Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Lili The Dragon PW
1 marca 2014, 13:09
@Tarnoob
Gra trafiła w moje szpony przypadkiem, brat przyjaciółki przywiózł dwójce dziewczynek kopie tej gry (płyta nadal zalega u mnie w domu). Sęk w tym że po angielsku i serio początkowo niewiele pojmowałyśmy.

Dziękuje za miłe słowa i przestrogę. Form skalnych się nie obawiam bo jestem mikrego wzrostu (ledwo 155 cm długości)i wszędzie się zmieszczę, a smoczy kwas przecież innemu smokowi krzywdy nie zrobi. W razie czego mam też swoje łuski:)

Lili

AmiDaDeer PW
1 marca 2014, 13:10
Lili The Dragon:
Form skalnych się nie obawiam bo jestem mikrego wzrostu (ledwo 155 cm długości)i wszędzie się zmieszczę
A to mnie nazywają tutaj Niskim... :<

Lili The Dragon PW
1 marca 2014, 13:34
Hobbit:
A to mnie nazywają tutaj Niskim... :<

Możesz teraz się dowartościowywać że nie jesteś najmniejszy. At last.
Smok mniejszy od hobbita zabawne :3 Na szczęście jestem groźniejsza!

Lili

Kammer PW
1 marca 2014, 14:09
Nuci "Bo wszyscy Grotowicze to niska rodzina".

Garett PW
1 marca 2014, 18:43
@Lili jak jesteś taka mała smoczyca to powinnaś sobie jego na avatara wrzucić:

;p

MitabrinMitabrinW tym przypadku prędzej pasowałoby to. ;)

Lili The Dragon PW
1 marca 2014, 23:56
Nie chcę robić off topu ale widać że wypada mi odpisać.
@Garett
Mój avatar jest idealny-przedstawia młodą Alekstraszę jeden ze smoczych aspektów świata Warcraft. Niemniej dziękuje za troskę, jeśli mój już mi się znudzi będziesz pierwszą osobą którą poproszę o konsultacje nad kolejnym.

A co do Ciebie Mitabrin to skąd wiesz jakim jestem przypadkiem?

Lili

MitabrinMitabrinDzięki przedstawiającemu bezskrzydłego smoka awatarowi. :3


Avatar jest zgrabny to wydłubałam go z mojej Warcraft-owej kolekcji obrazów. Normalnie Alekstrasza ma skrzydła co się zowie. I nie tylko skrzydła....

CragHack PW
30 kwietnia 2014, 20:06
Kiedyś wpadłem w manię grania H3. Chciałem wiedzieć o tej serii wszystko, więc w google'u wpisałem 'heroes of might and magic 3'. Wyskoczyła mi Kwasowa Grota, zajrzałem i zostałem na dłużej ;)

Crystal Dragon PW
1 maja 2014, 15:44
Szczerze już wcześniej zaglądałem na kwasową grotę, ale konto założyłem, bo chciałem się podzieliźć z wami twórczością (czyli książką) i spytać się, czy jest zgodna z fabułą H3. A poza tym chciałem pogadać na rożne interesujące mnie tematy.

Tego PW
25 listopada 2014, 21:54
Dobry wieczór. Trafiłem tutaj po raz pierwszy bardzo wiele lat temu, jeszcze w epoce, w której kopiowałem sobie treść stron internetowych na dyskietkę (czy może CD-RW) i czytałem na spokojnie w domu. Podczas jednego z takich razów trafiłem na informacje o WoGu i potem, nie zapisawszy sobie nigdzie adresu strony, bardzo długi czas spędziłem szukając strony "acidcafe.(ówczesny adres).pl". Z jakiegoś powodu tak mi się to wryło w pamięć, że do dziś wpisując adres czytam go właśnie jako "acidkafe.net".

Laxx PW
25 listopada 2014, 22:06
Do Kwasowej Groty nie trafiłam przypadkiem, to była przemyślana decyzja. Stwierdzam, że jesteście fajni ^^

Kammer PW
25 listopada 2014, 22:10
Witamy w Kwasowej Kawiarni. Wszyscy się tu kochamy i tworzymy jedną wielką rodzinę.

Laxx PW
25 listopada 2014, 22:21
Cytat:
Witamy w Kwasowej Kawiarni. Wszyscy się tu kochamy i tworzymy jedną wielką rodzinę.
To wszystko układa się w logiczną całość...moja Tawerniana Mother wpajała mi od małego, iż nie mam ojca i jestem z probówki. Ty Ojciec za to twierdzisz, że nie mam matki.

Dzięki Kwasowej rozwikłałam zagadkę swego życia! ^^

Mirr Skulblodh PW
26 kwietnia 2015, 19:50
Ja zaś trafiłem tutaj w dużej mierze dzięki mojemu koledze, znanemu jako Gamera 1965.

Poszukiwałem jakiegoś miejsca, gdzie mógłbym się w miarę swobodnie wypowiadać. Jednocześnie oczekiwałem od tej przestrzeni specyficznego klimatu, bywalców naprawdę zainteresowanych omawianymi tematami oraz odpowiednim dystansem do tzw. "normalnego życia." I oto nagle pojawia się iskierka nadziei: jest pewna Grota, Kwasową zwaną, gdzie wciąż duch dawnych Heroesów żyje. I jest tak "smoczo"!

A ja, jako miłośnik gier spod zaszczytnego szyldu Heroesów (jest ze mnie nieuleczalny "trójkowicz"), fantastyki, smoków i innych tego typu rzeczy przez kilka lat pozostawałem na peryferiach Groty, obserwując jej wewnętrzne życie i mieszkańców, po czym, jakiś czas po zignorowaniu przez system mojego pierwszego konta (różniącego się hasłem i... umlautem w drugiej części nicku) dokładnie dwa dni temu ponowiłem (skutecznie) moje starania.

Oto więc jestem!

Tarnoob PW
27 kwietnia 2015, 00:29
Witaj więc. :-) Temat do powitań jest też inny, ale to dobrze o Tobie świadczy, że znalazłeś i wybrałeś akurat ten, bardziej schowany.

O pochodzeniu swojego trudnego w wymowie nicka pewnie napiszesz w innym wątku. ;-)

Eggyslav PW
27 kwietnia 2015, 01:06
W Grocie po raz pierwszy zagościłem, gdy usłyszałem o WoG-u, szukając linku do ściągnięcia owego dodatku, zapytałem wujka Google, gdzie mogę go znaleźć. Wujek odpowiedział: "Eggy, tutaj masz różne strony gdzie możesz pobrać WoG-a, ale najlepiej sprawdź tą na szczycie listy, nazywa się Kwasowa Grota, i jest naprawdę świetna...." I tak też zrobiłem, zabawiłem sobie trochę w dziale WoG-a, potem ciekawość wzięła górę, i zacząłem eksplorować pozostałe Komnaty, długo byłem cichociemny, śledziłem fora, uczyłem się Grotowych obyczajów, aż w końcu postanowiłem się zalogować i ujawnić swą tutaj bytność.

Górski PW
2 maja 2015, 21:54
Dobra to ja też napiszę jak się tu znalazłem. Na początek wchodziłem na tawerna.biz. I było fajnie. Pewnego dnia z ciekawości wpisałem w Google kwasowa i pierwsze co na liście wyszukiwarki się pojawiło to "kwasowa grota"i myślę "żal co to jest xd" i wszedłem a tu... strona poświęcona heroes, ale się wtedy zdziwiłem xd. Potem zacząłem wchodzić na początku rzadko z czasem coraz częściej aż w końcu założyłem konto :D. Tak więc oto jestem :).Czy wtedy to było coś więcej niż zbieg okoliczności?Nie sądzę xd :D.

Tarnoob PW
2 maja 2015, 23:17
Tylko po co wpisałeś w Google „kwasowa”? :-P Jakim cudem na Tawernie.biz nie usłyszałeś o Grocie ani nie wpad­łeś na link?

Kosmos10 PW
3 maja 2015, 02:14
Różnych rzeczy ludzie szukają w Google. Ja sam trafiłem tutaj, jak już pisałem w temacie dla nowych użytkowników, wpisując w Google frazę "smoki", natrafiłem tak na wielki leksykon, a że Znałem HoMM i MM wtedy to zostałem.
BTW jak wpisuje frazę "smoki" teraz to wielki leksykon smoków jest na 5 stronie.

voncur PW
3 maja 2015, 08:10
Zasiada w tawernie, na stoliku kilka kieliszków...

Obserwuje ten temat od kilku tygodni i staram się przypomnieć jak tu trafiłem...
Tak sobie myślę, myślę i stwierdzam, że szukałem jakiś mapek, a jak znalazłem stronkę behemota, stamtąd dowiedziałem się o wogu, a wiadomo kwasowy skarbiec jest wszechstronnie znany.

A ja swego czasu miałem manie zakładania wszędzie kont:P

Wolfheart PW
3 maja 2015, 09:42
Dobra, teraz moja kolej.
Od dawna już obserwowałem Kwasową Grotę więc w styczniu postanowiłem do niej dołączyć. Najpierw stworzyłem sobie konto o nazwie Chaosyta Sareth ale przez moją dziurawą pamięć zapomniałem hasła :(. Potem stworzyłem swoje drugie, obecne konto, czyli Heteryka Jogurta.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel