Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Agrael PW
30 lipca 2007, 16:07
Początek:
Zaczęło się to od małej cząsteczki wodoru...
Religijnie:Na początku stała się światłość...

Trafiłem tu dzięki zainteresowaniu Wogiem znalazłem go w Jaskini Behemota ściągnąłem go i zacząłem grać żeby podszkolić się o Wogu szukałem strony mu w całości poświęconej
Cytat:
z Biblii:
-"szukajcie, a znajdziecie"
-i znalazłem Kwasową grotę... itp. itd.
Miałem zamiar pożegnać się z tą stroną, ale zauważyłem, że nie jest ona jedynie o Wogu. Czytałem o: Forge, Equlibris, Historię Swiata Might and Magic; oglądałem smoki... itp. itd
Gdy już wszystko przeczytałem postanowiłem zajrzeć na forum poznałem jego bogactwo danych dowiedziałem się wielu takich ciekawych rzeczy o których nie słyszałem wcześniej i żeby powiększać swoją wiedzę i dzielić się swoimi poglądami z innymi postanowiłem tu zamieszkać... itp. itd.

No i jestem.:D

Dragonar PW
3 października 2008, 16:49
Kiedyś grałem tylko w H2 i H3. Chciałem ściągnąć sobie demo H5. Szkukałem w Googlach. Chciałem wpisać "Ściągnij demo Heroes 5", ale się pomyliłem i napisałem - "Ściągnij demo Heroes H3", a zamiast dema H3 wszechinternetomocny wujek Google, wyszukał link - "Kwasowa Grota - ściągnij pełną wersję WoGa - nieoficjalnego dodatku do H3". Dodatku? Przecież są tylko 2 dodatki. - pomyślałem. Kliknąłem na link no i... aż zaniemówiłem, jak zobaczyłem, że jest coś, o czym tyle czasu nie wiedziałem. No i jestem. :)

Wiewek PW
4 października 2008, 17:49
Ja tu trafiłem w taki sposób: po prostu sobie szedłem w poszukiwaniu schronienia na noc. Była mgła, lecz wypatrzyłem samotne drzewo. Rano mgły już nie było i ujrzałem wielką Grotę. :) A tak na serio to WoGle nie pamiętam dnia, w którym trafiłem tu pierwszy raz, jednak dopiero w Grocie dowiedziałem się, co to Might and Magic i poznałem historię tego świata.

EDIT: Ginden, Google gryzie, i nie wiesz nawet, jak bardzo, a to Coś nie jest WoGle sztuką, dlatego też nikt Tego nie docenia. :)

Ginden PW
4 października 2008, 20:20
Było to przed półtora roku... iż przybył do Groty Ginden szukając WoGa i ludzi, których mógłby irytować. I przywiódł go tu Google, który nie gryzie. I pojawił się Ginden w Grocie obrażając lud Groty Czymś. Nie ulega wątpliwości, że jest to wielka sztuka, ale nie jest doceniana.

filusfilusTwoje użalanie się nad sobą faktycznie potrafi zirytować. Trochę to laicka prowokacja. Dlatego też wstępu oszczędzę innym. I jeszcze jedno. Ten "wstęp" nijak się miał do tematu, dlatego też został usunięty.

Mroczny Łowca PW
15 marca 2009, 00:37
Cóż... Do groty przywiodło mnie zamiłowanie do MM i HoMM, oraz moja cierpliwość przzy otwieraniu każdej strony w google, jaka popadnie. Szczęściem była to dopiero 6 strona, więc Acid sie troszke mylił. Chyba że z biegiem czasu grota tak bardzo przybrała na wartości.

Pozdrawiam
Łowca, mroczny

reddragon PW
9 maja 2009, 10:50
Trafiłem do groty kiedy chciałem odnaleźć jakieś ciekawe strony o MM. I dobrze trafiłem bo można się wiele dowiedzieć o Heroes i Might&Magic.

Field PW
9 maja 2009, 16:55
Chyba wypadałoby wreszcie coś powiedzieć na swój temat... [sączy powoli jakiś czerwony, dymiący, zimny trunek]

To było kilka lat temu, kiedy szukałem paru książek. Nastawiłem kulę na wyszukiwanie tychże, ale w międzyczasie mój szajbnięty kot dorwał się do panelu kontrolnego i namieszał coś w ustawieniach. Kiedy wróciłem do komnaty, nie widziałem Katalogu Ksiąg Zagubionych Naduniwersyteckiej Biblioteki w Bracaduum, tylko jakąś dziwną grotę, w której oprócz rozleniwionego czerwonego smoka urzędowało kilka liszy, Królowa Katarzyna, która po tym, jak pojechała na majówkę, przepadła na amen oraz jeszcze parę innych dziwnych postaci (w tym wyjątkowo wredny i czepialski elf oraz dwóch magów).
Zaciekawiony tą nietypową symbiozą poświęciłem chyba dwa lata na baczną obserwację - a im dłużej patrzyłem, tym ogarniało mnie coraz większe zdumienie, że właściwie wszyscy przeżyli (pomijając pewne problemy innej natury).
W końcu, po namyśle, widząc, że moja dotychczasowa siedziba niedługo zacznie przypominać burdel o podłożu naukowym (goście właściwie wchodzili drzwiami, a wychodzili oknami - zwykle w zmienionym stanie materialnym) i nie będę miał spokoju już więcej (choć wszyscy zapewniali, że pobliże Rezydencji Corlagona będzie miało same plusy), spakowałem kota, swoją Verdammten Orchestra (która czeka spokojnie na jakąś okazję koncertu w Grocie), kilka najpotrzebniejszych ksiąg i... tak już tutaj zostałem, zajmując jakiś opuszczony kąt, w którym właściwie rezyduje mój kot, bo po niedługim, jak na życie elfa, czasie przeprowadziłem się do Sali Bohaterów.
Choć nie ukrywam, że impulsem była rozpoczęta rozmowa o muzyce w serii HoM&M i M&M. Oraz kot, który wciągnął ostatniego gościa za trzewia.


A poważnie: faktycznie obserwowałem Grotę, ale jakoś nie mogłem się zmobilizować do założenia konta. Pewnego dnia po prostu to zrobiłem, a na sam portal trafiłem szukając informacji o starych M&M.

Wieslaweczek PW
18 maja 2009, 21:31
Mnie namówił Nie Mam Nicka ;P Zaczęło się od wspólnego grania w Heroes III, a potem podał mi linka.

Sandro17 PW
28 czerwca 2009, 21:14
Ja zapewne nie odrużniam się.Poporostu wpisałem w Google "WOG"i pierwszy link jaki wyskoczył prowadził do Ołtaża Bogów.Ślediłem wasze rozmowy, i jakieś 2 miesiące temy zadomowiłem się tu na dobre

vinius PW
28 czerwca 2009, 23:00
Wyróżniasz się. Ortografią ;) popraw, proszę, swe posty. Poza tym - witamy!

Mitabrin PW
4 lipca 2009, 11:33
A ja wpisałem w google "wog" i klikłem przycisk szczęśliwy traf.

EDIT: Heh, ja przed rejestracją uczęszczałem do groty tylko pół roku.

RabicanRabicanSkleiłem posty. Jak mawiał niejaki Ockham: bytów nie mnożyć.

Zu PW
7 lipca 2009, 19:52
A ja trafiłem tutaj, szukając spolszczenia do Might and Magic 6. Nie mogę się nadziwić czemu jeszcze żadna ekipa - a było ich parę - nie zdołała go dokończyć...

ziomal121 PW
7 lipca 2009, 20:04
Mi siostra kazała szukać jakichś dodatków do Homm3, i od razu trafiłem na WoG'a(wiąże się to z oczywistym trafieniem do groty).
A tak na poważnie to gdy szedłem z moimi ziomami(yo kościotrupki!)to zaczął padać grad(och moje biedne kości)i musieliśmy się gdzies schronić.W pewnym momencie zauważyliśmy wejście do groty i tak tu trafiłem(moi koledzy chyba się troszkę rozpadli, bo więcej ich nie widziałem).

Eniphoenix PW
7 lipca 2009, 21:19
A więc... ja szukałem jakiejś dobrej strony o HoMM... wpisałem w google... i tak trafiłem tutaj... było to parę dni po tym, jak założyli mi internet... po jakimś czasie (~rok) zarejestrowałem się.

NecroPlayer PW
25 lipca 2009, 17:33
Ja natknąłem się na Kwasową Grotę, po kilku dniach szperania w forum o Heroes III ( linka chyba wklejać nie muszę)

Aina PW
29 sierpnia 2009, 15:23
Ja trafiłam do Groty jak szukałam informacji o MM7 i o spolszczeniu MM6. Na jakimś forum napisano, że na innej stronie nic nie robią, a tu owszem. Założyłam konto i na razie oglądam.

Radek PW
8 października 2009, 15:35
Ja trafiłem do kwasowej groty przypadkiem. Szukałem fajnej strony o herosach i trafiłem :)

Mitabrin PW
8 października 2009, 16:49
Będę pierwszy i cię powitam, mam nadzieję, że znajdziesz tu swój ciepły zakątek (ale miejsce przy ścianie, graniczącej z wielką częścią prywatną Acida jest już zajęte przeze mnie).

ps. Jeśli kiedykolwiek trafisz na tutejszy czat NIGDY nie mów słowa "spłuczka".

vinius PW
8 października 2009, 17:48
Witam toże. Generalnie wcale czata nie polecam. Profesjonalne dyskusje toczą się an forum ;P.

Nie_mam_nicka PW
8 października 2009, 17:54
Witam Radka i wszystkich niewitanych ;p
vinius:
Generalnie wcale czata nie polecam. Profesjonalne dyskusje toczą się an forum ;P.
Racja, tam raczej pleciemy jak stare dewotki spod monopolowego ;].
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel