Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Clash of heroes na psp?
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

czarnylord23 PW
20 marca 2012, 20:47
Ktoś wie, czy wyszła także wersja Clash of Heroes na PSP?

Dark Dragon PW
20 marca 2012, 21:36
Nie, niestety taka wersja nie ukazała się. Nie ukazała się też żadna konwersja z innych platform na PSP. Nad czym sam ubolewam, bo gra jest wręcz idealna na taką konsolkę. Wystarczy spojrzeć jak fajnie się grało w Puzzle Questa na PSP ;)

TopFunny525 PW
21 marca 2012, 22:42
Cytat:
Puzzle Questa na PSP ;)
Twoja gra się tak nazywała prawda:D? Anyway: szkoda, że się nie ukazało, chętnie miałbym zajęcie gdy już się położę i skończę czytać dobrą książkę fantasy. W każdym, bądź razie jaka firma odpowiadała za tą produkcję? Ubisoft? Bo jak znam życie to pewnie oni.

Dark Dragon PW
22 marca 2012, 22:06
Nie, to nie jest moja gra.
Ubisoft jest jedynie wydawcą [analogicznie jak 3DO nie jest twórcą HoMMa], a grę stworzyło Capybara.

TopFunny525 PW
23 marca 2012, 12:28
Ciekawe. Chętnie poczytam. Szkoda, że nie dałeś innych źródeł typu Gry Online. Bo na wikipedii. Aż roi się czasami od błędów!

Dark Dragon PW
23 marca 2012, 13:51
To jedna z najbardziej znanych gier logicznych jakie kiedykolwiek wyszły, zresztą przecież znając nazwę sam możesz poszukać. Link do wiki natomiast miał się odnosić jedynie do tego, że nie jestem twórcą PQ.

TopFunny525 PW
24 marca 2012, 12:50
Aha! Zrozumiałem, no cóż. Po lekturze na Gry online i Wikipedii stwierdzam jasno, że gra jest warta polecenia i w szczególności grania.
temat: Clash of heroes na psp?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel