jak widać, są z tym problemy).
Wpisanie kodu podstawki H6 w Cieniach Mroku nie skutkuje niczym, oprócz komunikatu o tym, że taki kod jest już w użyciu.

kuackillah PW
3 maja 2013, 11:46
no to ja wtakim razie strace podstawke kolekcjonerska dzieki takim akcjom jakie daje teraz Ubi albo strace Cienie, bo H6 kolekcjonera z 2 dodatkami mam na patchu 1.8.0 i nie chce zaktualizaowac a jak wpisuje kod z cieni to wyskakuje ze uzyty, to samo jak zainstaluje cienie i zaktualizuje do 2.1.0 i wpisuje kod z podstawki kolekcjonerskiej tez wyskakuje ze uzyty tak czy inaczej jestem w plecy 1 gre a instalowac za kazdym razem mi sie nie chce strata tylko czasu i pieniedzy

Alamar PW
3 maja 2013, 12:02
Osobiście radziłbym Ci ściągnąć ręcznie obie łątki - 1.8 i 2.1 - i na chwilę obecną skupić się na dodatku.
Ubisoft musi coś z tym problemem kompatybilności zrobić i to szybko (bo tu sprawę zawalono koncertowo), więc z czasem problem niewidzenia mapek z podstawki w dodatku powinien zniknąć.

Obecnie mapki z podstawki można na upartego wypakować odpowiednim programem z plików gry i wrzucić je do katalogu Scenario w Dokumentach - powinny być wtedy widoczne w menu oraz grywalne.

kuackillah PW
3 maja 2013, 12:32
mi wystarczy jak odblokuja moje kody uzyte bo przeciez dodkonale wiedza na uplay kto jakie kody i na co aktywował na swoim koncie wszystko jest przeciez zapisane w logach

eviltiger PW
3 maja 2013, 13:11
Może mi ktoś powiedzieć ile kampanie mają misji ? Z góry dziękuje.

Alamar PW
3 maja 2013, 14:13
Cienie Mroku posiadają 2 kampanie, każda po 4 misje.

Bosper PW
3 maja 2013, 14:23
Sluchajcie aco zrobić jak mi patch nie chciał sie wgrać na podstawke i musiałem dodatek zainstalować z płyty i teraz mam wygrany dodatek z patchem a w grze mam niby wszystko odblokowane(wszystkie kampanie) oprócz map niestandardowych

Farben PW
3 maja 2013, 14:55
Ja mam podstawową grę z premierowej edycji kolekcjonerskiej, pobrałem dziś patch 2.1, odpaliłem podstawkę zaktualizowaną do 2.1 wklepałem kod do cieni mroku w miejscu, gdzie odblokowuje się zawartość DLC i wszystko działa jak należy.

kuackillah PW
3 maja 2013, 16:49
własnie rozmawiałem przez telefon z technikiem z ubisoftu i powiedział ze własnie restartuja serwery jeszcze raz i ze powinno dzisiaj działac wieczorem wszystko normalnie i zadne kody uzyte na koncie nie przepadna

kuackillah PW
3 maja 2013, 18:28
wszystko juz u mnie działa poprawnie odblokowało mi po dzisiejszej przerwie wszystko wiec jest ok ;)

kuackillah PW
3 maja 2013, 20:09
mam pytanie macie Kierana jako bohatera ? bo czytałem gdzies ze bedzie Kieran i Ariana ariane kupiłem ale Kierana nie widze

eviltiger PW
3 maja 2013, 20:14
Warto kupić dodatek ?

Xemavvi PW
3 maja 2013, 20:22
Siemka all, słuchajcie szukam dobrej duszy, która kupiła Cienie i nie potrzebuje kody do talii Arianny do gry Mm: DoC oraz jest na tyle dobra, że odda mi go za darmo. Z góry dziękuję odpowiedzi najlepiej piszcie na PW. ;)

kuackillah PW
3 maja 2013, 21:00
nie gadaj ze nie jestes wstanie uzbierac 125 k golda na talie Ariany ze sklepu która jest o niebo lepsza niz ta za kod

superzgred PW
3 maja 2013, 22:59
Mam pytanie do tych co już ukończyli kampanię Lochu. Jaki jest wasz sposób na ostatnią misję? Pomarańczowe demony zalewają mnie hordami jednostek 2 razy w tygodniu i nie jestem w stanie się im opierać. Brakuje mi oddziałów do obrony. Przegrywam w max 1.5 miesiąca. Jakieś rady?


Edit: Wychodzi na to, że w tej misji nie należy odbijać fortów obu legionów. Komputer interpretuje je jako kolejne miasto i wysyła armie o adekwatnej sile. Tak więc mając 2 miasta i 2 forty, komputer wnioskuje, że mamy 4 miasta. Lepiej odpuścić forty, zbudować sanktuarium lzy ashy i atakować miasta. Gracz czerwony nie stanowi zagrożenia.

shady1989 PW
3 maja 2013, 23:38
ja mam kod do oddania na Arianne:)

magius123123 PW
3 maja 2013, 23:49
Jeśli posiadasz takowy do oddania.. to ja bardzo chętnie przyjmę.. :D

Lux PW
4 maja 2013, 09:12
Pomocy, łatka twierdzi, że SoD nie jest wgl zainstalowany, a jest. ;/ Na podstawkę też nie mogłem jej zainstalować.

kuackillah PW
4 maja 2013, 09:34
a ja mam inne pytanko gdyz jakis czas temu odstawiłem h6 w sumie została mi ostatnia kampania no i dodatki mam 3 jak zdobyc zwierze rodowe ?
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel