Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Dark Messiah Multi
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

Erlonus PW
31 maja 2012, 11:17
Witam wszystkich zainteresowanych, chciałbym zagrać z kimś w Dark Messiah w multi._Czy ktoś byłby zainteresowany?_Żeby pograć razem wieczorami?

Shael PW
31 maja 2012, 11:43
Hmm ja bym mógł, tylko we dwóch to trochę mało, jak będzie więcej osób to ok :)

Erlonus PW
31 maja 2012, 13:05
Heh ja mogę wciągnąć jeszcze z 2-3_moich kolegów lub więcej._Na początek to muszę zaktualizować ^^. I by trzeba serwer ogarnąć jakiś chyba, że prze hamachi, ale lagować będzie ;/

Shael PW
31 maja 2012, 13:18
A nie wiem jak to z tymi serwerami jest, sprawdź i jak coś pisz tu to się zgadamy :)

Erlonus PW
31 maja 2012, 13:31
Najpierw muszę zaktualizować, a mam mały problem, ale sobie poradzę jakoś. A ty już masz aktualke ?

Shael PW
31 maja 2012, 13:35
Tak,od dawna ;)

Erlonus PW
31 maja 2012, 14:00
Dobra jest nas 3 już, bo kolega jeszcze będzie grał z nami, ale wątpię żeby wyrobił na dzisiaj xD

Dark Dragon PW
31 maja 2012, 14:08
A i ja czasem mógłbym zagrać jakiś meczyk :)

Erlonus PW
1 czerwca 2012, 13:15
A więc 4 :D

Serwery są, ale za duży ping mają. Jest 1 z małym, gra tam kilka osób, jakieś Araby, ale tam jest każdy na każdego. Chyba się ten tryb zmienia.

Jest fajny serwer, ping 100, da się grać ^^. Dawać nicki na steam i coś ogarniemy.

Dark DragonDark DragonUpomnę tylko, że nie wolno pisać postu pod postem (w tak krótkim odstępie czasowym) oraz takich praktycznie nic nie wnoszących do dyskusji :)

fishkebab PW
1 czerwca 2012, 17:21
Ja wspomnę, iż można mnie znaleźć pod nickiem vanBhradok.

Erlonus PW
1 czerwca 2012, 18:34
Czepiasz się :D . Dzisiaj grałem normalnie, w Stonhelm, moją ulubioną mapę. Dacie rade dzisiaj zagrać o 20:30 jakoś? Albo jutro? <wątpię czy będę jutro, ale spróbuje>.

vanBhradok nie mogę cb znaleźć na steam .

Mam problem z mapą I_mp3. Wyskakuje mi błąd podczas wczytywania i jest napisane... coś tam serwer. Mi się zdaje, że jest problem z pobraniem jej lub aktualizacją jakaś. Pamiętam, że jeszcze przedwczoraj na niej grałem, a dzisiaj nie działa. Help ;)

Dark DragonDark DragonNie czepiam się. Jedynie informuję o panujących zasadach.

Dark Dragon PW
2 czerwca 2012, 15:03
Spróbuj pobrać ją ponownie. Ewentualnie skasować jej pozostałości i następnie pobrać od nowa.

fufu PW
3 czerwca 2012, 12:18
Hehe to ja już wiem o co Ci chodziło Erlonus :D

Btw zapraszam zainteresowanych do grupy steam: Dark Messiah Last Hope!
Grupa prywatna, więc jeśli jest ktoś chętny to podajcie swój nick na steamie. :)
Jak zbierze się określona liczba chętnych to możnaby jakiegoś dedyka postawić :)

Shael PW
5 czerwca 2012, 10:00
Ja odpadam, nie dostałem klucza od CD-action do multi_(stamtąd miałem grę) :/

Erlonus PW
5 czerwca 2012, 21:57
To nie masz starego? ;O. A co do mapek to każda mi się psuje, ale co jakiś czas, raz za działa raz nie :).

Shael PW
5 czerwca 2012, 22:12
Nie mogę znaleźć. A myślałem, że dożywotnio rozdają.

fufu PW
8 czerwca 2012, 15:28
Pytajcie się ludzi ode mnie z grupy steam "Dark Messiah Last Hope" o zapro :)
Razem większą grupą coś zdziałamy!

Pr3stoN PW
29 września 2012, 17:14
Dobra koniec zbędnego gadania. Starzy wyjadacze z multi Dark Messiaha starają się ile sił, by utrzymać jako tako naszą społeczność. :) W związku z tym postawiłem jedyny polski serwer w Darku. Jest on w trakcie rozwoju, także pomóżcie mi go rozkręcić :)

Nazwa: [PL] Last Hope Server |custom| 90% ready! @ NetShoot.pl
IP:89.231.6.36:27015

Więcej info znajdziecie na naszej steamowej grupie: "Dark Messiah Last Hope"

ITS THE LAST HOPE FOR SAVING DARK MESSIAH!
Amen.

fufu PW
5 lutego 2013, 18:25
Napisałem petycję w sprawie aktualizacji do gry Dark Messiah Multiplayer.
Od ostatniego update'u minęło sporo czasu i dużo jest do zrobienia. Wasz podpis pod petycją byłby bezcenny. Zajmie wam to maksymalnie minutę, a dzięki temu zwiększycie szanse na to, żeby developer rozważył naszą propozycję. Postarajmy się wspólnie o to, by w końcu zaktualizowali tę grę. Podpisywać się możecie do końca marca, także liczę na was! :)

Wynik petycji znajdziecie na game hubie na Steamie (dział "Dark Messiah: Might and Magic Multi-player")

http://www.gopetition.com/petitions/about-dark-messiah-update.html

grimhipper PW
22 sierpnia 2014, 09:37
Po pierwsze wybaczcie, że bałaganię Wasze forum takimi prośbami, ale jestem naprawdę zdesperowany. Wiem, że martwe tryby sieciowe zdarzają się bardzo często, głównie wśród tych mniej popularnych tytułów, a to za sprawką zaniedbań ze strony deweloperów w kwestii kampanii promocyjnych or braku generalnego braku wsparcia.

Chciałbym nadmienić, iż Dark Messiah napotkał na wiele z tych zjawisk, a powiedziałbym że nawet gorsze ze strony Ubisoftu. Brak aktualizacji, buggerzy, błędy silnika, cziterzy oraz aktywna grupa kraszująca serwery za pomocą dosa/ddosa/ floodowania. Ponadto, Ubisoft schrzanił sprawę wyłączając główną przeglądarkę serwerów w samej grze i nic się nie pojawia w wynikach wyszukiwania, jednakże serwery ciągle działają! (więcej info poniżej). Nawet nasze prośby o aktualizacje zostały wysłane bezpośrednio do Ubisoftu w formie petycji, ale oni to olali.

Wiem, że większości to wisi co ja tutaj piszę, ale mam nadzieję, że znajdę tutaj jakiś dawnych graczy z Dark Messiaha; starych, nowych tak by przywrócić dawny blask świetnej grze. Moja prośba została stworzona tutaj, gdyż oficjalne forum jest martwe.

Zróbmy coś pozytywnego and przywróćmy dawne czasy multiplayer!

Sorry za auto-promocję, ale ten poradnik został stworzony z myślą, że ktoś byłby jednak zainteresowany znalezieniem serwerów do "Darka".

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=292091847

Pozdrawiam.

GRIM

Dark DragonDark DragonTemat został przeniesiony. Nie ma potrzeby tworzenia nowego.
temat: Dark Messiah Multi

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel