Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wymiar Między Wymiaramitemat: Piosenka tygodnia
komnata: Wymiar Między Wymiarami
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36

vinius PW
8 września 2012, 19:57
Taki temat jest właściwie na każdym forum. Niemniej uważam go za wartościowy - poszerza horyzonty muzyczne.

Wrzucamy link do dobrej piosenki. Względnie niedobrej. No, exemplum takiej, której aktualnie słuchamy. Warto od razu coś napisać o zespole czy płycie.

A żeby nie było bajzlu i spamfestu...

Limit dla 1 osoby: 1 PIOSENKA NA TYDZIEŃ. Amen. Basta. Howgh. Drugi Amen.
(naturalnie - chodzi o minimum 7-dniowy odstęp między postami z muzyką.)

Otwieram mało kontrowersyjnie - 1 piosenka z listy 500 utworów wszech czasów magazynu Rolling Stone.

Bob Dylan - "Like A Rolling Stone". 1965, gatunek - folk rock.
http://www.youtube.com/watch?v=cLiLSRKms30

TopFunny525 PW
8 września 2012, 23:37
Nie słucham za często Rolling Stonesów. Przyznam szczerze, że samym zespołem się nie interesuje:), ale jednak, utwór niezły. Teraz ja podaję link do swojego utworu:

http://www.youtube.com/watch?v=7zIuhBZHD-k

Gosia Andrzejewicz;P. W sumie, polubiłem ją za ten utwór i kilka innych. Z tego co mi wiadomo, już kilkakrotnie ta piosenka zajmowała 1 miejsca w radiu Eska. Stworzyła kilka utworów z DJ Remo takie jak LollyPop(czy jakoś tak;P). Gdyby ktoś chciał wiedzieć jakie Lyricsy(czyt. Tekst:P) są to zapraszam tutaj:

http://www.tekstowo.pl/piosenka,dj_remo,taste_me_all_day.html

Pozdrawiam i życzę ciepłej(przede wszystkim bo mi jest zimno jak w dupie!;P(nazwa adekwatna)) i słodkiej nocy;P.

Dru PW
8 września 2012, 23:50
Ode mnie dodam piosenkę, która stała się fenomenem na skalę światową w ciągu dwóch miesięcy z wynikiem 127 milionów wyświetleń, a mowa tutaj o artyście z południowej Korei zwanym PSY:

http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

Spodobała mi się w ostatnich dniach i polecam do odsłuchania wraz z nauką ruchów tanecznych :P


Dark Dragon PW
9 września 2012, 06:22
Hmmm... to może jedna z moich ulubionych piosenek na początek :)

Dream Evil - My Number One

Dream Evil to szwedzka grupa power metalowa. Utwór jest coverem zwycięskiej piosenki z 50. Konkursu Piosenki Eurowizji (2005).

Irhak PW
9 września 2012, 10:03
Za teledysk:
Połamanie habitu :P


BTW.
Cytat:
Limit dla 1 osoby: 1 PIOSENKA NA TYDZIEŃ. Amen. Basta. Howgh. Drugi Amen.
Wyznacznikiem tygodnia jest niedziela/poniedziałek czy 7 dni od ostatniego linku?

vinius PW
9 września 2012, 10:57
7 dni od ostatniego linku, naturalnie. Update leci do głównego posta.

Fandor PW
9 września 2012, 12:59
A ja po prostu wrzucę jedną z moich ulubionych piosenek:
http://www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54&feature=player_embedded

TopFunny525 PW
9 września 2012, 13:01
@UP na forum stosujemy tagi :

http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=519

Łatwiej i przyjemniej niżby kopiowanie do wyszukiwarki;P...

Sawyer PW
9 września 2012, 23:51
Dość-psychiczny-socjal-zamaskowanych

Co tu dużo mówić, grupa już jest bardzo znana, powoli zaczyna ocierać się o legendarny zespół ale jeszcze daleka droga do tego. Wiele ich wielbi (w tym ja :P) a wielu nienawidzi/złości się gdy ich słyszą bądź widzą.

Chyba nawet osoby nie słuchające metalu przetrawią ten track z powodu pewnej lekkości w niektórych partiach - śpiewany refren Coreya czy też "nie tak ciężkiemu" (jak na gatunki w których Slip się porusza) podkładowi.

Ogólnie polecam całe "All Hope Is Gone" tak btw. :P

PS: Dzięki Irhak że mnie wyręczyłeś wstawiając tutaj Habit. :]

Azon PW
9 września 2012, 23:52
Muse - Histeria

Jedna z lepszych pinesek mojego ulubionego zespołu, gatunek to rock neoprogresywny. Polecam inne utwory Muse, ale trzeba zaznaczyć, że starsze covery są o wiele lepsze. O zespole nie wiem wiele, ale wydaje mi się, że pochodzi z UK a w skład wchodzi trzech mężczyzn.

Eniphoenix PW
10 września 2012, 21:19
GreenWood - Pieśń Słowana

GreenWood to nasz rodzimy, polski zespół z Wolina grający muzykę folk/celtycką. Powstał w 2003 roku, nagrał jednak tylko jedną płytę. Nazwa grupy wzięła się właśnie od nazwy "Wolin", gdyż "wola" w starosłowiańskim języku oznacza "las". Wyżej przytoczony utwór to muzyczna wersja legendy o Smoku Wawelskim.

Lord Pawello PW
10 września 2012, 22:28
The Movement - No Regrets

Lekki punkrock przed snem nie jest zły. :)

vinius PW
19 września 2012, 14:55
Tydzień u mnie minął :P.
Sukiyaki - Kyu Sakamoto.

Śpiewa po japońsku, więc nie mam pojęcia, o czym ten utwór. Był hitem w USA roku '63. Posłużyła jako soundtrack w jednym z odcinków serialu Mad Men.

Irhak PW
19 września 2012, 17:06
W ramach wydarzeń dnia dzisiejszego... Treat for Roar

AmiDaDeer PW
19 września 2012, 21:03
Nirvana - You Know You're Right.

O ile samego zespołu raczej przedstawiać nie trzeba, o tyle warto zaznaczyć, że to jeden z ostatnich utworów autorstwa Kurta Cobaina - jeśli nie ostatni. Sam tekst (jakkolwiek w podanym przeze mnie linku jest niepoprawnie spisany) jest wyjątkowo emocjonalny i warty uwagi, o ile nie ma się akurat depresji.

Sawyer PW
22 września 2012, 23:01
Luxtorpeda - Wilki Dwa

Hans zaraz po rapowaniu bardzo sprawdza się w partiach wokalnych, Litzla też świetnie daje czadu no i ogólnie kawałek bardzo klimatyczny.

Dark Dragon PW
23 września 2012, 00:25
Kamelot - March Of Mephisto

Kamelot to zespół muzyczny z Tampy na Florydzie (USA) grający power metal/metal symfoniczny.

TopFunny525 PW
23 września 2012, 09:22
Jakoś zapomniałem o tym temacie :P... Anyway :

Travis - Love will come through you

Piosenka spokojna, ale za to niesamowita :). Daje się przy niej wciągnąć. Została wykorzystana w serialach takich jak np.: Grey's Anatomy. Zespół pochodzi z Szkocji. Zdobyli 3 nagrody Brit. 3 nagrody Q, Top of the Pop Award czy też 2 nagrody Ivora Nowello.

Pozdrawiam

TopFunny525 PW
6 października 2012, 19:57
Agnieszka Chylińska (z zespołem O.N.A.) - Kiedy powiem sobie dość

Nie wiem czemu, ale ta piosenka mi się bardzo spodobała, przez czysty przypadek natrafiłem na moment w radiu (RMF) kiedy ją puszczali, więc sobie posłuchałem. Jest to jedna z moich ulubionych piosenek Chylińskiej, którą do dzisiaj strasznie polubiłem, więc... Enjoy ;P.

AmiDaDeer PW
6 października 2012, 20:05
Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności.

Może i jestem stosunkowo młodą (a co za tym idzie - głupią) istotą, ale trafność, prawdziwość i forma tekstu mnie urzekła. Samo wykonanie też wciąga. Jakkolwiek nie jestem fanem twórczości Kisińskiego i Nowaka, tak album Europa i Azja stanowi dla mnie wartość szczególną.
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36
temat: Piosenka tygodnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel