Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Danse Macabre
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3

Fandor PW
25 lipca 2012, 19:20
Przepraszam jezeli nie w odpowiednim miejscu. Temat o DLC ktore prawdopodobnie wyjdzie. Wiem ze duzo dyskusji na ten temat jest w fabula dodatkow DLC, lecz tam powinnismy odpowiadac na pytania acida a nie rozwijac prozne gadanie.
Na starcie sam chcialbym zadac pytanie, ktore chyba blednie zadalem pod newsem zwiazanym z DLC.
Czym bedzie nowe zwierze rodowe - Alma?
Tak wiec zapraszam do dyskusji.

Alchemik PW
25 lipca 2012, 19:43
Z tego co przeczytałem nowe zwierze rodowe to będzie to smok prawdopodobnie widmowy.

Wywnioskowałem tak z tego cytatu:

Cytat:
Smoczy Upiór to wynik eksperymentów Belketha i duma jego armii.

Więcej informacji jest w komnacie poświęconej kolejnemu (niezapowiedzianemu) DLC.

Fandor PW
25 lipca 2012, 20:14
Wiesz, chyba sam ciut niedoczytales, widmowy zo bedzie boss, a widmowy, raczej pisklaka (smoczatka) miec nie moze. Ciekawi mnie jeszcze czy w nowym budynku do rekrutacji neutralnych dostaniemy wszystkie czy moze tylko elite neutralnych.

Alamar PW
25 lipca 2012, 20:45
Alma jak na razie ma model Sinodziobej, ale nie wiadomo, czy nie dostanie nowego.

Fandor PW
25 lipca 2012, 20:59
Czyli najprawdopodobniej to bedzie kolejny ptak? To by bylo glupie. Swoja droga Ubi mowil cos o innych zwierzetach rodowych? Sinodzioba tez mogla by byc jednym ale na pewno nie tym Sandra.

Alchemik PW
25 lipca 2012, 22:23
Cytat:
Wiesz, chyba sam ciut niedoczytales, widmowy zo bedzie boss, a widmowy, raczej pisklaka (smoczatka) miec nie moze.

Faktycznie, nie doczytałem tego na samym końcu, więc przepraszam za wprowadzanie innych w błąd.

Nerevar PW
21 sierpnia 2012, 19:13
Głosik kolejnego "Veteran Hero" (jakbyśmy nie wiedzieli, o kogo chodzi)

Acid Dragon PW
21 sierpnia 2012, 19:19
Jaki miły i wyraźny głosik pomimo braku warg, języka i strun głosowych :P.

Nerevar PW
21 sierpnia 2012, 19:23
Pustka dobrze zakonserwowała ów głosik ;)

DrakeBurn PW
21 sierpnia 2012, 19:49
Brzmi jak lektor z płyt z książek do nauczania jęz. angielskiego...

Alamar PW
21 sierpnia 2012, 19:55
Dla porównania - Sandro z Cienia Śmierci (zjechać na dół strony do aktorów odpowiedzialnych za dubbing).

Nerevar PW
21 sierpnia 2012, 20:01
Nie masz gdzieś głosu z wersji angielskiej? Zawszeć to lepsze porównanie...

Edit - nieistotne. Jakość średnia, ale jest

Mosqua PW
21 sierpnia 2012, 20:11
Trochę przypomina jeden z głosów Mistrza z Fallouta. Mam nadzieję, że kreacja bohatera będzie na podobnym poziomie. O podobnych kombinacjach nawet nie marzę, ale...

Alamar PW
21 sierpnia 2012, 20:28
W angielskiej wersji Sandrowi głosu użyczył Dan Woren, który podkładał także kwestie Tarnuma i narratora w Kronikach, a także tę formułkę w pewnym filmie.

Nerevar PW
23 sierpnia 2012, 11:06
Cytat:
Taka cena o wartości 40 zł musi być . Bo dzięki tym pieniądzom frakcję są jak najbardziej możliwe.
Za mało zarobili na podstawce by móc zrobić nowe frakcje?

Coś z twittera - wypowiedzi "veteran hero":
There is a power more ancient than Asha and Urgash. And this power will be mine.

Vengeance is a dish best served cold... as cold as Death itself!

Soon, everyone will know my name. Even the Dragon Gods won't be able to ignore me...

Alamar PW
23 sierpnia 2012, 11:57
Cytat:
There is a power more ancient than Asha and Urgash. And this power will be mine.
Ta moc to Void, z której zrodziło się Kosmiczne Jajko, a z niego Asha i Urgash.

Nerevar PW
28 sierpnia 2012, 23:15
Hmm, patrząc na ostatnie "wypowiedzi Sandra" zaczynam się zastanawiać, czy CDA jednak nie miało racji w tym, że przyjdzie nam z nim walczyć (choćby i po tym, jak przez jakiś czas dane nam będzie sterować liszem):
Cytat:
You know you have a good master plan when every possible outcome benefits you in one way or another...
If my theories are correct, we'll take our rightful place as Gods. If I was wrong... all Ashan will die. Either way, I win.

Alamar PW
29 sierpnia 2012, 15:47
A przypomnij sobie, jak to wyglądało w Cieniu Śmierci.

Nerevar PW
29 sierpnia 2012, 16:39
Pamiętam o tym - i stąd zawartość nawiasu.

TopFunny525 PW
29 sierpnia 2012, 19:46
Czyli, że prawdopodobnie będziemy walczyć przeciwko Sandrowi a nie nim grać? Nie wiem dokładnie a w kampanię Cienia Śmierci grałem bardzo dawno temu. Poza tym, jak znam życie łatka 1.7 pojawi się w tym samym dniu co DLC. Well, trza czekać na kolejne newsy:). Pozdrawiam(przepraszam za tak chaotyczną wypowiedź. Coś się ze mną dziwnego dzieje:P)
strona: 1 - 2 - 3
temat: Danse Macabre

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel