Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Open Beta, czyli rozmowa o otwartej becie
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

TopFunny525 PW
13 września 2012, 19:44
W tym temacie możemy rozmawiać o Open Becie. O zmianach jakie przyniosą nam aktualizacje. O błędach itp. Prosiłbym aby temat został otwarty przynajmniej do zakończenia testów otwartej bety...

Pozdrawiam

UpiornyRycerz PW
13 września 2012, 20:00
To może ja powiem to co mnie boli i prawdopodobnie inny:
1. Logowanie nie dział tak samo jak gra czyli błąd który występował już w zamkniętej becie i ma to dużo wspólnego z słynnym komunikatem:
""Sorry, this game is currently unavailable in your region."".
Grę już odinstalowałem bo wiem że nie będzie mi działać(w końcu cały miesiąc próbowałem się zalogować do zamkniętej bety i za każdym razem witał mnie ten komunikat).
2. Instalacja w języku polskim nie dział. Prawdopodobnie szybko to naprawią jednak jeśli ktoś nie może się doczekać niech zainstaluje grę w innym języku.

Dark Dragon PW
13 września 2012, 20:20
Na razie nie ma również możliwości ponownego użycia kodu z DLC o Crag Hacku...

TopFunny525 PW
13 września 2012, 20:27
Darkuś mój kochany:P :
Na razie nie ma również możliwości ponownego użycia kodu z DLC o Crag Hacku...

Miejmy nadzieję, że ta opcja powróci przy najbliższej aktualizacji:). No i jeszcze przydałby się Polski. Umiem Angielski, ale wolę grać w gry po polsku(no chyba, że nie ma już wyjątku i trza po angielsku to wtedy tak:))...

Dark Dragon PW
13 września 2012, 20:38
Sztuczka z podmianą, którą kiedyś opisałem, dalej działa :P

TopFunny525 PW
13 września 2012, 21:08
No to nie muszę czekać na update:). Jutro sobie ściągnę gdyż dzisiaj najwyraźniej w świecie mi się nie chce:)...

Pozdrawiam

BanBreaker PW
13 września 2012, 23:12
Po otwartej becie pewnie znowu wessie nam wszystkie karty? =<

Dark Dragon PW
13 września 2012, 23:17
Nie, to ostatni taki zabieg ;)

BanBreaker PW
14 września 2012, 16:41
To normalne, że jakaś rzadka karta natrętnie wypada mi z paczek? W zamkniętej becie była to Regeneracja (wypadła mi 4 razy z ok. 10 paczek) a teraz z 3 na 4 paczki wypadła mi Boska Interwencja. Ktoś też tak ma? Może to jakiś bug? :[

Dark Dragon PW
14 września 2012, 19:36
It's not a bug, it's a feature! Na tym polega niestety element losowości przy otwieraniu paczek.

TopFunny525 PW
15 września 2012, 10:27
Którego cholernie nienawidzę_:P. Np. gdy była jeszcze zamknięta beta, wziąłem jeden z packów za 12500. Była tam 1 karta Heroesa a reszta, to były praktycznie same czary. To troszeczkę wkurzające_-.-"...

Dark Dragon PW
15 września 2012, 10:57
Za 12500 złota nie można kupić packa, w którym znajduje się heroes...

TopFunny525 PW
15 września 2012, 11:01
Był taki pack, pamiętam_(coś koło tego, chyba skleroza mnie dopadła :P).

BanBreaker PW
15 września 2012, 14:49
On kosztuje 18 kafli :D

Mav PW
15 września 2012, 15:10
Ja tam specjalnie polskiej wersji nie żałuję, bo wolę grać „w oryginale”. Gierka bardzo wciąga. Co prawda wolałbym trochę szybciej zdobywać złoto i nowe karty, ale cóż, taki urok F2P. :P

BanBreaker PW
15 września 2012, 18:31
Mocnego buffa dostało necro w otwartej becie (+1 hp dla kilku kart, m. in. zombiak plagi, szkielet plagi... XD prządka losu dostała bodajże 2 hp gratis).

W zamkniętej becie już uważałem nekro za najmocniejszą frakcję, a teraz to już... Przesadzone ;p

PS. trzeba uaktualnić podstronę groty o te buffy, bo są stare statystyki jeszcze w spisie kart :)

Azon PW
15 września 2012, 22:37
BanBreaker, nekro ma bardzo dobre niskopoziomwe czary i łuty szczęścia, jednak nacja wymięka przy jednostkach przystani - zwłaszcza niezwykłym i rzadkim. Infrno ma za to kilka jednostek atakujących kilka sąsiednie pola - z tym można naprawdę narobić przeciwnikowi problemów. Nekro jest dobre dla początkującego, bo nieskomplikowane. Za to nie opłaca się moim zdaniem twierdzy, choć jest najdroższa.

BanBreaker PW
16 września 2012, 00:04
Nie mogę się zgodzić. Necro posiada o wiele więcej umiejętności przy jednostkach (regeneracja/drenaż życia/infekcja/bezcielesność), przystań ma 3 jednostki chroniące przez obrażeniami i 2 leczące >.> podstawowy deck przystani jest miażdżony przez necro, może przy kartach elitarnych nieco się zmienia, ale necro nadal ma przewagę w moim odczuciu. Żaden ogarnięty necro-gracz nie da się ustawić przystani na pozycjach (o ile będzie miał normalne karty w ręce, bo każdy wie jak bywa... XD). No a czary i reszta nie sposób się nie zgodzić i tak :D Wysokopoziomowe czary też są potężne.

Azon PW
16 września 2012, 21:43
BanBreaker, kilka kart stworzeń zdecydowanie zbyt dopakowanych:
Płomień Chwały Regeneracja 3 - 3 punkty życia na początku każdej tury za friko? Na dodatek karta jest tylko niezwykła więc często wypada. Dodatkowo 3 punkty ataku i kontrataku za tylko 3 sztuki zasobów?
Serafin - Regeneracja 2 - Podobnie jak wyżej i dodatkowo 5 punktów zdrowia.
Niebianka - Regeneracja 3 i 8 punktów zdrowia. Praktycznie nie ma możliwości ubicia jej w klasyczny sposób, a jeśli obok stoi uzdrowicielka to praktycznie jest nieśmiertelna. Nie wiem jak inne nacje z nią sobie radzą bez klątwy.
Imperialny Strażnik - Rozumiem, że epickie karty są rzadkie i powinny być mocne, ale to jest przesada. Jednak taka karta i bohater jest nietykalny. Na dodatek jest to strzelec więc można go ukryć w drugim szeregu

I ostatnia jednostka:

Elenore - dla osób, które nie znają ta jednostka leczy WSZYSTKIE obrażenia WSZYSTKICH jednostek sojuszniczych na początku KAŻDEJ tury. Żadna unikatowa jednostka z którejkolwiek nacji nie jest tak dobra. Może się wam wydawać, że to nic takiego, bo rzadko się spotyka tą kartę. Błąd, w 7/10 bitew z przystanią właśnie ona jest powodem mojej przegranej.

Każdy dobry gracz gra przystanią bo jest bez porównania lepsza od którejkolwiek z nacji.

Dark Dragon PW
16 września 2012, 21:48
Każda z nacji ma swoje wady i zalety. Wszystko zależy od naszej strategii i budowy decka. Dzielcie się swoimi spostrzeżeniami w odpowiednich tematach ;) Dział w Grocie już na początku był uaktualniony o wszelkie zmiany w statystykach jednostek ;) Podmiany wymaga teraz tylko część grafik.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Open Beta, czyli rozmowa o otwartej becie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel