Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 15 - 16 - 17

Bosper PW
4 lutego 2013, 23:47
Marzeniem wszystkich jest nowa frakcja, przecież maja sporo gotowych modeli akademii, krasnoludow, więc mogliby ten potencjał wykorzystać, ale nie wierze w Ubi to pewnie kłopoty z wydawca lub z czymś innym. Moim skromnym zdaniem powinni wrócić do Nivala.

Nerevar PW
4 lutego 2013, 23:55
A ileż tych gotowych modeli (na poziomie tych z szóstki oczywiście) mają?

superzgred PW
5 lutego 2013, 08:02
To, że mają gotowe arty nie oznacza, że mają gotowe modele 3D. Od jednego do drugiego długa droga.

Alamar PW
5 lutego 2013, 09:25
Po pierwsze, gdyby Ubisoft posiadał wszystkie modele jednostek Akademii, to raczej nie wyciąłby jej z podstawki.
Po drugie, stworzenie jednego modelu jednostki jest dość kosztowne, tym bardziej stworzenie czternastu (plus katapulta) i do tego 12 modeli bohaterów (plus wierzchowiec).
Dochodzą do tego jeszcze cztery modele miasta, trzy modele murów, cztery modele budynków unikatowych oraz portal i siedlisko zewnętrzne (w trzech wersjach). I to wszystko musi być w 3D, bez błędów i nie powodujące problemów z grafiką jak i szybkością gry (przypomnę tylko tym co nie wiedzą, że pierwotnie rzut bumerangiem goblina trwał kilka sekund i było to wkurzające).
Nie wspomnę już o wszelkich grafikach związanych z frakcjami (zdolności, ikony w mieście, bohaterowie, jednostki, itd.).

Jeśli dostaniemy coś z innych frakcji, to najpewniej jakieś pozostałości z Akademii - czyli jeśli Ubisoft posiada gotowe modele jakichkolwiek jednostek, zapewne je użyje. Jeśli takich nie posiada, to raczej nie ma co na nie liczyć.

Możemy też jeszcze dostać jakieś "przekolorowane" jednostki - np. walkirie aż nazbyt są podobne do żywiołaków światłości, więc kilka zmian tu i tam i jest nowa jednostka. Podobnie z mrocznymi elfami - usunąć zbroję, zmienić kolor skóry i włosów i mamy leśnego elfa.

Ale to tylko moje przypuszczenia.

Nerevar PW
3 kwietnia 2013, 15:25
Dwie relacje o SoD (autor drugiej niekoniecznie ma pojęcie, o jakiej grze pisze - c'est la vie...).

Co możemy się dowiedzieć:
- Skrytobójcy mogą stawać się niewidzialnymi
- zdolność rasowa to Całun Malassy - wybrana jednostka staje się niewidzialna, a jej atak zadaje większe obrażenia
- początkowe jednostki mają być dość delikatne i mało wytrzymałe (co innego Minotaury)
- (może się gdzieś już pojawiło) jedna z bohaterek nosi znane nam imię Lorelei

Bluearga PW
7 kwietnia 2013, 18:02
Mnie ciekawi tylko czy po wydaniu tego dodatku będzie sens w ogóle kupować podstawkę, bo jeśli to samodzielny dodatek to pewnie będzie zawierać to co jest w podstawce, chyba, że będzie mieć jakieś ograniczenia, jak to było w przypadku HV(Mając same Dzikie Hordy nie można było zainstalować Kuźni Przeznaczenia)

Jeśli faktycznie byłoby tak, że ten dodatek jest ulepszoną wersją podstawki bez ograniczeń, to zapewne wiele osób się wkurzy bo dwa razy zapłacili za ten sam produkt :D

Alchemik PW
7 kwietnia 2013, 18:06
Jeśli chodzi o miasta i istoty, to modele powinny być dostępne w dodatku, ponieważ fabuła z samym zamkiem lochem nie jest możliwa. Najprawdopodobniej nie będzie dostępu do kampanii z podstawki.

Nerevar PW
7 kwietnia 2013, 18:54
Cytat:
Najprawdopodobniej nie będzie dostępu do kampanii z podstawki.
Podobnie może być z premiami rodowymi i tego typu rzeczami - obecne w kodzie (by nie było problemów) normalnie jednak nie do odblokowania.

KoStEkW PW
8 kwietnia 2013, 21:12
Ja tylko zauważę iż skrót jest taki sam jak SoD ( Shadow of Death ). To tylko taka mała ciekawostka jeśli ktoś nie zauważył.


Mam nadzieję iż ten dodatek będzie tak samo udany jak ten z Heroesa III :D

Kastore PW
8 kwietnia 2013, 21:25
KoStEkW:
Mam nadzieję iż ten dodatek będzie tak samo udany jak ten z Heroesa III :D
Muahahaha! Ale się uśmiałem! Tak na serio, nie liczyłbym na to.

Nerevar PW
10 kwietnia 2013, 19:59
I'll just leave this here:
http://gmbox.ru/video/live/might-and-magic-heroes-6-shades-darkness-v-pryamom-efire

Lux PW
14 kwietnia 2013, 19:29
http://www.gram.pl/sklep/pc/might-magic-heroes-vi-cienie-mroku

Czyli jednak można zamówić SoD z pakietem anioła śmierci. ;) Jestem ciekaw tylko jak przekażą kod do tego pakietu ludziom, który będą chcieli zapłacić gotówką przy odbiorze... xd

Nerevar PW
14 kwietnia 2013, 19:36
Jak sklep dostanie potwierdzenie, że odebrałeś (a więc zapłaciłeś) pojawi się na twoim koncie odpowiedni link - tak to przynajmniej działało u mnie przy innych tytułach.

XaRRo PW
18 kwietnia 2013, 15:36
Dobrze że ktoś o tym wspomniał, bo dopiero co to zamawiałem. Ten pakiet daje tyle co nic, ale i tak gra wychodzi mi taniej niż choćby na Muve, więc czemu miałbym go nie chcieć.

I rozumiem, ze jak zamówiłem 2 kopie[wziąłem dla siebie i dla kumpla żeby zapłacić mniej za przesyłkę, zaoszczędziłem całe 2zł :D], to będą też 2 kody? :P

Nerevar PW
20 kwietnia 2013, 20:41
Parę filmów (niekoniecznie wartych uwagi) z SoD
http://www.youtube.com/user/RobertCram1/videos

Alamar PW
21 kwietnia 2013, 11:16
Czyli co, intro 50 Odcieni Purpury to trailer z połowy stycznia? H6 miało przynajmniej w pełni animowane, a nie sklejkę flashy.
Początek kampanii tez nudnawy - czyżby kolejna waśń miedzy braćmi (tym razem trzema)? No i wygląda na to, że cała kampania Inferna w podstawce była niepotrzebna, skoro ciemniaki chcą wrócić do punktu wyjścia.
Nowe menu jako takie (wolę Sandra), skilli żadnych nowych nie zauważyłem (a ktoś tam wspominał, że niby miały być) zaś Raelagowi daleko do brzmienia Lindy. ;P

Za to nic o Żyłce i jego zmaganiach ze Szkieletorem, a coś czuję, że ta histeria może okazać się ciekawsza, niż przygody przyszłego pedofila. :P

Nerevar PW
21 kwietnia 2013, 17:09
Kryzys jest, trza oszczędzać ;P

Nie kojarzę, by ktoś mówił, że coś nowego ma być - Elvin wspominał jakiś czas temu, że nowe "czary" dostały się jedynie zaawansowanym klasom loszku - drzewka pozostać miały bez zmian.

Alamar PW
22 kwietnia 2013, 12:53
Drobne ogłoszenie - sklepy upominają się o zapłatę za zamówienia przedprimerowe, więc 50 Odcieni Purpury raczej ukaże się owego 2 maja... ciekawe tylko, jak to odbędzie się w Polsce. :P

Jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to radzę poczekać kilka dni po premierze i zapoznać się z opiniami graczy oraz zwrócić uwagę na wszelkie błędy i minusy.

Travis PW
24 kwietnia 2013, 19:07
Jakby ktoś jeszcze nie kupił to tu jest piękna cena za preorder + 2 DLC :)
https://cdp.pl/gry/mmh-vi-shades-of-darkness

XaRRo PW
26 kwietnia 2013, 16:05
Dostałem wiadomość od gram.pl, już dzisiaj wysłali grę do punktu odbioru :) Może jeszcze przed 1 maja się uda zagrać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel